Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Pa odlicno

Dakle ako se i boaciju nesto desi mi u utakmicu sezone ulazimo bez igraca kome je pozicija napadaca makar sekundarna

Al zato smo se ovo leto pojacali iz trajala, zemuna i borca koji je mesec dana nakon te terzine kupovine prestao da postoji

Jebo te terzicu njegos i svi njegosi ovog sveta

Link to comment

Meni je jos uvek neverovatno (to jest, bilo bi mi da ne znam s kim imamo posla) da Tomane nije uopste registrovan za revans u Danskoj. Oni su umesto toga izabrali da registruju ovog klinca iz Rada koji ce mozda jednog dana biti igrac ali svakako, ni u najbajkovitijem slucaju, nece postati igrac do utorka. Ja i Goranz da posaljemo mejl Milojevicu i da mu napisemo da igramo na poziciji zadnjeg veznog i nas bi registrovao.

Link to comment
40 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ben, Pavkov, Babic i Stojkovic nisu otputovali.

Na spisku putnika su: Milan Borjan, Zoran Popović, Marko Gobeljić, Milan Gajić, Miloš Degenek, Nemanja Milunović, Radovan Pankov, Milan Rodić, Santana Žander, Hose Alberto Kanjas, Mirko Ivanić, Marko Marin, Dušan Jovančić, Miloš Vulić, Njegoš Petrović, Milan Jevtović, Veljko Simić, Aleksa Vukanović, Ričmond Boaći.

Link to comment

Moglo bi se raspravljati o odluci da se uvrsti na spisak Njegoš a ne Tomane, iako je teško predvideti da će se neko povrediti čini mi se da odluka o tome da iz prijave igrača za meč izostave Tomanea predstavlja kapitalnu grešku koja će dovesti do rezultata

1 hour ago, Apollo Creed said:

Okrećemo se 4.kolu kvalifikacija za LE...:fantom:

a i ove kvalifikacije smo imali realne izglede za LŠ jer i Kopenhagen i YB nisu bauci i neprelazni, opet smo sami sebi bili najveći neprijatelj.

Možda i prođemo Dance ali uvek sebi otežavamo.

Link to comment

ako tomane ne moze, mogli su da registruju i ovog najtalentovanijeg crnogorskog napadaca, krstovica. i to bi imalo vise logike nego njegos. ali ne, vazno je da su zadnji vezni tri puta brojniji od napadaca. a marin ce vec nesto da smisli.

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

tja, Tomane koji ne pravi razliku protiv Lučana ne bi bio od velike koristi ni u Kopenhagenu. čoveku očigledno treba vremena. polako

 

Sva sreca da razliku prave Njegos Petrovic i Veljko Simic. U ovom timu Zvezde razliku pravi jedino Marin, to ne znaci da je svejedno ko ce drugi da igra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...