Jump to content

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, *edited by mod said:

Auuuu ovo je prevazišlo I njuz. Da se razumemo ovo bez amina iz uprave nije moglo da se desi. Ako su iole pametni ima odmah da ga mrdnu, mada je šteta već napravljena, jer će mediji iz regiona a i šire da se nakače. Zicer za UEFA I FARE

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

uprava nema kamione i građevinske mašine, ima Ultra kop

Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

U cijem vlasnistvu je ovaj tenk?

 

Quote

"T55" je iz vremena rata s početka devedesetih, nije u funkciji jer je bukvalno maketa. Iz njega je sve izvađeno i zavareno tako da liči na one tenkove koji stoje kao eksponati kao na Kalemegdanu. Nezvanično saznajemo da je tenk dar firme navijačima koja se bavi tim poslom. Juče je dopremljen na šleperu, a dizalica ga je postavila na plato.

 

Link to comment
1 hour ago, LeBron said:

Zajebavao se covek, ajde brisite ovu budalastinu

 

 

 

Ne bih potcenjivao imbecilnost likova koji su doveli tenk ispred tribine.

Link to comment
Just now, Bogotac said:

Majko mola,samo da ne popijemo kaznu

 

:ph34r:

Trebalo bi da je popiju, i to zescu.  Kazna bi bila opravdana zato sto klub dozvoljava ovakve provokativne i moronske egzibicije na svom stadionu.  Jedino cega se bojim je da kazna nema korektivno dejstvo i da se nekoliko godina po isteku kazne neka slicna glupost ne ponovi.  Pre 28 godina Arkan je uneo tablu Knin na stadion.  Sada imamo tenk. Treba biti dibidus glup pa ponoviti istu gresku.

Link to comment

Dobro dosli na konferenciju za stampu FK Crvena Zvezda povodom najnovijeg pojacanja. Najpre ce vam se obratiti sportski direktor kluba Mitar Mrkela, zatim ce o sebi nesto reci nase pojacanje a onda cete biti u prilici da postavljate pitanja. Kad bismo se zajebavali.

 

Mitar Mrkela:  Dobar... uhhmmm, dan, ovaaaaj... svima. Zadovoljstvo nam je da vam predstavim nase najnovije pojacanje iz Senegala, Oklopno Samohodno Vozilo, poznatije kao T-55 ili od miloste Tenk. Odavno pratimo ovog igraca i zeleli smo da ispunimo zelju strucne severne tribine da ga dovedemo, sada su se kockice sklopile a tockici zaribali i uspeli smo da dovedemo ovog igraca za kojeg verujemo da ce biti veoma znacajan za Zvezdine igre protiv disciplinske komisije UEFA. T-55 je iskusan igrac i vojevao je na terenima sirom sveta. Treba naglasiti da je iz sportske porodice, svi ste verovatno culi za njegovog oca T-34 koji je odigrao neke cuvene i velike evropske utakmice, mi se nadamo da ce T-55 podici kvalitet i pedigre kluba i da ce nam vratiti slavne dane nase proslosti jer mi smo klub propaloga djaka i ubicemo, zgazicemo ko nam se suprotstavi, pa ocekujemo da ce nam jedan ovakav igrac biti veliko pojacanje.

 

T-55 je igrac koji se odlikuje razornim sutem sa distance, ume, kako vi novinari da kazete, da preore teren i sposoban je da na svakom delu terena napravi razliku u kvalitetu podloge. Malo ga je zahvatila rdja zbog godista ali ocekujemo da njegovo neprocenjivo iskustvo nadoknadi nesto slabiju pokretljivost i zastarelu automatiku. Mi svakako zelimo sve najbolje najnovijem pojacanju i ocekujemo da ce, protivno svakom zrnu zdravog razuma, da odigra svoje najbolje meceve u nasem klubu.

 

T-55: Drago mi je da sam dosao u ovaj veliki klub. Gledao sam navijacke klipove i jedva cekam da izadjem pred punu benzinsku pumpu i pomognem navijacima i klubu da se propisno obrukaju. Od malih nogu sam zeleo da obucem ovaj sveti dres, sada sam u poznim fudbalskim godinama ali donosim dosta iskustva i motivisan sam kao na pocetku karijere jer sam, kao sto vidite, u nekim segmentima jos zelen. Ocekujem da cu dalje da napredujem u klubu ukoliko mi povremeno sipaju benzin. Mogu da igram na vise pozicija u timu ali igracu ono sto mi navijaci kazu. Ipak, najbolje igre mogu da pruzim na poziciji platoa ispred severne tribine gde ce igraci i navijaci moci da se slikaju sa mnom i potvrde svima koji do sada nisu znali koliki su to u stvari debili. A sada me izvinite, moram na trening. Brrrm, brrrrrmm, brrrrmmmmrrmrmm.

Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

Sto da i vi ne budete taoci idiota

 

Jebote, kakva drzava

Nije drzava nego narod.  Drzava je dobra s obzirom kakv narod u njoj zivi.  I nije samo cirkus na stadionu simptomatican.  Gotovo u svim javnim dogadjanjima (kultura, politika, sport, nauka, estrada, mediji,,...) dogodice se neki "egzoticni delikates", totalno neprilican dogadjaju, koji ce narod i/ili njegovi najeminentniji sinovi i kceri da prirede da bi obelezili svoje prisustvo.

Link to comment

Летос код жене у завичају смо се ругали Хрватима који су поред пута Шибеник -  Дрниш поставили тенк . Стално су била нека кола и људи који су се сликали, једном смо видели и НС таблице. 

 

Ево сад и ови наши комплексаши довели тенк, јебао их тенк.

Link to comment
26 minutes ago, SNARC said:

Hrvatski mediji ce da odrade sve ostalo...samo je inicijalna kapisla bila potrebna.

 

Ne mogu da verujem, bas sam zatecen.

 

Zasto? Mene bi zateklo i iznenadilo da ti idioti naprave nesto korisno, ovo budalesanje se savrseno uklapa u njihov retardirani profil.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...