Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Kod Tomanea se videla i zelja i fudbalska pismenost, meni se cini da je njegova prava pozicija tzv lazna devetka, da kupi lopte, odlaze i bude drugi spic. Ono sto je kod nas Ben igrao neko vreme i sam i uz Boacija.

 

Bilo bi zanimljivo videti Marina, Tomanea i cak Boacija u istom timu bar pola sata...

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Kod Tomanea se videla i zelja i fudbalska pismenost, meni se cini da je njegova prava pozicija tzv lazna devetka, da kupi lopte, odlaze i bude drugi spic. Ono sto je kod nas Ben igrao neko vreme i sam i uz Boacija.

 

Bilo bi zanimljivo videti Marina, Tomanea i cak Boacija u istom timu bar pola sata...

 

Mozda cemo jednog dana videti nesto logicno ali se to nece desiti sve dok moramo da registrujemo mafijaske kombinacije za utakmice a ne prave igrace. Prosle godine smo izjebali Ebesilija i Kafua zbog Causica i Simica, ove godine se slicna sudbina sprema Tomaneu jer 1 Petrovic Njegos mora biti registrovan, s obrazlozenjem da ako nam se povredi jedno 15 igraca iz sredine terena treba da imamo nekog na klupi za svaki slucaj. Decko nikada nije video Kopenhagen, sta fali da se proseta malo. Tomane je ozbiljan igrac ali nama ozbiljni igraci ne trebaju. Trebaju nam oni od kojih mogu da se uhvate neki procenti i opljacka klub.

Link to comment

Ne zna se koja je nasa JSL utakmica dosadnija od koje. Mene kada gledam bilo koji tim nervira otaljavanje dodavanjima u nedogled, a posebno kada tim za koji navijam ne moze jedan mec da odigra, a da nemam vecih prigovora.

Link to comment
nemoj mu davati nikakve ideje

 

mozda cita forum

Od tebe bi mogao da nauci, samo nijanse su te delile od trenera do zadusne babe po forumima.

 

Link to comment
11 hours ago, tsva said:

Da nije evrope Zvezda osim derbija ne bi imala takmicarske utakmice.

 

Kao komsije u vreme Toleta.

 

komsijama su za vreme toloa svi uzimali bodove, i u bitnim utakmicama

samo zvezda nije mogla, nju su u onim najbitnijim tresli kako su stigli

Link to comment
13 hours ago, harper said:

 

Koliko god da je ovo prijateljska utakmica, zapravo tim pre, trebalo bi odigrati nesto. Bilo sta. Mi ne igramo ama bas nista. Dali smo dva gola iz dva suta na gol, van toga nismo uradili nista fudbalski. Lucanci ne znaju pa ne znaju, nakantao ih je onaj TSC ili kako se vec zove i dao im pola tuceta golova. Da li je ovo krvnicka ili prijateljska utakmica nema nikakve veze, ovi prosto ne umeju bolje.

 

tesko je ocekivati da se ljudi cimaju u utakmici u kojoj znaju da i setnjom uzimaju bodove, a pride znaju da im to cimanje nece mnogo promeniti status, jer zna se ko ce igrati takmicarske utakmice. nema fudbala u takvim neuslovima, zato ucinis nesto dobro za sebe - ne gledas takvu utakmicu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ja sam rekao da necu gledati i ponovo se prevarih. Dobro, nisam odgledao ceo mec, no i 60 minuta je dovoljno. Meni je poenta sportskih desavanja generalno zabava i ovo je sve samo ne to. I tako iz utakmice u utakmicu u JSL.

Link to comment

YB vodio kod Sent Galena 2:0 (2:1 HT), ali su prednost ispustili pa pred kraj stigli do treceg gola. Prilico su se namucili, doduse i Sent Galen je na pocetku prvenstva tukao Bazel u gostima 2:1.

Link to comment
17 hours ago, samo_opusteno said:

Od tebe bi mogao da nauci, samo nijanse su te delile od trenera do zadusne babe po forumima.

 

dok tebe nista ne deli od obicnog stalkera

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...