Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, Aleksandar88 said:

Ma ne smeta mi sto je pozvan u reprezentaciju oni me i ne zanimaju. Voleo bih da vidim boljeg igrača u Zvezdi na tom mestu. Gobeljic vidno nema kvalitet. Nažalost Gajić nije pokazao Miloju da je bolji od njega za sada, ostaje ili stranac ili ja ne znam ko. Sto se tiče Radojice njegov trejdmark je da je igrač teška cepanica, kako barem ne probere nekoga ko valja.

 

Bolji je igrac Gajic ali trenutno je u ocajnom stanju forme i potpuno je nespreman zbog one povrede koju je dobio na U-21. S ovim ogranicenjem u broju stranaca tesko cemo mi tu zabosti boljeg igraca jer su nam potrebni napred da ne bismo gledali razne vukanovice, simice, pavkove i jevtovice. Gobeljic je klasican krpez, igrac zadatka koji ce da udje sa klupe kad to zahteva rezultat i da odradi svoje konkretne zadatke, on je trenutno desni bek jer nemamo resenje za tu poziciju otkako je Zule pomislio da je veci od kluba. Upravo zbog tog besmislenog ogranicenja mora ozbiljna sansa da se daje igracima poput Milunovica, Ivanica, Pankova, Babica, Jovancica, Vulica i slicnih i kad su u slabijoj formi. Takodje, zato nije nikako trebalo prodavati Krsticica i malog Terzica, ovog drugog tim pre sto igra na deficitarnoj poziciji. Vidim da se prica i o tome da mozda vracamo Krsticica, mada ne znam koliko je to realno.

 

Moje misljenje o Terzicevoj transfer politici se odavno zna ali treba imati u vidu neke stvari i ne preterivati, kao sto navijaci Zvezde to cesto znaju da rade. Mi cemo uvek biti u zaostatku za prvom i vecim delom druge kvalitetne evropske grupe, delom zato sto nemamo toliko para a delom i zbog tog glupavog ogranicenja broja stranaca koje ne sluzi nicemu osim tome da gomila srpske drvne gradje nadje uhlebljenje za vece pare nego sto objektivno vrede. Sad je FSS smislio novu budalastinu, da u klubovima moraju da igraju bar dva klinca do 21 godine, nadam se da ce brzo odustati od toga. Ta ogranicenja mogu da imaju smisla kad bi nasi klubovi mogli duze da zadrze mlade igrace, u situaciji u kojoj su nam oni najbolji izvozni proizvod cela ta stvar ce se zavrsiti tako sto ce po dva dunstera morati da igraju jer su odgovarajuce godiste. Sve dok je takva situacija mi cemo morati da gledamo u timu poluigrace i da se nerviramo zbog toga sto oni ne mogu da dobace. Kad je vec tako, onda je bolje da imamo igrace koji bar fizicki i voljno mogu da isprate visi nivo fudbala.

 

Gobeljic nema kvalitet ni za prvi tim Zvezde kako ga ljudi zamisljaju a kamoli za reprezentaciju, to je apsolutno jasno. Mnogo veci problem od njegovog kvaliteta je to sto mi jednostavno nemamo resenje za desnog beka otkako je Bane batalio reprezentaciju. Nemamo cak ni naznaku da to moze bolje da se resi u dogledno vreme.

Edited by harper
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

@harper

zanimljiva ova kvalifikacija da je neko debil, pazi sad, kao fudbaler. ajd da se radi o ljudskim kvalitetima. leba ti, kako se to biva debilom kao fudbaler?

 

inovativno, ali ovako kako je napisano zvuci kao namera da se uvredi, po svaku cenu. sto mu dodje nespojivim sa forumom koji ima, jelte, odredjeni standard, nivo.

 

Dosadan si, niko te nista nije pitao, vreme ti je da odjebes i prestanes da me stalkujes. Ovo ti je vec drugi post danas gde mi se kao nesto obracas, koliko takvih postova treba da ignorisem da shvatis da me ne zanima komunikacija s tobom?

Link to comment
50 minutes ago, Ted said:

@harper

zanimljiva ova kvalifikacija da je neko debil, pazi sad, kao fudbaler. ajd da se radi o ljudskim kvalitetima. leba ti, kako se to biva debilom kao fudbaler?

 

inovativno, ali ovako kako je napisano zvuci kao namera da se uvredi, po svaku cenu. sto mu dodje nespojivim sa forumom koji ima, jelte, odredjeni standard, nivo.

Dobro, posle je u drugoj recenici rekao da se to odnosi na Miletica stopera. Dakle, debil kao stoper, to valjda moze 🤔

Link to comment

 

9 minutes ago, Kole_No said:

Dobro, posle je u drugoj recenici rekao da se to odnosi na Miletica stopera. Dakle, debil kao stoper, to valjda moze 🤔

ne uvlači me u raspravu o debilima ;)

Link to comment
Just now, Kole_No said:

:astasuoninamaradili:

 

ne, nego šta harper piše o Zvezdinim igračima

 

jasno je i u prošlom postu, ali da pojasnim za funkcionalne nepismene kojima je shvatanje iz konteksta preveliki napor

Link to comment

Takodje je jasno bilo ono sto sam quoteovao gore, pokazao je da je licemer i jos pokusava da se vadi nakon toga.

Samo mi nije jasno koji kurac se ti javljas, mislis da mu treba advokat?

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

biće mi neizmerno zadovoljstvo da ne komuniciram sa tobom, tj. da ne ucestvujem u onom sto ti smatras komunikacijom

 

U tom slucaju odjebi i ne javljaj se. Ove likove kao sto su mozzer i ovaj novopridosli primitivac koji se napajaju sa bogatog izvora Zeljka Pantica mogu da svarim, takvi i ne umeju bolje, ali od ljudi koje godinama znam ne zelim vise da citam beskonacne izlive pasivne agresije i palanackog ironiziranja epske zrtve svetskih zavera koje pribegavaju ironiji jer su "iznad situacije, iako je svima sve jasno". Dosadili ste s tim i Bogu i narodu, dok se ne prizovete mozgu jednostavno se vise ne pojavljujte s vasim pateticnim prenemaganjem. Vi dugogodisnji forumasi ste i najveci krivci sto moramo da trpimo debile s navijackih foruma koji sa manje od sto postova znaju ko je kakav forumas i sire se po forumu umesto da dobiju nogu u guzicu cim promole nos i odjebu tamo odakle su dosli. Sto je ovde nekad bila dobra praksa.

Link to comment
Just now, Bright Billy said:

njih par bas ekstremno smara. pasivna agresija na nivou vucica a pritom se konstantno zale na istog... 

 

Sto je najgore, sve ih je vise i vise na forumu, samo iskacu odnekud.

Link to comment
4 minutes ago, Bright Billy said:

nije samo na forumu, generalno ljudi ubise sa kuknjavom i patetikom. ja se kao trudim da promovisem stoicizam kao lek al slaba vajda... 

 

Probaj sa skepticizmom.:D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...