Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

 
Nije najgori ali nije ni daleko od toga. Nista ne zna, igra iskljucivo na fizikalije, ali hoce ga lopta nevidjeno. Potpuno neverovatan igrac, u zivotu nisam video skromnijeg igraca da je dao ovoliko vaznih golova protiv veoma jakih defanzivaca, pa cak i onih koji spadaju u najbolje na svetu.
 
Inace, Portugalac nas je ostetio za klasican crveni, nadam se da ce da pogleda situaciu u poluvremenu i iskompenzuje.
Pa nije baš, pošto očigledno zna da daje golove. Jednostavno je takav tip igrača. Jak je na lopti, dovoljno zna da je primi, sačuva i prosledi (već ga to stavlja ispred velikog broja naših sadašnjih i bivših igrača) , malo je sirov i pravi dosta faula ali to je od agresivne igre pa ajde, ono što je bitno, njuh, pozicioniranje I dobra igra glavom što je dovoljno da ga spakuje povremeno.

Nije to ne znam šta al realno nije ni u 10 najgorih igrača ikada u Zvezdi a kamoli the one.


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

Ali, ja jos ne mogu da shvatim kako je Marko Marin zavrsio kod nas. Nema pluca da igra u kontinuitetu i to ga jebe za neke jace lige, igracki je za dve klase iznad svakog od igraca koji su veceras istrcali na teren u obe ekipe. Sve vidi.

Link to comment

Krenuće oni sada malo ozbiljnije u napad, ne verujem da će biti baš kao u prvom poluvremenu. Dobra su oni ekipa, mada mislim da su dosta lošiji od onog Salzburga prošle godine.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Just now, Mil@n said:

Pa nije baš, pošto očigledno zna da daje golove. Jednostavno je takav tip igrača. Jak je na lopti, dovoljno zna da je primi, sačuva i prosledi (već ga to stavlja ispred velikog broja naših sadašnjih i bivših igrača) , malo je sirov i pravi dosta faula ali to je od agresivne igre pa ajde, ono što je bitno, njuh, pozicioniranje I dobra igra glavom što je dovoljno da ga spakuje povremeno.

Nije to ne znam šta al realno nije ni u 10 najgorih igrača ikada u Zvezdi a kamoli the one.


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

 

Pavkov jak na lopti!? Ne zajebavaj, majke ti.

Link to comment

Na usporenom se vidi kako je Pavkov ceka i kako klizi ka njemu. A onda... Zna gde, kad i kako... Svi ostali niti bi je cekali, a i kad bi je docekali, izneli bi je na sredinu...

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Nije najgori ali nije ni daleko od toga. Nista ne zna, igra iskljucivo na fizikalije, ali hoce ga lopta nevidjeno. Potpuno neverovatan igrac, u zivotu nisam video skromnijeg igraca da je dao ovoliko vaznih golova protiv veoma jakih defanzivaca, pa cak i onih koji spadaju u najbolje na svetu.

 

Inace, Portugalac nas je ostetio za klasican crveni, nadam se da ce da pogleda situaciu u poluvremenu i iskompenzuje.

Gerd Miler?  Taj nije imao ni visinu, ni sut, ni dribling, ni pas, ali je uvek bio u sansi i umeo je da ih koristi.

Link to comment
Just now, harper said:

Ali, ja jos ne mogu da shvatim kako je Marko Marin zavrsio kod nas. Nema pluca da igra u kontinuitetu i to ga jebe za neke jace lige, igracki je za dve klase iznad svakog od igraca koji su veceras istrcali na teren u obe ekipe. Sve vidi.

 

Zamisli tek kako bi izgledao da ima saigrače koji mogu idejno/mentalno/taktički da ga isprate. Nekad pomislim greota šta čovjek proda štosova i lopti ali igra sa nepismenim igračima koji ne mogu da skapiraju njegove ideje. 

Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Krenuće oni sada malo ozbiljnije u napad, ne verujem da će biti baš kao u prvom poluvremenu. Dobra su oni ekipa, mada mislim da su dosta lošiji od onog Salzburga prošle godine.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

 

Kako? Dugim loptama i bunarenjem? Po zemlji nista ne umiju...

Link to comment
 
Pavkov jak na lopti!? Ne zajebavaj, majke ti.
Ne u smislu kao što je Marin jak na lopti, kontrola, dribling, već da ume da primi, sačuva, prosledi pod pritiskom odbrane. To ne može 90% igrača naše lige, skoro pa i cele Zvezde.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

Ovako smo i Rennes guzili s Prosineckim otprilike, dok nisu crkli svi sem Tosica, pa smo onda dobili po guzici. Samo polako, da metemo jos jedan u 80' i da resavamo. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...