Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Mil@n said:

Ja se uvek setim harpera... Toliko ga pljuje, za harpera je najgori igrač koji je ikada igrao kod nas... Što je jednostavno... Epsko preterivanje.

Što mi je čudno jer Harper obično nije tako površan :)

Čovek sutra da ode, u Zvezdi je svoje obavio.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

 

realno on igrački štrči, ali čovjek se već nadavao golova svakakvim ekipama u ne baš linglongdingdong namještenim utakmicama, ono, ima scoresheet, to što je nezgrapan i često nezgodan za gledati, jbg, bilo je takvih igrača :D

Link to comment

Milance je gol-masina.  Izgleda kao panj ali malo prostora i on daje gol. 

 

Dobro igra Zvezda u svim aspektima, osim kada su u pitanju centarsutevi koji su na LingLong nivou.

Link to comment

Ahahahaha, Pavkov je najsrecniji fudbaler pod kapom nebeskom, njega ne treba prodavati ni za milijardu evra.:laugh:

 

Pitanje je samo koliko cemo snage imati da ovako odradimo utakmicu do kraja, inace celo poluvreme igramo onoliko koliko ovaj tim zapravo moze kad igra ozbiljno. Sve smo pokrili takticki kako treba, tu je Milojevic majstor, jebu nas samo tehnicki nedostaci igraca kod centarsuteva.

 

Jovancic konacno odlican. Toliko sam ga kritikovao u poslednje vreme, red je da ga i pohvalim.

Edited by harper
Link to comment
Just now, harper said:

Ahahahaha, Pavkov je najsrecniji fudbaler pod kapom nebeskom, njega ne treba prodavati ni za milijardu evra.:laugh:

 

Pitanje je samo koliko cemo snage imati da ovako odradimo utakmicu do kraja, inace celo poluvreme igramo onoliko koliko ovaj tim zapravo moze kad igra ozbiljno. Sve smo pokrili takticki kako treba, tu je Milojevic majstor, jebu nas samo tehnicki nedostaci igraca kod centarsuteva.

 

Jovancic konacno odlican. Toliko sam ga kritikovao u poslednje vreme, red je da ga i pohvalim.

 

Kod mene bi rekli, čovjek nafaka. 

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

Ja se uvek setim harpera... Toliko ga pljuje, za harpera je najgori igrač koji je ikada igrao kod nas... Što je jednostavno... Epsko preterivanje.

Što mi je čudno jer Harper obično nije tako površan :)

Čovek sutra da ode, u Zvezdi je svoje obavio.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

 

Nije najgori ali nije ni daleko od toga. Nista ne zna, igra iskljucivo na fizikalije, ali hoce ga lopta nevidjeno. Potpuno neverovatan igrac, u zivotu nisam video skromnijeg igraca da je dao ovoliko vaznih golova protiv veoma jakih defanzivaca, pa cak i onih koji spadaju u najbolje na svetu.

 

Inace, Portugalac nas je ostetio za klasican crveni, nadam se da ce da pogleda situaciu u poluvremenu i iskompenzuje.

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

misliš crveni

 

Pa moze i drugi zuti, ne biram. Trebao je na rano tusiranje.

 

4 minutes ago, Mil@n said:

Ja se uvek setim harpera... Toliko ga pljuje, za harpera je najgori igrač koji je ikada igrao kod nas... Što je jednostavno... Epsko preterivanje.

Što mi je čudno jer Harper obično nije tako površan :)

Čovek sutra da ode, u Zvezdi je svoje obavio.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

 

Pravda za Harpera - Simic mu je favorit.

 

 

 

Odlicno poluvreme, oni nisu prismrdeli golu, N'Doje je malko i nervozan, Fiser se ne vidi, Zeka je trebalo da je zavrsio mec. Mi sigurni pogotovu imopnuje igra Degeneka. Gobelja, zacudjujuce, sasvim korektan.

Idemo ka mojoj prognozi.

Link to comment

Kako sere angry birda. :laugh: 

Sudija Pedersen, dunuce nam neki penal u drugom da se iskupi, bas je nekoliko puta lose svirao. Jedan Milunovicev faul, ovo Vukanovicevo sto nije bio faul i drugi zuti. 

Ovi ako nisu domacinska ekipa, nije mi jasno cemu frka. Ako ce ovako igrati i kod kuce, ovo je level Trnava. Cika s mog avatara nastavlja gde je stao. :smiley_hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...