Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

6 minutes ago, radisa said:

Kriterijum je užasan, ali Jovančić je startovao kao debil, tačno da se namesti ovom da padne kako treba...

 

Problem je u tome što bi u potpuno identičnoj situaciji na drugoj strani terena Boaći ili Ben dobili žuti karton umesto penala. Ovaj je čekao kano zapeta puška prvu priliku da svira neki kontakt u 16.

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Pa ništa
LE ete nas

:D

Meni je glavni utisak koliko su oni losi ili koliko ih je miloje naterao da budu losi

jel njima fali jos neko, sem tog nekog lika sto su prodali za 10 meleona?

zapravo, sudeci samo na osnovu ove utakmice (o njima), mislim da ce zvezdi cak i lakse biti tamo

jeste, treba nam gol, ali verujem da ce oni pokusati napasti da rese prolaz pre samog kraja, a to ovoj zvezdi daleko vise odgovara od ovog kad mi "moramo" napadati

dacemo mi tamo makar gol, e sad, videcemo koliko cemo primiti

prognoziram 1:1, produzetke i onda prolaz, 1:2, 2:2 tako vec nesto :fantom:

Link to comment
Klupa
Koga boli dupe za Negica [emoji38]

Mozemo ovo da prodjemo, samo sto su oni mnogo bolji kod kuce, a, mi bas nismo gostujuca ekipa.

Mada opet, Zvezda je majstor da iznenadi, pogotovo svoje (ne)verne navijace
Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Kriterijum je užasan, ali Jovančić je startovao kao debil, tačno da se namesti ovom da padne kako treba...

 

Kako, bre, da se namesti, jedino da se teleportovao iz sesnaesterca? Klasicno navlacenje sudije smesnim padanjem za koje ozbiljne sudije daju zuti debilu a ovakvi dripci sude penale. Sto puta veci penal je bio na Benu, da i ne pricam da onaj Zeka nije trebalo da igra uopste drugo poluvreme. Nema ovde nikakve greske sudije, cista pljacka je u pitanju.

 

Igracima se zaista nema sta zameriti osim kondicije, ono jebavanje sojki nekoliko meseci unazad je moralo da dodje na naplatu. Oko sedamdesetog minuta smo totalno stali jer noge vise nisu slusale. Medjutim, ni pored toga ne bismo primili gol da se ovaj portugalski govnar nije umesao u mec. Milojevic je potpuno nadigrao Solbakena, steta je sto je "nagradjen" tako sto je pokraden.

Link to comment

Nadam se da se Rodic oporavi do revansa jer Zander nije igrac za ovaj nivo utakmica.  Steta sto Borjan nije imao srece da odbrani penal, bila bi slatka pobeda. 

Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

Ma jeste jbg,videh iz trece

Ali opet, em lose sudjenje, em jbg, zasluzili su pobedu, vrvtno miloje pre svih

:D

a pusti...

ako pisne malo usput, dok tripuje da zabada prst u oko nekom, neka ga, nek se i on poraduje

 

 

da li se drogiraš ili ti se iz čistog mira pričinjava da ti neko zabada prst u oko, tvoj problem.  u svakom slučaju odjebi od mene, šta tu ima da nije jasno 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...