Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, pbg12345 said:

Ne znam koliko je ovo posledica dizanja forme (voleo bi da je tako jbg) , a koliko pre svega cini mi se milivojeviceve odlicne postavke, povratka degeneka i opste "nalozenosti"

Hocu reci iako je delovalo odlicno, nisam siguran da smo veceras igrali onaj revans u finskoj da ne bi izgledali isto onako

 

Do motivacije igraca je. Jednostavno se napale na ovakve utakmice, ove druge otaljavaju. Ova ekipa kako je odigrala danas moze i protiv slabijih protivnika, to bi jos ubedljivije izgledalo, ali naseg fudbalera neces nauciti sportskoj i takmicarskoj kulturi i kraj price. Na svim nivoima srpskog fudbala pruzamo manje od nominalnog kvaliteta kojeg imamo jer su igraci mahom debili koji se uce pogresnom ponasanju u sportu od dana kad prvi put sutnu loptu. Dovoljno je samo slusati izjave Marina i Degeneka pa razumeti kolika je razlika izmedju tih igraca koji su odrasli u drugacijoj kulturi i ovih nasih debila koji se svercuju ceo zivot i jedina im je ideja da zarade neke pare od fudbala i otvore kafic ili restoran, da imaju od cega da se izdrzavaju kad zavrse karijeru.

Link to comment
Ma zezam se, gde je sudija bio odlican.
OK. Odavno nismo ovako oštećeni. Poslednja velika greška je onog švapskog goveda protiv Krasnodara. Ovaj juče je imao baš lošu nameru

Idemo tamo sa ciljem da damo gol. Mislim da je to moguće. Nadam se nekom rezultatu 1-2, 2-2. Ali videćemo koliko je ko domaćinska ekipa.
Link to comment

Prvi put da sam vas gledao ove sezone. Sad da li je do vaznosti utakmice ili do toga sto sam unapred bio pod utiskom forumske kuknjave, ali je Zvezda odigrala dalaeko bolje od Kopenhagena i da je bilo 2:0 (npr. Boaci da je dao gol iz svoje prilike) moglo se to resiti vec u prvom mecu, ovako je sudija jedva docekao da svira penal, kontakta mi se cini da je bilo tj da ga je nagazio po nozi ali je pad bio vrlo smehtoresan. Sto se tice kontra situacije to stvarno penala nije videlo. Ne znam da li ovi igraju bilo sta drugo kod kuce ali 0:1 ili 1:1 uopste nije nemoguc ishod u revansu sa ovakvom igrom.

 

E da jedino za sta ste 100% bili u pravu je da je Gobeljic kriminalno los skoro da mu dodje kao neki anti-Marin koliko kvalitetom odskace od ostatka ekipe.

Link to comment

htAb155.gif

 

 

 

 

Y0ZDHEb.gif

 

Reakcija njihovog igraca 23 koji je sve lepo video, dovoljno govori o situaciji.

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Previše respekta, ne znam da li i opravdano, ne poznajem Kopenhagen. Opet, ako su procene pre meča o kvalitetu protivnika bile tačne onda Zvezda nije nimalo loša kao što se misli. Prvo poluvreme je bilo odlično u drugom su dobili previše prostora, opet patimo zbog krila. Žander se lepo ubacio kod penala na Benu i generalno deluje da je tehnički ok, ali ne uliva poverenje, jednostavno deluje nepouzdano. Ivaniću je neophodno samopouzdanje, a publika i javnost mu u tome nikako ne pomažu. Milunović i Degenek tip top. Kanjas u prvom rezervisan posle se malo trgao. Jovičić odličan, Marin ne pripada ovde. 

Link to comment
10 hours ago, harper said:

Igracima se zaista nema sta zameriti osim kondicije

Odličan je auto, samo je slab motor

 

Nagledali smo se ovakvih utakmica u srpskoj fudbalskoj istoriji i svaki put je isto. Real '87, Keln '89, a bio bi i Bajern da se nebo nije otvorilo; u FKP od Reala do Augsburga i nazad.

Jedina dva trenera kojima su timovi trčali i posle 70.minuta bili su Stane Ambasador i Ivica Osim, svi ostali su umirali u lepoti dvadeset minuta pred kraj.

 

Sa Srbima nije teško igrati, stisneš ih pred kraj i čekaš da pogreše. Da nije Jovančić, već bi se našao neki genije. Imate Milunovića u krupnom kadru kako diše na škrge i sve ostavlja samom sebi. Kopenhagenu uopšte nije bilo potrebno da stvara šanse, samo da pritiska dok se nešto ne dogodi. 

Link to comment
13 minutes ago, April said:

Odličan je auto, samo je slab motor

 

Nagledali smo se ovakvih utakmica u srpskoj fudbalskoj istoriji i svaki put je isto. Real '87, Keln '89, a bio bi i Bajern da se nebo nije otvorilo; u FKP od Reala do Augsburga i nazad.

Jedina dva trenera kojima su timovi trčali i posle 70.minuta bili su Stane Ambasador i Ivica Osim, svi ostali su umirali u lepoti dvadeset minuta pred kraj.

 

Sa Srbima nije teško igrati, stisneš ih pred kraj i čekaš da pogreše. Da nije Jovančić, već bi se našao neki genije. Imate Milunovića u krupnom kadru kako diše na škrge i sve ostavlja samom sebi. Kopenhagenu uopšte nije bilo potrebno da stvara šanse, samo da pritiska dok se nešto ne dogodi. 

 

samo što su Ambasadorove i Osimove ekipe vrlo retko igrale bitne utakmice u avgustu

 

ako nešto može da se izvuče u uži izbor karakteristika Miloevih ekipa to je da ne umiru u lepoti 70 minuta, nego da trče disciplinovano do kraja. juče je promaja počela od 1. min drugog poluvremena, očigledno su dublji razlozi nego nedostatak snage

 

 

Edited by levi
Link to comment

Neko je rekao da ce Kop biti bolji u revansu, neko drugi je pitao na cemu ovaj prvi temelji tu tvrdnju. Kroz glavu mi prolazi samo 1 misao- jednostavno ne mogu odigrati losije nego sinoc.

 

Dobar dan i sudija jebem ti mater. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...