Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ovi ce na silu i snagu da uguraju bar jos jedan gol.  Zvezda mora znacajno da poveca posed lopte da ovim trkacima ne daje sansu za centarsuteve i djipanje.  Bez toga nema prolaza.  Problem je kako ja vidim slaba igra Zvezdinog srednjeg reda sto se ogleda u drasticno malom posedu lopte.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Ovi ce na silu i snagu da uguraju bar jos jedan gol.  Zvezda mora znacajno da poveca posed lopte da ovim trkacima ne daje sansu za centarsuteve i djipanje.  Bez toga nema prolaza.  Problem je kako ja vidim slaba igra Zvezdinog srednjeg reda sto se ogleda u drasticno malom posedu lopte.

 

Problem su krila i bekovi koji se ne otvaraju i nude za pas. Svaki put kad je lopta kod nekog naseg veznog u opasnosti smo da je izgubimo jer Kanjas i Jovancic nemaju nikakvu opciju za pas. Lek za to je jednostavan ali mi nemamo igrace za to, akcije moraju da polaze iz zadnje linije i siroko dok se ne otvori prostor u sredini, ali Gobeljic i Rodic cim dobiju loptu nabiju je napred pa sta im bog da.

 

Inace, Kanjas i Ivanic igraju dosta dobro ali bez podrske ne mogu nista jer nisu Marin.

Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

vratice im se za lopovluke, mamu im jebem smrdljivu... 

Na zalost nece, ne postoji zakon o konzervaciji lopovluka.  Da postoji, ne bi ih bilo.  Sa ovim sudijom, nece da bude dobro.  Tolerise im isfolirane faulove a prekrsaje nad nasima propusta kroz sitno sito.

Link to comment

Koji je ovo put da ga primamo pred kraj poluvremena... 

 

Jebiga, Danci nisu nista specijalno, nijedan igrac nije ni blizu Marinove klase, ali zato niko nije ni diletant poput Jovancica, Vukanovica ili Gobeljica.

 

Nisam optimista po pitanju prolaza, koliko smo imali srece protiv Krasnodara i Salcburga, toliko nemamo protiv ovih govnara, ono je bio cist penal. 

 

Link to comment

Rodic ima problem sa bolovima u ledjima i cim se ohladio u svlacionici, verovatno se ukocio.  Ja bih pre uveo Pankova a Gobeljica poslao na mesto Rodica; Gobeljic ne pravi razliku bilo da igra levo ili desno.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Rodic ima problem sa bolovima u ledjima i cim se ohladio u svlacionici, verovatno se ukocio.  Ja bih pre uveo Pankova a Gobeljica poslao na mesto Rodica; Gobeljic ne pravi razliku bilo da igra levo ili desno.

 

Gobeljić može da odigra jednako loše na više pozicija. Polivalentan igrač.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...