Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

21 minutes ago, pbg12345 said:

Naravno da se drogiram kad igra zvezda

 

Kome ti da zabadas prst u oko muko? :D

nego bi voleo to, pa po forumu smaras ljude prilikom ovakvih utakmica, gde su emocije malo pojacane u nadi da ce ti neko posvetiti paznju i makar te oterati u kurac

U svakom slucaju se izvinjavam, ostalim forumasima, sto su ovo citali

Tebe treba samo ignorisati

 

 

 

evo da ti lepo objsanim, kad tražiš

 

za 10 godina ovo je drugi put da ti se obraćam, oba puta kad si mi se ovako seljački nakačio. znači to nije slučajno, bukvalno  me je sramota da čitam tvoje postove, a kamoli da na njih odgovaram i da me neko vidi da diskutujem o bilo čemu sa tobom. kad te lepo molim prestani, radi to što radiš ne diram te, samo odjebi od mene neprijatno je

 

 

Edited by levi
Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Jasno je bilo jos kod onog starta Zeke da se necemo leba najesti od ovog lika. On realno nije ni imao sta da sudi za njih jer nisu uradili bukvalno nista, prvi put kad je njihov igrac  zaplivao unutra svirao je odmah. jebi ga, ovo je klasicno kurcenje skupih ekipa koje se guraju zbog bogatijeg trzista, nagledao sam se ovakvih Zvezdinih utakmica osamdesetih za sve pare.

 

Steta sto nas je ovako zajebao. Imalo bi sta da se komentarise ali toliko sam besan na ovog govnara da bih mu razbio picku portugalsku da ga negde sretnem. Ubili smo Kopenhagen takticki, celu utakmicu su "pavkovisali" na svoja dva centarfora i to je sve sto smo videli od njih. Ovaj nas tim je ogranicen tehnickim nesposobnostima pojedinih igraca ali kad igramo s ovoliko motivacije i kocentracije zalicimo na onu ekipu iz prve Milojeviceve sezone. Bas ne volim kad mi sudija ovako upropasti utakmicu koju sam gledao.

 

I sta je s tim jebenim VAR-om u kvalifikacijama? To ocigledno vazi samo za bogate, sirotinju ko jebe.

Sve to stoji 1/1

Nego se bukvalno teram da tako ne posmatram stvari

Ne na forumu, nego uopste

 

Lakse mi je da verujem, da je tako procenio jer... Pa jbg i sudije su ljudi. Valjda :)

mi da se nadamo nekom ko bolje prati i kontrolise desavanja na terenu i mozemo dalje

 

mene je zvezda, odnosno miloje odusevio veceras

nije ovo nikakav sexy fudbal, samilion sansi, posedom, dane igra zvezda skoro sigurno ne bi ni odgledao do kraja

ali jbg, to je miloje i to je zvezda u koju za godinu dana sustinski nije ulozeno nista

ovako iskontrolisati jednu ozbiljnu evropsku ekipu (80 min 15:2, odnosno 7:0 u sutevima (na gol)) sa sve gobeljom, vukanovicem(staje on igrao jbt) itd,itd je samo za dubok naklon

steta sto nismo ozbiljniji klub, da je samo deo novca od onih 10x300k potrosen na dva tri ozbiljna fudbalera, najpre jedan box to box, zatim krilo i npr bek, mi bi bili ozbiljan zalogaj i u ls, osim jbg onim top timovima

11 minutes ago, Dimitrije said:

Mislim da Zvezda ne moze bolje da igra od ovoga sto je veceras odgrala (a igrala je dosta dobro).  S druge strane, imam utisak da Kopenhagen moze da odigra dosta bolje od onoga kako je veceras odigrao.  Zbog toga mislim da Kopenhagen ima vece sanse za prolaz u narednu rundu za LS.

Na osnovu cega cenite da kopenhagen moze dosta bolje?

Imaju rezultate vise od 10 godina, to stoji, zato i sam kazem da su ozbiljna evropska ekipa, ali veceras bas nista nisu pokazali

Link to comment
12 minutes ago, renne said:

Ne mogu bolje oni.

Ništa ne igraju ni u ligi, koja je u rangu naše

 

Onda CZ nije trebala da se povuce u drugom poluvremenu.

Po meni los potez jer nisam video u prvom poluvremenu da imaju znanje i brzinu za opasnu kontru.

Link to comment
16 minutes ago, Meazza said:

Cekaj, vi ste mislili da bude utakmica bez penala? U kojoj dekadi zivite? Ovo je jos i ok sta se sve svira, i to u zavrsnicama najjacih takmicenja.

To je tek, sto bi Rahela Ferari rekla sprdacina.  

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

 

evo da lepo ti objsanim, kad tražiš

 

za 10 godina ovo je drugi put da ti se obraćam, oba puta kad si mi se ovako seljački nakačio. znači to nije slučajno, bukvalno  me je sramota da čitam tvoje postove, a kamoli da na njih odgovaram i da me neko vidi da diskutujem o bilo čemu sa tobom. kad te lepo molim prestani, radi to što radiš ne diram te, samo odjebi od mene neprijatno je

O, pa ti pomno pratis koliko puta si mi se obratio :D

I sta kazes? Kamikaza marin? Obavezan zuti za takav start, a lagano crveni

A prosao bez zutog i kod ovog idiota :D

 

Tako ti karakterises povratak napadaca i najboljeg igraca i uklizavanje dok na terenu "gori" i "gol visi u vazduhu"

Ne seri leba ti, niko nije toliko blesav

 

Ja jesam preterao sa uvredama, ali zaista si lik, nema sta

 

iskreno se nadam da je to za "potrebe foruma"

 

Link to comment

da je gledao var dunuo bi penal mada nisam siguran da je bio

 

ono vaše na drugoj strani što su se bunili nije videlo penala

 

drugi žuti za kapitena fck u prvom poluvremenu je najveći propust

Link to comment

Ne bi nam ga dali iz igre do prekosutra a mi smo mogli jos koji. Smor, ne znam sto je muflon upropastio utakmicu. Ako im je svirao onaj dajv morao je i nama ono posle.

Link to comment
9 minutes ago, pasha said:

 

Onda CZ nije trebala da se povuce u drugom poluvremenu.

Po meni los potez jer nisam video u prvom poluvremenu da imaju znanje i brzinu za opasnu kontru.

Mislim da su oni zaigrali nesto bolje u 2. poluvremenu a u Zvezdin tim je polako ulazio umor.  Jedan od kljucnih momenata je bila povreda Rodica.  Usao je Zander koji je odigrao kilavo tako da je Degenek morao da ga pokriva u odbrani i da istovremeno igra stopera.  Zander je mogao bolje da odigra pre penala i penala ne bi bilo.  Zvezda do kraja nije smela da rizikuje da igra ofanzivnije jer je Zander predstavljao slabu kariku u odbrani.

Edited by Dimitrije
pravopis
Link to comment

oni su svakako bolji kod kuće nego što su bili večeras, ali i Salzburg i Trnava su bolji kod kuće :dry:

 

 trebalo bi da može da se odigra još jedna tvrda utakmica pa šta bude

Link to comment
7 minutes ago, pasha said:

 

Onda CZ nije trebala da se povuce u drugom poluvremenu.

Po meni los potez jer nisam video u prvom poluvremenu da imaju znanje i brzinu za opasnu kontru.

Pa kako se zvezda povukla? Ozbiljno smo stisli nekih 25 min i vise nego u prvom

E jbg, posle su fizicki pali

Taj pad je bio bas drastican i zabrinjavajuci, ali ajde ok, tek je krenula sezona,mozda su zbog atmosfete previse povukli pre toga, no da je dobro, nije nikako

Pali su i oni, ali osetno manje od vecine zvezdinih igraca

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

steta sto nismo ozbiljniji klub, da je samo deo novca od onih 10x300k potrosen na dva tri ozbiljna fudbalera, najpre jedan box to box, zatim krilo i npr bek, mi bi bili ozbiljan zalogaj i u ls, osim jbg onim top timovima

 

 

Pisao sam o tome pre utakmice, kad radis cele sezone kako smo mi radili od trenutka kada smo zavrsili kampanju u LS prosle godine to obavezno dodje na naplatu. Kampanjskim radom moze da se postigne jedan ili par rezultata ali ne moze dalje od toga, to ce vam Profa kao naucnik i univerzitetski profesor najbolje objasniti. Mi, na primer, 2019. godine imamo ekipu koja ne moze da izdrzi vise od 65 minuta takmicarskog ritma protiv fizicki spremnog protivnika, izmene nam diktiraju premor igraca i sitne povrede koje su karakteristicne za nespremnost i los trening, umesto da ih diktiraju takticki zahtevi utakmice. Na stranu to sto smo pokradeni i sto nam je cista pobeda oduzeta na pravdi Boga, mi sami sebe dovodimo u ovu situaciju da nam jedna ili par pogresnih sudijskih odluka odredjuju takmicarsku sudbinu. Igraci lose rade, uprava lose radi, lose rade tokom cele sezone, a onda se nadaju da ce u 90 minuta kad treba, izvaditi iz sebe neki dodatni izvor kvaliteta, energije i snage. To ne biva.

 

Jebi ga, cele sezone sviram kurcu na forumu da mi se nimalo ne svidja to sto se bavimo svim i svacim osim fudbalom. Takve stvari ne mogu da se ne odraze na rezultat, pre ili kasnije. Nije stvar u ovom rezultatu, em je nezasluzeno los, em Kopenhagen nije ekipa protiv koje moze da se racuna na sigurnu pobedu, stvar je u tome sto 15 minuta pre kraja Marin ima cist pas za dva nasa slobodna igraca koji utrcavaju u 16, vidi taj pas, posalje ga, ali jednostavno nema snage da ga istera tako da lopta dodje do Boacija ili Zandera i nama sansa propada. Stvar je u tome sto Milunovic poslednjih pola sata nije mogao da sutne loptu jer je bio premoren, sto je Jovancicu popustila koncentracija kod onog starta jer je bio premoren, sto su Rodic i Vukanovic koji su odigrali odlicno prvo poluvreme imali za taman toliko snage, sto je Pavkov igrao povredjen, sto obavezno pocinjemo sezonu sa nekoliko povredjenih igraca jer ne mogu da izdrze zahteve pristojnog treninga. Sve je to posledica pesacenja celu polusezonu pre ove utakmice, dovodjenja igraca u minut do 12, igranja dogovorenih utakmica i glupiranja na treninzima.

 

Krace receno, ako ne prodjemo Kopenhagen ne treba da gledamo u ovu utakmicu veceras, treba da gledamo u decembar kada je Terzic resio da spicka pare koje mu je Milojevic zaradio i vratio nas na fabriska podesavanja, nadajuci se da cemo se opet nekako provuci na foru. Sada nam je tu foru prodao portugalski sudija i to je to.

Link to comment
11 minutes ago, Dimitrije said:

Mislim da su oni zaigrali nesto bolje u 2. poluvremenu a u Zvezdin tim je polako ulazio umor.  Jedan od kljucnih momenata je bila povreda Rodica.  Usao je Zander koji je odigrao kilavo tako da je Degenek morao da ga pokriva u odbrani i da istovremeno igra stopera.  Zander je mogao bolje da odigra pre penala i penala ne bi bilo.  Zvezda do kraja nije smela da rizikuje da igra ofanzivnije jer je Zander predstavljao slabu kariku u odbrani.

 

Rodic je napravio cetiri ozbiljne greske pre nego sto je zamenjen, mislim da nije zamenjen zbog povrede vec zato sto je lipsao pa je poceo da brljavi.

Link to comment

Moja zamerka Milojevicu je sto nije zamenio Rodica Pankovim, pojacao odbranu i tako imao vece sanse da sacuva vodjstvo.  Stavise, bolje da je na klupi umesto Zandera ima beka koji moze da odigra dobro u odbrani.  Ja Zandera ne bih uvodio u mec u kome se rezultat lomi, posebno ne u zadnjih 15 minuta utakmice.

Link to comment
17 minutes ago, levi said:

oni su svakako bolji kod kuće nego što su bili večeras, ali i Salzburg i Trnava su bolji kod kuće :dry:

 

 trebalo bi da može da se odigra još jedna tvrda utakmica pa šta bude

Drugacije bojim se ne moze, mada i to moze da bude nedovoljno za prolaz.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...