Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

djubre premazano i lakirano, skolovani bastard, da uvali kako mu je naredjeno, iskusno, nemas sta reci javno, zato i sutira penal onako, zna da je pokriven, dal ovde dal tamo

 

svaka cast ekipi i treneru, pogotovo na reakcijama posle

Edited by villiem
Link to comment

Logicno je da ce biti bolji na svom stadionu, na nasem se za vakta Milojevica sem PSG-a niko nije naigrao. Neverovatno je kako dezintegrisemo rivale, Krasnodar, Sparta, Salcburg, Napoli, Liverpul, Kopenhagen su zajedno dali 2 gola iz 2 sumnjiva penala.
Steta je jer sam osecao da cemo nakon mrsomudjenja u Helsinkiju odigrati dobar mec sa vrhunskim fokusom. Ovo je sinoc trebalo da se resi, 2-0 je trebalo po prikazanom. Tesko cemo ponoviti ovako dobar mec defanzivno, koliko god se lozili na neki inat sinoc je ovo prosuto.

Inace ovo je vec treci sumnjiv penal protiv nas u presudnim utakmicama, Krasnodar, Salcburg i ovo.

I da se ispadne ne treba shvatati tragicno, treba uci u LE, to je takmicenje po meri.

Link to comment
47 minutes ago, Jozef K. said:

Meni je da izbacimo ove favorizovane pederčine, pa neka ispadnemo od mladih dečaka.

 

Upravo tako. Ako mozemo da se gadimo foliranja i "namestanja" sudije kad to rade nasi igraci onda mozemo i kad to rade ovakve ekipe koje nezasluzeno bije glas da igraju posten i korektan fudbal. Ne znam da li oni mogu bolje od ovoga ali meni je Kopenhagen bio veliko razocarenje sinoc, ocekivao sam tim koji igra fudbal a ne ekipu koja od fudbala zna samo bunarenje na dva "Pavkova" napred i utrcavanje u prazan prostor kad neko od te dvojice dobije vazdusni duel.

 

Citam po raznim forumima od jutros pljuvanje po Milojevicu i pojedinim igracima i stvarno se pitam sta to ljudi gledaju i da li uopste razumeju sta gledaju. Toliko nerazumevanja, neznanja, lose namere, ostrvljivanja na pojedine igrace, cinizma. Da covek ne poveruje. Mi smo sinoc odigrali odlicnu utakmicu u okvirima onoga sto igraci individualno mogu i znaju, Milojevic je takticki rasturio svog kolegu i bukvalno jedini razlog zasto sinoc nismo pobedili je sudija koji nas je debelo ostetio. Sve sto smo videli od fudbala sinoc videli smo od nasih igraca, prvenstveno od Marina i Ivanica. Druga je stvar sto smo mogli da docekamo ovaj dvomec u mnogo boljem stanju, sa kvalitetnijim i uigranijim timom, da imamo u upravi sportiste a ne mafijase kojima je jedini cilj boravka u klubu licna zarada ali, sto se strucnog staba i igraca tice, oni su sinoc svoj posao odradili odlicno.

Link to comment
1 hour ago, simple red white said:

Tri metra od starta ovog kasapina je sudija (govno) koje samo odmahuje:

4omjUgJ.gif

Žuti (drugi) kao vrata.

 

Ima li drugi ugao?

Link to comment

pokazao je rukama loptu, posle kad su ga naši okružili.  pogreši čovek

 

ali posle nemilih scena u 2. pol ne može mu se više ništa verovati

Link to comment

NIje problem da pogresi, mada je ovde bio na 2 metra i gledao pravo u taj kontakt. A sto kaze Lebron, ima i na snimku da ga je odvalio po stopalu. Ajd da je bio zaklonjen ili tako nesto... 

 

Jebo nas je ko volove. Kopenhagen sem onog crnca, nista nema. Crnac im je pola ekipe. Jak je ko 3 bizona. 

 

Prosle godine u trecem kolu igrali smo sa Spartakom iz Trnave. Posle prve utakmice u Beogradu, bilo je 1:1... Samo kazem :)

Link to comment

Golgeter Crvene zvezde Milan Pavkov zbog povrede zadnje lože skoro sigurno propušta revanš protiv Kopenhagena u Danskoj u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

 

Pavkov se povredio u prvom duelu dva tima na stadionu "Rajko Mitić" (1:1) već u 2. minutu, čak je i dao gol, ali nije mogao da nastavi posle prvog poluvremena.

 

Prognoze su da će visoki napadač biti dve nedelje van terena, s tim da iz Zvezde čine sve da smanje period oporavka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...