Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

 

Probaj sa skepticizmom.:D

 

ja sam mislio da harper navija za partizan, sad ne znam sta da mislim, dobro je da je na nasoj strani

Link to comment
1 minute ago, villiem said:

 

ja sam mislio da harper navija za partizan, sad ne znam sta da mislim, dobro je da je na nasoj strani

 

Jebi ga, nisam se jos prilagodio ovim novim sustinskim promenama na forumu. Nekada se ovde nije odlucivalo ko za koga navija na osnovu toga u ime cijeg kluba napises "podrska klubu, treneru i igracima" i stavis tacku. Nekada je ovde postojala kriticka distanca prema klubovima za koje se navija, u zavisnosti od toga da li je klub uradio nesto dobro ili nesto lose. Nekada je ovde bilo zabranjeno cak i da se linkuju navijacke bljuvotine, a kamoli da ih forumasi pishu. Svasta je bilo nekada, sad imamo zadrigle navijace i one koji im iz inata i protesta udaraju kontru.

 

Pustinja.

Link to comment
43 minutes ago, Kole_No said:

Takodje je jasno bilo ono sto sam quoteovao gore, pokazao je da je licemer i jos pokusava da se vadi nakon toga.

Samo mi nije jasno koji kurac se ti javljas, mislis da mu treba advokat?

Naveo (ili citirao), aman! 

Link to comment
32 minutes ago, harper said:

 

U tom slucaju odjebi i ne javljaj se. Ove likove kao sto su mozzer i ovaj novopridosli primitivac koji se napajaju sa bogatog izvora Zeljka Pantica mogu da svarim, takvi i ne umeju bolje, 

Jbt koja si ti neopevana izvorna seljacina...... a jos si i pglu ali mislis da nisi jbg

 

Ja tebe ne pominjem nemoj ni ti mene hiljadu puta sam ti napisao i sve ok

 

Edit: Slobodno me banujte odmah ili nalozite gospodinu da me ne pominje, bezobrazan je glup i primitivan, ja necu da cutim bez obzira sto sam iz Bgd jbgg

 

Edit 2: Izvinjavam se svim ostalima ovde na temi, post je upucen samo gospodinu zbog bezobrazluka da me pominje ovde gde retko ulazim i gotovo nikada ne pisem - izvinjavam se

Edited by mozzer
Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Jbt koja si ti neopevana izvorna seljacina...... a jos si i pglu ali mislis da nisi jbg

 

Ja tebe ne pominjem nemoj ni ti mene hiljadu puta sam ti napisao i sve ok

 

Edit: Slobodno me banujte odmah ili nalozite gospodinu da me ne pominje, bezobrazan je glup i primitivan, ja necu da cutim bez obzira sto sam iz Bgd jbgg

 

Edit 2: Izvinjavam se svim ostalima ovde na temi, post je upucen samo gospodinu zbog bezobrazluka da me pominje ovde gde retko ulazim i gotovo nikada ne pisem - izvinjavam se

 

Nije za tebe ova vrsta rasprave, neprskani Beogradjanine.:laugh: Ne umes, jebi ga.

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Nije za tebe ova vrsta rasprave, neprskani Beogradjanine.:laugh: Ne umes, jebi ga.

Nema to veze sa raspravom, ima veze sa tim da si ti napisao svoj komentar na jucerasnju utakmicu na temi fkp, ja sam ti odgovorio, i ti onda ovde pominjes mene u uvredljivom smislu (ne prvi put, ja tebe nikada ne pominjem prvi). Jadno i bedno. I provaljeno.

 

Slobodno napisi na temi fkp komentare na moj komentar, ja sam promenio svoj nacin pisanja, ne svadjam se ali napisem sta mislim. i Znam.

 

Ja skoro da uopste vise ne pisem na ovoj temi - bas iz razloga da se ne svadjam i ne smetam. Valjda mogu da napisem na temi fkp sta mislim - iz informacija koje imam a IMAM ih.  Ako je problem slobodno neka mi se obrati moderator...

 

Izvinjenje jos jednom svima i pozdrav i sretno sa YB

Link to comment
30 minutes ago, harper said:

 

Nije za tebe ova vrsta rasprave, neprskani Beogradjanine.:laugh: Ne umes, jebi ga.

:lolol: 

Elem, nadam se da će se Ben oporaviti za revanš i da brata ispratimo jednim finim plasmanom u LŠ. Mislim da nas očekuje vjerovatno i teža utakmica, ali Ben i Garcia po bokovima, Boaći/Tomane špic i Marko dr Marin naprijed, te Miloš dr Degenek pozadi ulijevaju nadu. Svjestan sam i da se neće ostavriti moja želja da Jandera gledamo u tandemu sa Canasom, imam utisak da bi mogli u toj kombinaciji dosta da pruže,

Link to comment
27 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

:lolol: 

Elem, nadam se da će se Ben oporaviti za revanš i da brata ispratimo jednim finim plasmanom u LŠ. Mislim da nas očekuje vjerovatno i teža utakmica, ali Ben i Garcia po bokovima, Boaći/Tomane špic i Marko dr Marin naprijed, te Miloš dr Degenek pozadi ulijevaju nadu. Svjestan sam i da se neće ostavriti moja želja da Jandera gledamo u tandemu sa Canasom, imam utisak da bi mogli u toj kombinaciji dosta da pruže,

 

Verujem da ce Ivanic na desno krilo a Jovancic u par sa Kanjasom. Garsija jos uvek nema snage za 90 minuta, ako se Ben oporavi moci ce da podele minutazu a da ne moramo da vilenimo s Vukanovicem, Jevtovicem ili Simicem. Ne moramo da imamo oba krila koja sire, sa desne strane mozemo komotno da igramo s krilom koje useca unutra a Gobeljic da istrcava pored aut linije. Na kraju krajeva, tako smo dali drugi gol u Bernu. S leve strane neka ga Rodic pozadi, ionako nema snage ni na svojoj polovini da igra 90 minuta, kamoli jos da se previse pridruzuje napadu.

Link to comment

ivanic mora desno jer je jedino na toj poziciji odigrao dobro od kad je dosao kod nas. to znaci da argentinac ide levo al problem je sto miloje vise voli kad mu krila igraju kontra nogom. 

 

kad bi ivanic nekako skupio muda da odigra cvrsto miloje bi ga gurnuo i sredinu, marina levo a argentinca desno; al to skupljanje muda za sad slabo ide... 

Link to comment

Ма какви. Прво, Марин је процвјетао као плеј и враћање на крило је злочин. Друго, у Иванића повјерења нема ни сам Иванић а како ће онда Милое.

Link to comment
12 minutes ago, Bright Billy said:

ivanic mora desno jer je jedino na toj poziciji odigrao dobro od kad je dosao kod nas. to znaci da argentinac ide levo al problem je sto miloje vise voli kad mu krila igraju kontra nogom. 

 

kad bi ivanic nekako skupio muda da odigra cvrsto miloje bi ga gurnuo i sredinu, marina levo a argentinca desno; al to skupljanje muda za sad slabo ide... 

 

Ne moze Marin na krilo, on i ovako oslobodjen svih obaveza ne moze da tera duze od 60 minuta. Probao je to Milojevic i s razlogom odustao.

 

Sto se Garsije tice, sad si me malo bacio u zbun, bio sam uveren da je on igrao na levom krilu u Bernu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...