Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, Milosh76 said:

Rasprodat istok, ocekuje se oko 40.000 ljudi na stadionu

 

Prenos kao i do sada, RTS, ARENA1 i RTRS

Istok rasprodat jos juce mislim. Ulazio da vidim sta ima slobodno oko 13.00 i ostalo jedno mesto, a meni treba dva jer vodim bratanca. Uzeo poslednja dva vezana mesta na zapadu. Pusten je i jug sto je super.

Link to comment

Skoro pa nebitno ko igra, jer ceo tim (cast izuzecima tipa Marin, Borjan) vec 6 meseci ne igra skoro nista. Ko ocekuje da odjednom odigramo nesto slicno nivou LE/LS sezone je verovatno (nazalost) u zabludi, jer ne ide to bas tako...

 

Ako izvucemo X bez golova odlicno, ako kojim slucajem dobijemo, po meni nova seznacija, jedina istina je teren, lol

 

 

Link to comment
50 minutes ago, assignment said:

Skoro pa nebitno ko igra, jer ceo tim (cast izuzecima tipa Marin, Borjan) vec 6 meseci ne igra skoro nista. Ko ocekuje da odjednom odigramo nesto slicno nivou LE/LS sezone je verovatno (nazalost) u zabludi, jer ne ide to bas tako...

 

Ako izvucemo X bez golova odlicno, ako kojim slucajem dobijemo, po meni nova seznacija, jedina istina je teren, lol

 

 

 

smrzo sam se na ono totalni fudbal sto je ovaj nas rekao za njih, zvuci strasno, al ajd, kopenhagenov totalni fudbal , svi sve igraju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...