Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

šteta jer je moglo bolje, ali opet, odličan je ovo rezultat. a ni igra nije loša, što je još bolje.

 

ed: kanjas motm

Edited by aram
Link to comment

Dobar rezultat ali sam baš nezadovoljan. Ovi su bili zreli za poraz. Uvek se sami ujebemo . Dok je Garsija bio u igri bili smo opasni napred. U revanšu je bitno da imamo igrača na krilu umesto Vukanovica i Garsiju što duže u igri . Dobro je da Marin nije dobio karton.Prolazimo ih kao Krasnodar.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment

Svasta su promasili/Borjan skinuo, mada smo i mi imali 2 fine sanse pored golova tako da moramo biti zadovoljni rezultatom. Steta sto smo im poklonili gol, al nek se Miloe malo zapita nad izmenom (samo kazem, ne sme mu se puno zameriti veceras).

 

edit: I pored neverice zbog neigranja, pojacanja imponuju Kanjas odlican, Garsiji treba meceva i kondicije, Tomane koristan i obecava puno golova. Jos samo da Zandera malo bolje "ukrotimo" i sasvim OK.

Mada me ne bi cudilo da agilna uprava odradi jos koju "bombu" do kraja prelaznog roka, jasno, ulazak u LS bi to diktirao.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Одлично на крају. Биће борбе на Маракани, али имамо одличну шансу за пролазак. Играли смо врхунску утакмицу до замјене Гарсија-Жандер.

Link to comment

Izjednacenje je posledica ispadanja cak 2 leva beka u ekipi i besmislenog starta Boacija... ali dobro, bar je ispratio igraca, mogao je i da ga iskulira na pola...

 

S obzirom da nam je falio Ben, ovo je sasvim dobro.. 2 gola u gostima su lep kapital.. bice to ok...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...