Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, April said:

Al vas sere ždrijeb

 

Ko nas protiv Artmedije

 

Ne znam kako nas sere kad su ostali ponudjeni bili mrtvi Rozenborg i Apoel koji su slabiji od YB, mozda je samo Slavija jaca. YB na pripremama strpao petardu Ajntrahtu i dobili Palas, u prvenstvu dominantni bili. 

 

Ali ionako je zreb u pola 2 bitniji. :dry:

Link to comment

Nama je Kopenhagen utakmica sezone i potpuno je besmisleno pricati o nekom buducem rivalu u Evropi,. dok se ne zavrsi taj dvomec.

 

Sanse su nam 50-50 da prodjemo i igramo sa JangBojsima... ocekuju nas 2 teske utakmice i siguran sam da cemo u obe izgledati mnogo bolje nego u Finskoj prosle nedelje.

 

Sto se tice utakmice u utorak, svaka pobeda bez primljenog gola je odlican rezultat.

Edited by Milosh76
Link to comment

svašta, naravno da Dinamo nije jači od nas, prošle god bi ih ošurili mnogo lakše nego Red Bull

 

ali ova godina je nešto drugo, YB je favorit u plejofu ko god da im dođe

Link to comment

Kako trenutno igramo za nas je Kopenhagen preveliki izazov, tako da prvo treba da se postaramo da sebe malo sredimo pre nego sto pocenom da kalkulisemo kakve su nam sanse i protiv Danaca i protiv Jang Bojsa. Za sada ne pokazujemo dovoljno da se ozbiljno suprotstavimo ni jednima ni drugima.

Link to comment

Young Boys nije jaci od Copenhagena, bar po onome sto sam ja gledao. Obe ekipe izuzetno brzo otvaraju kontre, sto ce nama biti muka sa do sada prikazanom defanzivom. Cini mi se da ce ponovo morati neki bunker, kako se ne bi dalo dovoljno prostora protivniku. 

Za sutra ne znam sta da mislim. Doduse, nisam ocekivao da mozemo proci Salzburg prosle sezone, pa se to ipak desilo.:sleep:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...