Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

"Dosta toga se priča o nekoj formi, ne znam zašto to toliko potenciramo. Šta je uopšte forma? Hajde da pričamo o periodu od pre tri godine, kako je tada bilo, kada sam došao u klub. Jednostavno, nismo vanzemaljci, mi imamo neka naša merila. Moja je filozofija, ja stojim iza toga. Svi su protivnici teški, svi igraju fudbal. Ništa ne očekujemo, ono što mi moramo jeste da uradimo ono najbolje što možemo da uradimo, pa ćemo da vidimo. Fudbal je to, sve ide kao i u životu."

 

Miloe objasnio neke stvari na konferenciji...

Link to comment
Quote

Gajić je u konkurenciji i njegov kvalitet je nesporan. Mučio se celo proleće, ja kao trener pokušavam da vam pomognem. Kada uđete u kontraritam ne možete brzo da izađete iz njega, ja hoću da on kada izađe na teren bude fit. Nije igrao na svojoj poziciji, ali mislim da je on pravi profesionalac. Imao je to EP, kada je morao možda da odmori, ali ima vremena za njega, on je budućnost Crvene zvezde“

 

Dakle rotirace se Gobelja i Stojkovic, a za Gajica ima vremena...

Link to comment

Miloe je napravio STRASAN uspeh sa Zvezdom. Covek je realan. Svaka mu cast. Naravno svako ima minuse, ali evo kao veliki grobar - svaka mu cast za ovo do sada - prosao je Krasnodar, prezimio, prosle godine prosao RedBull, Napoli i kruna Liverpul... svaka cast bez obzira na sve... za sive radnje nije on kriv...

 

Sretno sutra, mislim da je Kopenhagen bas zjbn....

Edited by mozzer
Link to comment

nemoj dva put sa helsinkijem, nemoj kop, nemoj yb, najbolje da se igraju po 3 dvomeca sa dundelanzom za ulaz u ls..

protivnici su 3,6™

i sa kopom kao i potencijalno sa yb-om sanse su nam 50-50.. proslogodisnji salzburg je dosta jaci od ova dva protivnika, a mi imamo jaci tim nego prosle godine, sad druga stvar sto trenutno bas i nemamo igru...

no bumo vidli, lopta je okrugla, batina ima dva kraja, pre zore ne svice, a limun da je kiseo krastavac bi na drvetu rastao:fantom:

Link to comment
26 minutes ago, Shaq said:

nemoj dva put sa helsinkijem, nemoj kop, nemoj yb, najbolje da se igraju po 3 dvomeca sa dundelanzom za ulaz u ls..

protivnici su 3,6™

i sa kopom kao i potencijalno sa yb-om sanse su nam 50-50.. proslogodisnji salzburg je dosta jaci od ova dva protivnika, a mi imamo jaci tim nego prosle godine, sad druga stvar sto trenutno bas i nemamo igru...

no bumo vidli, lopta je okrugla, batina ima dva kraja, pre zore ne svice, a limun da je kiseo krastavac bi na drvetu rastao:fantom:

Lepo si napisao i komentarisao dvomeč i potencijalni dvomeč samo mi je ostalo njasn šta ti znači 3,6tm na šta si mislio?

Link to comment

Ja i dalje ne razumem o kakvom useru od zreba vi pricate?

YB je uspeo da prekine niz od 8 uzastopnih godina Bazelove vladavine. Da ne pominjem da su pre zadnje 2 sezone titulu uzeli tipa pre 30 godina.

Proslu sezonu su igrali LS, protiv Mancestera, Juventusa i Valensije i uzeli 4 boda kao totalni autsajder, a Bazel su ostavili na ravno -20 bodova.

 

 

Link to comment
Ja i dalje ne razumem o kakvom useru od zreba vi pricate?
YB je uspeo da prekine niz od 8 uzastopnih godina Bazelove vladavine. Da ne pominjem da su pre zadnje 2 sezone titulu uzeli tipa pre 30 godina.
Proslu sezonu su igrali LS, protiv Mancestera, Juventusa i Valensije i uzeli 4 boda kao totalni autsajder, a Bazel su ostavili na ravno -20 bodova.
 
 

To je neka fora da nas je uvek pod Milojem "usralo" a ustvari u 3 plej ofa izvukli smo ubedljivo najtezeg (Salcburg), najtezeg (YB) i jednog od najtezih (Krasnodar), a i Kopenhagen je bio najtezi posle Ajaksa.
Link to comment

Prosle godine nas je usrala Suduva i Trnava, to je sve. Kakvu smo grupu izvukli u LS vristalo mi se dok sam gledao, zaboravio Deky da podgreje loptice. :D

Link to comment

U cilju finansijskog ozdravljenja srpskog fudbala castili smo jos jedan srpski klub sa 400.000 evra, doveli smo iz Rada Njegosa III Petrovica. Takodje smo im obecali 30% kad ga budemo prodavali, sto znaci da ce mladjani Njegos automatski u prvi tim, cim se zavrsi ova neprijatnost s evropskim utakmicama od kojih imamo samo troskove.

Link to comment

Mislim da su Zvezdine sanse da prodje Dance znatno manje od 50-50.  Onako, navijacki, rekao bih 70-30 za Kopenhagen, mada 80-20 moze da bude realnije.  Od pocetka sezone, Zvezda ne deluje kao tim koji moze da pobedi nekoga ko ima bar malo kvalitetan tim.  Meni se cini da ce evropska sezona ove godine da se zavrsi fijaskom, bez ucesca u grupnom delu i LS i LE.  Milojevic ce to da objasni cinjenicom da tim nije "bogom dan", a ostatak zvezdasa ce ili da se ceska po glavi ili po obicaju da pljuje, psuje i vice: "Uprava napolje!" i "Miloje odlazi!"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...