Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Gol je dao ulazeci sa levog krila

 

EDIT : u pravu je levi  iza ledja Marina je pratio akcju

 

:D  Neko vreme je i Vukanovic igrao iza Boacija... menjali su mesta par puta u toku poluvremena... :D

 

Nego, koga bi mogli da dovedemo u periodu od 27.8 do 1.9. ? :D Za LS i za LE?

 

Mislim da stranci ne dolaze u obzir jer ih i dalje imamo previse, zbog stupidnog pravila o ogranicenju stranaca.

 

 

Krsticic je odigrao 20 minuta za AEK juce, pukli su 3-1 kod kuce. Bilo bi mnogo dobro kad bi bilo sanse da ga vratimo...

Edited by Milosh76
Link to comment
3 minutes ago, levi said:

možda vas buni to što je dao gol na levoj stativi, ali i u toj akciji je bio na desnom krilu, pa je ušao u sredinu kad se Gobelja pojavio po boku

 

Da, tacno. Sad sam se setio da me je panika hvatala svaki put kad YB krene napad preko strane koju su cuvali Vukanovic i Rodic. No, nema to veze, moze da igra i levo, da se izmenjuje sa Ivanicem, u zavisnosti od potrebe.

Link to comment
13 minutes ago, levi said:

evo ga ovde kreće da utrčava Marinu iza leđa, dok je Gobelja još na centru. izgleda pametan igrač, i lagan na nogama  :sleep:

 

 

 

Samo da zadrzi navike s kojima je dosao, a ne da se prilagodjava navikama tima u koji je dosao. Nasi igraci uzasno trce bez lopte, slabo prate sta se desava na terenu i jako lose citaju igru. Ono sto je mene kod Garsije posebno impresioniralo je zapravo njegova igra u odbrani, uvek na igraca, agresivno i uvek u duel a, ako igrac kojeg cuva nekako prodje iz duela, onda sprint nazad. Nema onih nasih "cekacu ga ja ovde na sigurnom" zoniranja koja nas pomeraju nazad mic po mic dok ne zavrsimo viseci na precki Borjanovog gola. Tako nam je i Radonjic znacio u odbrani protiv jacih ekipa i kad je hteo da igra iako su svi mislili da je uzasan defanzivac. Argentinac je prava napast u odbrani, dopasce se to Milojevicu.

Link to comment

Bas sam pisao ono vece za kretnju, lisica. :smiley_hail: 99% nasih klubova i reprezentacija... Kad uleti centarsut, bude lopta svima iza ledja i otvori kontru protivniku jer nema ko da naleti na nju. Ne ovaj put. :D 

Danijel Aleksic na transfer listi, ajde umesto ova 2 panja da uleti i on. 

 

Link to comment
Обавештавамо навијаче Црвене звезде да су карте за реванш меч плеј-офа за Лигу шампиона Црвена звезда – Јанг бојс распродате.

 

Услед огромног интересовања за сусрет српског и швајцарског шампиона карте су распродате. Звездаши су пожурили и на време обезбедили место на трибини. Нема сумње да ће Маракана бити испуњена да последњег места, с обзиром на то да су карте распродате.

 

Једино ће још чланови клуба у ограниченом року моћи да подигну по једну улазницу за северну трибину.

За власнике сезонских карата резервације ће важити до сутра.

Link to comment
19 hours ago, Zico said:

Prvo da vidimo koga ce uefa poslati da deli nepravdu. 

Znace se sutra definitivno ali po svemu sudeci kandidati za 6 revansa su (na osnovu angazovanja u prvim mecevima i vec odredjenih sudija za revanse LE, kao i zdravstvenog stanja i angazovanja u domacim ligama sada za vikend): 

Skomina, Rocchi, Brych, Zwayer, Hategan i Taylor.

Iskreno se  nadam da cemo izbeci nemce, nece valjda da se igraju da nam stave Briha! Mozda Roki?

 

Zamolio bih ljude koji su 100 godina na ovom (i prethodnom) forumu da probamo da ne sjebemo i ovo jer bukvalno nema vise mesta gde iole nesto normalno moze da se procita na bilo koju temu a pogotovu oko sporta. 

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

f99d4cd97df252aa3b43c86151430ae56159269e

 

Pre tacno 2 godine pocela je Milojeviceva istorija, vracanje na pravo mesto, direktno u Grupnu fazu... evo vec treca sezona zaredom.

 

Kanga nam je doneo prolaz protiv Krasnodara u LE...

 

 

 

 

 

Link to comment

Čitam Kopenhagen navodno nudi 3 milke za Boaćija, nadam se da nisu toliko glupi ovi naši dunsteri, iako su u prošlosti multipno dokazi da jesu :huh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...