Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Cekaj, vi ste mislili da bude utakmica bez penala? U kojoj dekadi zivite? Ovo je jos i ok sta se sve svira, i to u zavrsnicama najjacih takmicenja.

Link to comment
Just now, renne said:

A ništa.ljudi, LE je našta, šta da.se radi
Nije prvi put ovako
Setite se Kölna., Reala, da.ne nabrajam dalje

 

Bez sirenja nepotrebnog  defetizma.

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

Hteo nesto slicno da napisem nego jbg nisam bas trenutno svestan koliko je to objektivno, a koliko navijacko gledanje na desavanje

 

 

Jasno je bilo jos kod onog starta Zeke da se necemo leba najesti od ovog lika. On realno nije ni imao sta da sudi za njih jer nisu uradili bukvalno nista, prvi put kad je njihov igrac  zaplivao unutra svirao je odmah. jebi ga, ovo je klasicno kurcenje skupih ekipa koje se guraju zbog bogatijeg trzista, nagledao sam se ovakvih Zvezdinih utakmica osamdesetih za sve pare.

 

Steta sto nas je ovako zajebao. Imalo bi sta da se komentarise ali toliko sam besan na ovog govnara da bih mu razbio picku portugalsku da ga negde sretnem. Ubili smo Kopenhagen takticki, celu utakmicu su "pavkovisali" na svoja dva centarfora i to je sve sto smo videli od njih. Ovaj nas tim je ogranicen tehnickim nesposobnostima pojedinih igraca ali kad igramo s ovoliko motivacije i kocentracije zalicimo na onu ekipu iz prve Milojeviceve sezone. Bas ne volim kad mi sudija ovako upropasti utakmicu koju sam gledao.

 

I sta je s tim jebenim VAR-om u kvalifikacijama? To ocigledno vazi samo za bogate, sirotinju ko jebe.

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Ma ne idemo dalje
Neko će se već potruditi

:D

al nevalja ti poso

idemo dalje kako okrenes, samo zavisi dje

ol u svicu, ol u finsku/estoniju

Link to comment

Mislim da Zvezda ne moze bolje da igra od ovoga sto je veceras odgrala (a igrala je dosta dobro).  S druge strane, imam utisak da Kopenhagen moze da odigra dosta bolje od onoga kako je veceras odigrao.  Zbog toga mislim da Kopenhagen ima vece sanse za prolaz u narednu rundu za LS.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Jasno je bilo jos kod onog starta Zeke da se necemo leba najesti od ovog lika. On realno nije ni imao sta da sudi za njih jer nisu uradili bukvalno nista, prvi put kad je njihov igrac  zaplivao unutra svirao je odmah. jebi ga, ovo je klasicno kurcenje skupih ekipa koje se guraju zbog bogatijeg trzista, nagledao sam se ovakvih Zvezdinih utakmica osamdesetih za sve pare.

 

Steta sto nas je ovako zajebao. Imalo bi sta da se komentarise ali toliko sam besan na ovog govnara da bih mu razbio picku portugalsku da ga negde sretnem. Ubili smo Kopenhagen takticki, celu utakmicu su "pavkovisali" na svoja dva centarfora i to je sve sto smo videli od njih. Ovaj nas tim je ogranicen tehnickim nesposobnostima pojedinih igraca ali kad igramo s ovoliko motivacije i kocentracije zalicimo na onu ekipu iz prve Milojeviceve sezone. Bas ne volim kad mi sudija ovako upropasti utakmicu koju sam gledao.

 

I sta je s tim jebenim VAR-om u kvalifikacijama? To ocigledno vazi samo za bogate, sirotinju ko jebe.

Uzeste mi misao iz usta.

Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

:D

al nevalja ti poso

idemo dalje kako okrenes, samo zavisi dje

ol u svicu, ol u finsku/estoniju

to sam i mislio, i napisao sam prethodno da smo u le

Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Mislim da Zvezda ne moze bolje da igra od ovoga sto je veceras odgrala (a igrala je dosta dobro).  S druge strane, imam utisak da Kopenhagen moze da odigra dosta bolje od onoga kako je veceras odigrao.  Zbog toga mislim da Kopenhagen ima vece sanse za prolaz u narednu rundu za LS.

Ne mogu bolje oni.

Ništa ne igraju ni u ligi, koja je u rangu naše

Link to comment

Ne znam im ligu, ali utisak mi je da imaju vise kvalitetnih igraca od Zvezde (mada nemaju igraca kao Marin).  Veceras su lose odigrali sto ne znaci da su losi.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...