Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Poznato je da nisam preveliki ljubitelj Zvezdine igre pod Milojevicem ali covek zaista ima neverovatno dubok bag of tricks za ekipe koje su jace od njegove. Osim PSG-a bukvalno nijedna ekipa koja je jaca od nas nije odigrala svoje bolje utakmice protiv Zvezde. Sve to nekako izgleda kao da dolazi na srecu i Borjana, ubise se svi nadigravajuci nas s loptom, na izgled kao da u svakom trenutku mogu da nam daju gol, a obicno na kraju izadju iz tih utakmica isfrustrirani i s idejom da su mogli bolje ali da iz nekog razloga nisu. Steta je sto nam se u fudbalu donose idiotske odluke kako kome sta padne na pamet i sto uprava ulaze koliko mora u tim i ni dinar vise. Imam neki utisak da bi sa jedno 7-8 stranaca prosecnog kvaliteta, nista posebno, i ovih nasih nekoliko gastarbajtera Milojevic bio bas zajebana koska za skoro svaku ekipu.

 

Ali zato kad je favorit, sacuvaj Boze.:laugh:

Link to comment
Naravno, Garsijom smo zamenili Bena koji je prodat. Ostaje rupa na jednom od krila.
Ja mislim da garsija uopate nije zamena za bena... Mislim da ce zamena za bena tek da stigne.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Treba nam zamena za oba beka, kriminalni su Gobelja i Rodic, jos gledam ocene na Mozzartu i Gobeglia dobio 7 :huh:. Jos ce Gobelji da se pise asistencija, a siguran sam da je hteo da dune visoku pa je ispalo ovako, ko gleda fudbal u novinama svasta bi pomislio. :laugh: Pankov centrirao onu k'o Bekam, mada nazad nikad nije na pravom mestu, delom je kriv za prvi, Gobelja je bio metar iza svih ostalih, nisu mogli da hvataju ofsajd posle onog skoka. Ali se cini da je mozda bio minijaturni ofsajd kad je golman ispucavao. Penal isti k'o i protiv Kopenhagena. :isuse: Postajemo k'o represtacija kad je bilo moderno rukama dirati. 

Edit: Kakva majstorska kretnja Garsije kod gola, prava lisica. Kao da je osetio da ce Bacje da je promasi, tacno gde treba da bude. :smiley_hail:


Kanjas ume, Vukanovic je Milic za tesku sirotilju, Ivanic s ona dva cista pasa sjebao 2 odlicne (polu)kontre + izgubio duel pre gola. Bolje u revansu da udje Garsija u drugom svez i da im jebe keve zadnjih pola sata non-stop s presingom i utrcavanjima. 

All in all, meni se cini da su ovi bolji od Kopenhagena, u svakom slucaju kreativniji i brzi, a i mi smo odigrali ok, bili smo opasni. Steta sto ono Marinovo nije uslo, pucao k'o Krespo protiv Liverpula u Istanbulu. :D

 

Edited by Plajvi
Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Treba nam zamena za oba beka, kriminalni su Gobelja i Rodic, jos gledam ocene na Mozzartu i Gobeglia dobio 7 :huh:. Jos ce Gobelji da se pise asistencija, a siguran sam da je hteo da dune visoku pa je ispalo ovako, ko gleda fudbal u novinama svasta bi pomislio. :laugh: Pankov centrirao onu k'o Bekam, mada nazad nikad nije na pravom mestu, delom je kriv za prvi, Gobelja je bio metar iza svih ostalih, nisu mogli da hvataju ofsajd posle onog skoka. Ali se cini da je mozda bio minijaturni ofsajd kad je golman ispucavao. Penal isti k'o i protiv Kopenhagena. :isuse: Postajemo k'o represtacija kad je bilo moderno rukama dirati. 

Edit: Kakva majstorska kretnja Garsije kod gola, prava lisica. Kao da je osetio da ce Bacje da je promasi, tacno gde treba da bude. :smiley_hail:


Kanjas ume, Vukanovic je Milic za tesku sirotilju, Ivanic s ona dva cista pasa sjebao 2 odlicne (polu)kontre + izgubio duel pre gola. Bolje u revansu da udje Garsija u drugom svez i da im jebe keve zadnjih pola sata non-stop s presingom i utrcavanjima. 

All in all, meni se cini da su ovi bolji od Kopenhagena, u svakom slucaju kreativniji i brzi, a i mi smo odigrali ok, bili smo opasni. Steta sto ono Marinovo nije uslo, pucao k'o Krespo protiv Liverpula u Istanbulu. :D

 

U zadnjih pola sata mi uglavnom cekamo kraj i ne igramo fudbal.

Link to comment
3 hours ago, harper said:

Sve to nekako izgleda kao da dolazi na srecu i Borjana, ubise se svi nadigravajuci nas s loptom, na izgled kao da u svakom trenutku mogu da nam daju gol, a obicno na kraju izadju iz tih utakmica isfrustrirani i s idejom da su mogli bolje ali da iz nekog razloga nisu. 

 

Ali zato kad je favorit, sacuvaj Boze.:laugh:

Ovo sam sinoć muljao u mislima pa svih 95 minuta. 

 

Čovek je fenomen u pripremi i čitanju. Uz tu dozu sreće ili čega god da je, mislim da svaki protivnik cz završi tekmu I misli se, kako koji moj mi ne dobismo ovo. 

 

Pljujete Ivanica ali to je dečko koji igra ono što Marin igra. Nema tu mnogo filozofije kao kod nas Suma prve godine. Non stop na krilo i ovaj ne može. Isto I ovde sa njim, suviše je dobar da ne igra, a kad Igra ima pikseta broj dva ispred sebe kao konkurenciju. 

 

Marin ako ostane još godinu dana, ima terza da ga proglasi za zvezdinu zvezdu. Kapiram da ga time kupuje. Koliko ih imate do sada 5-6?

Link to comment



Poznato je da nisam preveliki ljubitelj Zvezdine igre pod Milojevicem ali covek zaista ima neverovatno dubok bag of tricks za ekipe koje su jace od njegove. Osim PSG-a bukvalno nijedna ekipa koja je jaca od nas nije odigrala svoje bolje utakmice protiv Zvezde. Sve to nekako izgleda kao da dolazi na srecu i Borjana, ubise se svi nadigravajuci nas s loptom, na izgled kao da u svakom trenutku mogu da nam daju gol, a obicno na kraju izadju iz tih utakmica isfrustrirani i s idejom da su mogli bolje ali da iz nekog razloga nisu. Steta je sto nam se u fudbalu donose idiotske odluke kako kome sta padne na pamet i sto uprava ulaze koliko mora u tim i ni dinar vise. Imam neki utisak da bi sa jedno 7-8 stranaca prosecnog kvaliteta, nista posebno, i ovih nasih nekoliko gastarbajtera Milojevic bio bas zajebana koska za skoro svaku ekipu.
 
Ali zato kad je favorit, sacuvaj Boze.[emoji23]


Imamo i trenera da greskom [emoji38]
Link to comment

Ide Ben posle revansa. :mellow: Zadnji put sam se ovako smorio kad je Djenka otisao prvi put. 

Stavio je u prosloj evropskoj sezoni 7 komada, 5 razlicitih klubova (Spartaks, Suduva, Trnava 2 koma, Salcburg takodje i Napoli), da li je to uspelo ijednom nasem igracu ikada? (ne racunajuci onaj penal Panceva, ne broji se tako)

Edited by Plajvi
Link to comment
12 hours ago, Mark Rothko said:

 

 

Nije tačno, kakve flaše, šta izmišljaš...

Nekog lika u belom duksu napada tridesetak majmuna, mnogi sa štanglama. Vidi se da dolazi policajac i puca 3 puta u vazduh.

 

 

Ne izmišljam, ovo su reči osobe iz Švajcarske a nije navijač već tamo živi.

Link to comment

Lepa utakmica bila sinoć...
Za revanš mora baš dobra priprema tima.
I oni a i mi smo pametniji za jednu tekmu.
Ako im se ponovi ono sa klincem pozadi koji se pogubio, to mora da se iskoristi...
Biće mnogo zajebanije nego što nam sada izgleda, još ako krene da se pumpa da je druga formalnost, bojim se da može biti vrlo neprijatno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
7 hours ago, harper said:

 

Dejan Stankovic, Pantelic i Ognjenovic su gomilu golova dali na taj nacin. Marin je zver od igraca ali ne treba preterivati, imali smo mi jako dobrih igraca posle 1992. godine.

 

Nikakvo preterivanje, nigde nisam pomenuo da je najbolji igrač od '92, nego da takvog igrača (u smislu pokreta i mogućnosti sa loptom) nismo imali. Da ne govorim da nijedan od nabrojanih (osim Pantelića) nije igrao u Zvezdi u svom prajmu. A i da ne govorim da se ne sećam te gomile golova :)

 

Elem, svaka čast Dekiju Stankoviću i njegovoj karijeri, ali ne bih platio ulaznicu da bi ga gledao. Zbog Marina, apsolutno da.

Link to comment

Vidim vecina nije zadovoljna pankovom igrom, ali meni je  on uz degeneka bolje resenje od milunovica

Milunovic je nesto bolja verzija savica, visok, jak u duelu, ali spor i sklon kiksevima

Pankov je drugi tip igraca i sto neko rece vidi se da ima "pobednicki mentalitet"

Mnogo je to bitno, npr gobelja koliko god da ne zna, onako nalozen sinoc je itekako znacio ekipi

Oni jesu imali mnogo sansi, ali to nije posledica lose pojedinacne igre nasih odbranbenih igraca, vec niza faktora

A uostalom i samo zbog onih penala radovan je zasluzio priliku

A degenek nam znaci tek nesto malo manje nego marin. Zato sam se toliko i radovao njegovom povratku

Nama ta osovina borjan-degenek-marin brat bratu vredi vise nego ostatak ekipe

Mozda u nekom drugom klubu, drugim okolnostima ne bi bilo tako, ali u danasnjoj zvezdi jeste

 

Revans moze da ode na bilo koju stranu, sa tim sto mi yb za razliku od npr red bula ili danaca deluje kao ekipa koju zvezda moze slomiti sa 20-30min pocetnog pritiska nosena publikom. Ne kazem da ce se to i desiti, ali mi nije nezamisliv scenario da im uvaljamo 2-3 gola ako ih odmah pritisnemo

Drugacija su ekipa i pozadi dosta slabiji

Link to comment

Gobelja je drugi igrac u odnosu na tekmu sa Suduvom. Bitno je da voljni momenat ne izostaje kao kod nekih.

 

Jel za Bena zavrseno 2milke kod Arapa?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...