Jump to content

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

9 minutes ago, Bright Billy said:

 

mislim da nije sovinizam u pitanju nego su vece sanse da te posle kritickog teksta dimaci igrac nazove i napusi kurcem nego sto ce to neki stranac da uradi. a sto se menadzera tice, imaju ih i strani igraci i to uglavnom domace menadzere. 

 

 

Pa, sovinisti su po pravilu i kukavice.:D

Link to comment
48 minutes ago, Bright Billy said:

 

mislim da nije sovinizam u pitanju nego su vece sanse da te posle kritickog teksta dimaci igrac nazove i napusi kurcem nego sto ce to neki stranac da uradi. 

 

 

Mislim da je ovo glavni razlog. 

Link to comment
4 hours ago, Bright Billy said:

darjan je samo debil koji nista ne zna o fudbalu a posao mu je da svaki dan izbaci po tekst dva o istom. nema tu mesta teoriji zavere, covek prosto i jednostavno lupa gluposti.  mene vise smara sizofrena forumska teorija okonstantnoj ugrozenosti stranih igraca. isti taj darjan je danas ceo tekst posvetio pljuvanju ivanica al to niko nije ni primetio jer se valjda za internet odbranu domacih igraca ne dobijaju firumske zvezdice iz politicke korektnosti... 

A jes ga i napljuva u pm. De ti pročitaj za početataj tekst, pa onda razvijaj šizofrene teorije o šizofrenoj forumskoj teoriji o konstantnoj ugroženosti stranih igrača. 

Link to comment

evo, bukvalno odma idem da uradim to sto si mi reko. a ka smo se tako lepo zblizili, pa jedan drugom delimo zadatke, ja tebi predlazem da napises ovde nesto originalno umesto sto prepisujes opsta mesta postove od pre 10-15 godina... 

Link to comment

Podrska za velikog borca Sinisu Mihajlovica :hail: 

 

Siniša Mihajlović danas je ostvario jednu veliku pobedu.

 

Vrlo dirljivo je bilo na početku utakmice između Verone i Bolonje na stadionu ‘Bentegodi’, gde je večeras ipak Siniša Mihajlović poveo svoj tim sa klupe, uprkos svim očekivanjima.

 

 

Navijači su ga dočekali ovacijama, a i za samog srpskog trenera je bilo prilično emotivno. Njegovo lečenje od leukemije još uvek traje, a danas se po prvi put pojavio u javnosti posle 40 dana agresivnih terapija.

 

 

efdcd6acad1fc0d9e61b4118a97b0d6f9de33a01

 

 

Link to comment

Drzi se Sinisa!

 

3 puta smo pokusavali u Beogradu:

1. put, 2000. god u Kijevu 0-0, revans 1-1 (Boskovic 22’, Bjalkevic 33’) :(

 

 

2. put 2006. god u Milanu 1-0 (Inzagi 22’), revans 1-2 (Inzagi 29’, Sedorf 79’, Djokic 80’) :(

 

 

3. put 2007. god u Glazgovu 1-0 (Novo 90’), revans 0-0 :(

 

 

U utorak ce biti 4. put...
Ovaj put sa 2-2 iz Berna.

Link to comment

Koliki je zajeb bila prodaja malog Terzica. I u finansijskom i u sportskom delu. Bas me zanima kako ce zakrpiti mesto levog veka kad ode Rodic. Koji inace igra ocajno. Jebeni Mladenovic zamena:isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...