Jump to content

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Nisam znao da uefa kaznjava i za oko stadiona, mislio sam da vazi samo unutar. Ali realno ne mogu kazniti zbog tenka kao takvog. Mada mozda i mogu jbm li ga, verujem da se nisu suocavali sa ovim do sad 

Link to comment

Sta su sve uguravali u 'rasizam', ovo moze biti podvedeno 1/1. Da postoji kazna za debilizam, bili bismo izbaceni. Cak i YB moze da ulozi protest ili krene da dela u pravcu nesigurnosti za svoju bezbednost.

Link to comment

Jebe mi se za sta ce da kazne, nek izmisle nesto.
Treba jednom da se presjece, da Crvena Zvezda bude opet fudbalski klub a ne poligon za izivljavanje fasistickih brojaca krvnih zrnaca.
Ruglo i sramota, a ne velik klub.



Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Nisam znao da uefa kaznjava i za oko stadiona, mislio sam da vazi samo unutar. Ali realno ne mogu kazniti zbog tenka kao takvog. Mada mozda i mogu jbm li ga, verujem da se nisu suocavali sa ovim do sad 

Bez brige, dogurace ga oni i na tribine ili na atletsku stazu.  Takvu nekakvu koreografiju, prema izvestajima, spremaju; maskirne prsluke za publiku i kartonske kutije u vidu tenkova pored terena.  Deset godina kazne je po meni nedovoljno. Jedan vek zabrane bi bio po meri, taman da stasa nova generacija Srba, s nadom da bi u toku tih sto godina zabrane mitomanija, zanesenjastvo, glupiranje i majmunisanje u ime nacionalnih ciljeva bili svedeni na podnosljivu meru.

Link to comment
15 minutes ago, theanswer said:

Nisam znao da uefa kaznjava i za oko stadiona, mislio sam da vazi samo unutar. Ali realno ne mogu kazniti zbog tenka kao takvog. Mada mozda i mogu jbm li ga, verujem da se nisu suocavali sa ovim do sad 

okačio je neko pre par strana izvod iz nečega što liči na pravilo uefa. nije naveden izvor. pominje se stadion i njegova neposredna okolina pre, za vreme i posle utakmice. možda je slučaj sui generis, ne mogu da se setim da sam čuo za nešto slično. ako sklone to govno do sutra, možda se ne bi računalo kao vreme pre utakmice.ne znam ni kako to tumače, pre utakmice, sat pre, pet ili deset sati, dan.

Edited by Ted
Link to comment
25 minutes ago, Milosh76 said:

A za sta se izbacuje iz Evrope na 10 godina? Koji je prekrsaj u pitanju?

Možda niko nema položen vozački za to vozilo....:D

Link to comment

CSKA ima tenk u kompleksu stadiona..tenk moze i ne mora da bude problem. Kontekst oko Vukovara moze samo tako da napravi sranje, bio on odatle ili ne. 

Raskokodakali se Hrvati, zemlju ne dohvataju. Ne bi me cudilo da vec veceras krenu sa apelima i dopisima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...