Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Pisao sam vec o njima i odlascima plus je Sulejmani povredjen kao i prvi strelac Oaro. 

 

Ipak treba se usredstediti prvo na Kop.

Link to comment

Iskreno, meni je ovaj sada zreb bio bitniji, dobro smo prosli.

 

edit: ne znam koliko je Jang Bojs user na zrebu, ko bi bio tezi do njih?

Edited by pantelia
Link to comment

Samo za @Nikodije  i njegove teorije zavere :D 

 

Potpisivanjem Ugovora o saradnji od strane Koviljke Lončar, generalnog direktora kompanije Mozzart, i Svetozara Mijailovića, predsednika Fudbalskog kluba Crvena zvezda, naša kompanija postala je ekskluzivni beting partner šampiona Srbije u fudbalu!

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Samo za @Nikodije  i njegove teorije zavere :D 

 

Potpisivanjem Ugovora o saradnji od strane Koviljke Lončar, generalnog direktora kompanije Mozzart, i Svetozara Mijailovića, predsednika Fudbalskog kluba Crvena zvezda, naša kompanija postala je ekskluzivni beting partner šampiona Srbije u fudbalu!

 

 

 

ne znam koju sam ja to teoriju zavere ovde izneo. to sto pisem da nam je liga neregularna, da se zatvara i namesta nije teorija zavere, vise je tvoje slepilo ako to ne vidis.

Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Sada videh ovo za EL.:laugh:

Navuci ce ljudi kompleks, ako ponovo igraju protiv nas.

Nije bas da smo ih oprali 2 puta, tesko smo prosli. Nadam se da ce ih Riga proci, zajebano je igrati sa nekim 2 puta u kratkom intervalu pogotovo sto bi oni u taj dvomec usli posle pobede a mi posle poraza. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

ne znam koju sam ja to teoriju zavere ovde izneo. to sto pisem da nam je liga neregularna, da se zatvara i namesta nije teorija zavere, vise je tvoje slepilo ako to ne vidis.

 

obrati paznju na :D   znaci da sam se  Z E Z A O ....

 

nemoj bas sve da kapiras bukvalno..zivot je kratak, nema potrebe da ga skracujes tenzijom koju sam sebi stvaras, jos vise. Mlad si decko... jos je rano za sede, pritisak i slicne probleme.

 

Uzivaj u zivotu, mani se teorija koje veze nemaju sa mozgom (BOLDIRAN DEO)

 

 

Link to comment

- Pratili smo žreb. Izvukli smo najtežeg mogućeg protivnika od timova koje smo mogli da dobijemo... najtežeg mogućeg:fantom:. Međutim, prvo da prođemo Kopenhagen, pa da se onda usresredimo na narednog rivala - rekao je za televiziju Arenasport Mitar Mrkela.

 

Sportski direktor Crvene zvezde govorio je i o sutrašnjem meču.

- Kopenhagen je izvanredan klub. U poslednjih deset godina igraju značajnu ulogu. Imaju sjajan budžet, ali mi smo navikli da pobeđujemo jače.

 

Mitar Mrkela

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...