Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Na mene je YB ostavio prilicno dobar utisak.  Uz to, jaki su tamo gde je Zvezda najslabija.  Zvezda ima dobar rezultat, ali jos je daleko od prolaza.  Mislim da su sanse 50-50.

Link to comment

Gobelja možda nije kafu, ali igra baš muški. Na kraju jedan kiks, jedna asistencija i spašen gol 😀. U revanšu se vraća jovancic, ivanic ce na krilo, vukanovic na klupu. Bilo bi dobro i da se pavkov oporavi.

Argentinac ostavio dobar utisak, hitar, dobra leva, gol na debiju, trebalo bi da je cementiran za revanš. Milunovic ce verovatno umesto pankova, ubijali su nas dugim i ubacivanjima sa 30-40m. 

Link to comment

Marina sudije stite u odnosu na fudbal iz 60tih

Pola zutih nad njim se ne dosudi

Gobelja ne zna, ali svaka mu cast za zalaganje

U nekom trenutku sam cak bio prilicno siguran da bi dao gol da smo nastavili onu igru do izmene argentinca koliko je nalozen bio

 

 

Sa ivanicem postoji neki problem

On jednostavno nije causic, simic ili neki jsl bezveznjak, lose igra, ali on zna fudbala

I dalje verujem da u njemu ova ekipa ima najvise neiskoriscenog potencijala

Degenek je fenomenalsn, a on i pankov nas najbolji stoperski par

Iako je veceras zbog sastava, terena i neuigranosti bilo promaje pozadi, vec se vidi da zajedno imaju odlican potencijal

Posebno napred oni mogu znaciti kao stoperski par, sto zbog skoka u prekidu, sto zbog mirnoce u iznosenju lopte

Sa tomaneom/benom umesto vukanovica ova ekipa bi mogla igrati itekako sexy fudbal

Link to comment
1 minute ago, lazni said:

U revanšu se vraća jovancic, ivanic ce na krilo, vukanovic na klupu.

U revansu Ivanic na klupu, Garsija i Ben po krilima i Jovancic u sredinu...

Link to comment
Just now, lazni said:

Gobelja možda nije kafu, ali igra baš muški. Na kraju jedan kiks, jedna asistencija i spašen gol 😀. U revanšu se vraća jovancic, ivanic ce na krilo, vukanovic na klupu. Bilo bi dobro i da se pavkov oporavi.

Argentinac ostavio dobar utisak, hitar, dobra leva, gol na debiju, trebalo bi da je cementiran za revanš. Milunovic ce verovatno umesto pankova, ubijali su nas dugim i ubacivanjima sa 30-40m. 

 

Milunovic je za sada mnogo bolji igrac od Pankova, zna to i Milojevic. Napravio je budalu od sebe protiv Danaca ali igrace u revansu skoro sigurno.

Link to comment
Just now, Bright Billy said:

ja bih zabranio vestacku travu u ozbiljnim takmicenjima... 

Ja se pribojavam da vestacka trava ne postane trend.  Klubovi iz zemalja sa surovijom klimom (Skandinavske, Rusija, Balticke,...) vrlo lako mogu da se opredele za teren koji ce po kisi, snegu i ledu da bude zelen i ravan.  

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

Ivanić sve vreme igra sve osim svoje pozicije, on je trebao da bude zamena za Marina

 

Jebala ga njegova pozicija, ako moze samo to da igra samo u ovoj formaciji onda neka batali fudbal. On ni u Bate Borisovu nije igrao u ovoj formaciji iza spiceva vec po strani.

 

Nije kod njega do pozicije vec do samopouzdanja. U Kopenhagenu je odlican bio nakon sto smo ostali sa deset igraca, veceras je imao mnogo vise prostora za igru i sve je uprskao.

Link to comment

U odnosu na ovo veceras sa spremnim gajicem, eventualno probati gobelju u duetu sa kanjasom i neko od ove dvojice umesto vukanovica bi nam bila verovatno najbolja moguca ekipa poziciono po kvalitetu a sa dovoljno balansa za igru u oba smera

A onda Ivanica ako nikako drugacije zadnjih pola sata umesto marina

 

Meni jovicic i jovancic ni najmanje nisu nedostajali, ovo je za milojevica mozda bio iznudjen sastav, ali je mnogi bolje kad pokusavamo nesto igrati, nego kad igrami sa njima dvojicom jer to obicno znaci da igramo slicno kao veceras poslednjih pola sata

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Milunovic je za sada mnogo bolji igrac od Pankova, zna to i Milojevic. Napravio je budalu od sebe protiv Danaca ali igrace u revansu skoro sigurno.

U revansu trebaju igraci koji mogu da igraju na visoke lopte jer ce YB da centriraju do mile volje s obzirom na Zvezdinu slabu igru po bokovima.  Milunovic i Jovancic su dobri skakaci i imaju visinu.  Peoblem je sto su spori, a YB s druge strane igra brz fudbal.  Bice gadno u Beogradu.

 

Ivanic je veliko razocarenje.  Ni traga od igraca koji je igrao u BATE-u.  Tu i tamo je davao nagovestaje da se budi, medjutim njegovo trenutno stanje je "Moje pleme snom mrtvijem spava".

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Jebala ga njegova pozicija, ako moze samo to da igra samo u ovoj formaciji onda neka batali fudbal. On ni u Bate Borisovu nije igrao u ovoj formaciji iza spiceva vec po strani.

 

Nije kod njega do pozicije vec do samopouzdanja. U Kopenhagenu je odlican bio nakon sto smo ostali sa deset igraca, veceras je imao mnogo vise prostora za igru i sve je uprskao.

 

on igra solidno da senom krilu, al je generalno metiljav lik pa je u defanzivi koristan ko simic... 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...