Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Prirodni put za Gobeljica. Ko zna čiji igrač, prvo gurnut u Zvezdu sa ozbiljnim manjkom kvaliteta, a potom i mesto u izlogu reprezentacije. Valjda će uspeti da ga zavaljaju na zimu u neku Maleziju i da se podmire svi ti sto imaju procente od njegove plate i transfera.

Link to comment
5 minutes ago, Aleksandar88 said:

Prirodni put za Gobeljica. Ko zna čiji igrač, prvo gurnut u Zvezdu sa ozbiljnim manjkom kvaliteta, a potom i mesto u izlogu reprezentacije. Valjda će uspeti da ga zavaljaju na zimu u neku Maleziju i da se podmire svi ti sto imaju procente od njegove plate i transfera.

 

Proban je i celavi Miletic pre Gobeljica pa se niko nije preterano uzrujavao, a nije nimalo bolji igrac. Dok/ako Gajic ne proigra ili se ravno niotkuda ne pojavi neki krsteni desni bek mi boljih igraca od Gobeljica i Miletica, na zalost, nemamo na toj poziciji. Bane Ivanovic i Rukavina su bolji ali to su ljudi koji krckaju poslednje dane svojih karijera i nisu resenje. Eventualno bismo mogli da promenimo formaciju pa da nam tu desnu stranu pokriva neki ofanzivniji igrac ali to je otprilike sve sto mozemo da uradimo, boljih desnih bekova od ove dvojice nemamo pa nemamo. Ako nista drugo njih dvojica su se bar suocila sa nivoom fudbala koji je potreban za reprezentativni nivo igrajuci za svoje klubove u evropskim takmicenjima.

 

To je realnost, a vi sad nastavite sa mantrama o guranju igraca, reprezentativnom izlogu i zavaljivanju u Maleziju.

Link to comment

Ocekivao sam da ce “pastorcad” prva da reaguje na Gobeljin pozivu u reprezentaciju.  Ali ko ce Drugozvezdase preteci kad treba da se ozeze po svome.

Link to comment
19 minutes ago, Aleksandar88 said:

Prirodni put za Gobeljica. Ko zna čiji igrač, prvo gurnut u Zvezdu sa ozbiljnim manjkom kvaliteta, a potom i mesto u izlogu reprezentacije. Valjda će uspeti da ga zavaljaju na zimu u neku Maleziju i da se podmire svi ti sto imaju procente od njegove plate i transfera.

Radojica Božović

 

Link to comment

Ma ne smeta mi sto je pozvan u reprezentaciju oni me i ne zanimaju. Voleo bih da vidim boljeg igrača u Zvezdi na tom mestu. Gobeljic vidno nema kvalitet. Nažalost Gajić nije pokazao Miloju da je bolji od njega za sada, ostaje ili stranac ili ja ne znam ko. Sto se tiče Radojice njegov trejdmark je da je igrač teška cepanica, kako barem ne probere nekoga ko valja.

Link to comment
35 minutes ago, harper said:

 

Proban je i celavi Miletic pre Gobeljica pa se niko nije preterano uzrujavao, a nije nimalo bolji igrac.

On 14.10.2018. at 17:56, harper said:

 

Miletic je kao fudbaler debil koji ne bi smeo ni da prismrdi reprezentaciji, pusti te price o dobrom igracu i jos boljem coveku. Mogu iz glave da nabrojim 20 srpskih stopera koji su bolji od njega.

35 minutes ago, harper said:

To je realnost, a vi sad nastavite sa mantrama o guranju igraca, reprezentativnom izlogu i zavaljivanju u Maleziju.

On 14.10.2018. at 17:54, harper said:

Krstajaje, naravno, nije uradio nista da pomogne igracima da dobiju utakmicu, zato je u dve utakmice uspeo da pomogne dvojici nepotrebnih igraca, Jovicicu i Mileticu, da zaigraju za reprezentaciju i time ispostovao bonus kod menadzera.

Link to comment
26 minutes ago, Kole_No said:

 

 

Obratiti paznju na rec "stoper" i prisustvo Jovicica u sledecem postu. Dakle, dobar pokusaj ali close but no cigar.

Link to comment

@harper

zanimljiva ova kvalifikacija da je neko debil, pazi sad, kao fudbaler. ajd da se radi o ljudskim kvalitetima. leba ti, kako se to biva debilom kao fudbaler?

 

inovativno, ali ovako kako je napisano zvuci kao namera da se uvredi, po svaku cenu. sto mu dodje nespojivim sa forumom koji ima, jelte, odredjeni standard, nivo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...