Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

ovo se videlo kad je lopta bila na pola terena da ce ovaj da napravi penal. 

 

rezultat odlican, mogla je zvezda ovde pet komada da primi bez problema. a prestali su da igraju kad je izasao argentinac. 

Link to comment

Penal cist.  Ne vidim zasto je morao da konsultuje VAR, faul je bio ocigledan. 

 

Garsiju je menjao jer mu je ovo prva takmicarska utakmica od proslog maja.  Samo ja sam ocekivao Bena a ne Zandera.  Tomane izgleda dosta dobro.  Krece se, napada, kao osica je.  Ivanic je jedini los utisak.  Sve ostalo, greske, ispadanja, kasnjenja su sastavni deo igre, ali igrati sa amputiranim duhom kao Ivanic je neoprostivo.

Edited by Dimitrije
Link to comment
vukanovic i ivanic bukvalno dva igraca manje. miloje zakasnio sa izmenom boacija.
Neverovatno koliko su loši.
I da mislim da Marin već gubi živce koliko ga iz kola u kolo lemaju...
On je na jedan start od ozbiljne povrede..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Tacno sam znao da ce Boaci da napravi penal, kad se igrac onako zainati posle izgubljene lopte obicno se ovako zavrsi. Pogresio je i Milojevic sto ga je drzao predugo, Tomane je trebalo da udje nekih desetak minuta ranije, kao sto obicno i radimo kad su nam bar dva stopera zdrava.

 

Realno smo mogli i da dobijemo ovu utakmicu, samo smo se bezveze izlagali ovim svecama u sesnaesterac od kojih je neka komotno mogla da udje jer smo inferiorni u skoku. Nije mi bas najjasnije zasto Milojevic inssitira na tome da se ekipa uvuce u krilo Borjanu i da kako dobijemo posed odmah ga i vratimo besmislenim ispucavanjima cim ima pozitivan rezultat. Veceras nije bilo nikakve potrebe za tim, svaki put kad smo hteli da iznesemo loptu iz zadnje linije radili smo to bez ikakvih problema. Mi vise i nemamo tim koji moze da igra taj odbrambeni hrkljush ali zato imamo gomilu igraca ispred odbrane koji su sposobni da sacuvaju loptu pod pritiskom i jednim pasom razbiju presing. Verovatno je delom to i do kondicije, neverovatno je koliko smo fizicki, narocito trkacki, inferiorni u odnosu na ovaj nivo fudbala.

 

Na momente, dok su igrali starteri, videlo se da mozemo da igramo jako lep fudbal. U ovoj igri do noge Kanjas je odmah procvetao i odigrao doktorskih 50 minuta, cim smo krenuli da se ispucavamo vise ga nismo videli na terenu.

 

Mateo Garsija je lutka pojacanje, drzak, hrabar, brz i zna s loptom. imamo Spanca, imamo Argentinca, imamo Portugalca, jos samo jednog Urugvajca da dovedemo i na konju smo.:D

Edited by harper
Link to comment

dobar rezultat, zanimljiva tekma. bilo je trenutaka kad je izgledalo da je jedan tim na konpcima, pa onda da je drugi tim na konopcima. na kraju realan rezultat.

 

ako bude igrao Oro u revanšu i eventualno Sulejmani, biće još opasniji, a realno nemaju šta ni da izgube, moraju da idu po gol ili dva, a ne miriše mi da će u revanšuu biti nula nula.

 

prijateljski savet, rešite se Ivanića čim prije.

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Neverovatno koliko su loši.
I da mislim da Marin već gubi živce koliko ga iz kola u kolo lemaju...
On je na jedan start od ozbiljne povrede..



... Shiit has hit the fan...
 

Za igraca njegovog kova i njegovog iskustva, preterano sizi na terenu.  Dva puta je zaradio zuti karton samo zbog prigovaranja sudiji.  Njega lemaju ali sudija svira faulove i deli zute kartone i ne vidim zasto marin treba da gubi zivce jer ga sudije prilicno stite.

Link to comment

svaka cast za brata gobelju, ajd sto je spasio cist gol, nego sto se junacki borio, skoro stalno ostavljan sam na vetrometini po svojoj strani protiv brzih crnaca, gde je trebalo da mu pomaze tragikomicni vukanovic

Link to comment
1 minute ago, pasha said:

Inace CZ ne sme da ocekuje da ce biti lakse u BG.

Prosle sezone dinamo zg je imao 1-1 kod YB pa su ispali u Zagrebu.

Yb je imao do ovog proleca niz mislim da je bilo 34 utakmice zaredom da su makar jednom zastresli mrezu protivnika.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Za igraca njegovog kova i njegovog iskustva, preterano sizi na terenu.  Dva puta je zaradio zuti karton samo zbog prigovaranja sudiji.  Njega lemaju ali sudija svira faulove i deli zute kartone i ne vidim zasto marin treba da gubi zivce jer ga sudije prilicno stite.

 

Tacno tako. OK je da pritiska sudiju nakon faulova ali malo je poceo da preteruje. Stite ga sudije dovoljno, mnogo vise nego nase ostale igrace, sto je i logicno jer je ipak zvezda evropskog fudbala. Mogao bi malo i da se dotera fizicki, oko 60. minuta bas padne u igri i one stvari koje rutinski radi do tada ne moze, ili kasni ili je neobicno neprecizan.

 

Ivanica mozda da probamo na golu, posto njemu izgleda nijedna pozicija ne prija. Uzasan je bio danas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...