Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, madball said:

Je li ima neki smisleni razlog zasto ne igra Gajic? Povreda? Nije prosao pripreme? Nije gardista? Zna da igra i kako takav nam ne treba? 

 

Navodno neka sitna povreda koju produzeni odmor posle onog fijaska sa mladom reprezentacijom nije zalecio ali se ovima u klubu nista ne moze verovati. Takve misteriozne convenient povrede da bi se gurali dunsteri su nam postale trademark u poslednje vreme.

Link to comment
8 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Једино што ми има смисла је да за Жулета нема понуда па покушавају да га продају овако.

 

Stojkovic ocigledno ima problem u glavi i motivaciji nakon sto mu je razbijena gardijska ekipa, nije on bas ovoliko los igrac koliko pokazuje u poslednje vreme. Verujem da on ne bi video ove utakmice da Gobeljic nije retardiran, a posle ovog performansa od juce verovatno vise i nece.

Link to comment

Karte za ulaznice za meč između Crvene zvezde i Kopenhagena su puštene u prodaju.

 

Cena karte za severnu tribinu iznosi 800 dinara, za istočnu 1.200, za zapadnu 1.500 i za VIP deo zapada 2.500 dinara.

 

Blagajne su otvorene danas do 18 sati, a za sve one koji ne stignu da u toku dana kupe karte to će moći da urade i u petak, subotu i ponedeljak od 10 do 18 časova, kao i u utorak na dan utakmice od 10 sati do početka meča,  utorak 20:45.

 

 

Link to comment

I kad smo počeli ove kvalifikacije, a pogotovo posle jučerašnje utakmice, mogu samo rezignirano da konstatujem da je ovaj tim barem 50% slabiji nego onaj od pre dve godine. Izuzimajući Marina, zamene za igrače koji su otišli su lošije, a praktično svi starosedeoci (osim Borjana) igraju slabije nego tada. Bez obzira što sam apsolutno svestan stanja u srpskom fudbalu i lika i dela jednog Terzića, ipak mi je fascinantna tolika alavost i sposobnost da se upropasti prilika da se klub igrački značajno unapredi. Pogotovo što je startna osnova bila veoma niska, Milojević je došao posle Grofovog raspada i uspeo nešto što niko nije očekivao, dva plasmana u grupne faze i onda kada je obavljen daleko teži posao, ništa nije urađeno da se ekipa apgrejduje, naprotiv, prodat je svako za koga je stigla ponuda.

 

Sve mi sluti da pravimo istu grešku i propuštamo istu šansu koju je imao Partizan u 21. veku, a to je da postanemo redovan učesnik grupnih faza u evropi i da maltene svake godine u toj evropi i prezimimo. Umesto da se posle zarađenih 50 miliona evra uloži u ekstrakvalitetne igrače (ili barem pare uštekaju) i obezbedi budućnost za nekoliko godina - usledila je krađa, neviđena čak i kada su balkanski prostori u pitanju.

 

Inače, tragikomični štoperski tandem Babić-Milunović bi možda mogao da parira ljudima sa kojima igram fudbal na Trudbeniku, ali već igrače sa termina u balonu veslačkog kluba Crvena zvezda na Adi ne bi mogao ni lasom da nahvata.

Edited by Nikola77
Link to comment

Prosle godine protiv Trnave je bilo jos gore, oba puta 1-1 i tek posle produzetaka 2-1 na misice u gostima... Ovih mesec dana je presudno i za klub i za finansije i za transfer politiku. Imamo zagarantovane 4 utakmice u Evropi i sansu da udjemo u Grupe. Ako ne uspemo, najbolji igraci skoro 100% odlaze i ostaje krater i bar 30% slabija ekipa koja ce se muciti i da osvoji novu titulu.

 

Mislim da su i Milojevic i igraci toga svesni i da cemo u utorak gledati mnogo motivisanije igrace koji ce dati sve od sebe da obezbede plejof za LS i sigurne grupe LE.

 

Igrali su sinoc lose, bezidejno, bezmudo, bez ikakve zelje da se pokrenu i krenu makar malo u napad.

 

U svakom slucaju, cilj je ostvaren, a za ove 2 godine u Evropi smo naucili da Milojevic igra na rezultat, a da ga umetnicki dojam ne interesuje previse.

Link to comment
40 minutes ago, Nikola77 said:

I kad smo počeli ove kvalifikacije, a pogotovo posle jučerašnje utakmice, mogu samo rezignirano da konstatujem da je ovaj tim barem 50% slabiji nego onaj od pre dve godine. Izuzimajući Marina, zamene za igrače koji su otišli su lošije, a praktično svi starosedeoci (osim Borjana) igraju slabije nego tada. Bez obzira što sam apsolutno svestan stanja u srpskom fudbalu i lika i dela jednog Terzića, ipak mi je fascinantna tolika alavost i sposobnost da se upropasti prilika da se klub igrački značajno unapredi. Pogotovo što je startna osnova bila veoma niska, Milojević je došao posle Grofovog raspada i uspeo nešto što niko nije očekivao, dva plasmana u grupne faze i onda kada je obavljen daleko teži posao, ništa nije urađeno da se ekipa apgrejduje, naprotiv, prodat je svako za koga je stigla ponuda.

 

Sve mi sluti da pravimo istu grešku i propuštamo istu šansu koju je imao Partizan u 21. veku, a to je da postanemo redovan učesnik grupnih faza u evropi i da maltene svake godine u toj evropi i prezimimo. Umesto da se posle zarađenih 50 miliona evra uloži u ekstrakvalitetne igrače (ili barem pare uštekaju) i obezbedi budućnost za nekoliko godina - usledila je krađa, neviđena čak i kada su balkanski prostori u pitanju.

 

Inače, tragikomični štoperski tandem Babić-Milunović bi možda mogao da parira ljudima sa kojima igram fudbal na Trudbeniku, ali već igrače sa termina u balonu veslačkog kluba Crvena zvezda na Adi ne bi mogao ni lasom da nahvata.

 

Milunovic je odlican igrac, sinoc je bio najbolji igrac na terenu. Njegov problem je to sto mu se ucinak ne vidi jer je odbrana oko njega lose poslozena a bekovi su izgleda necim nezadovoljni pa nece da igraju. Nije tim uopste slabiji od tog od pre dve godine, cak je i nominalno dosta jaci, ali su kupovani igraci bez neke vidljive strategije, po sistemu "oduvek sam ovog hteo, hajde da ga dovedem kad mogu, a gde cu s njim neka misli trener". Jedina ali bitna kvalitativna razlika u korist tog bivseg tima je bio Krsticic, mada je i on poceo losije da igra neposredno pre prodaje. Sto ukazuje da nama problem uopste nije u igrackom kadru vec na klupi i u ukupnoj atmosferi u timu. Mi smo objektivno razjebali tim ulaskom u LS, dok smo igrali tih sest utakmica u grupi drzala nas je impresivnost tih utakmica, kako se to zavrsilo totalno smo potonuli. Razlog zasto smo potonuli mislim da je dublji od kvaliteta rostera.

 

Pljacka kluba je, naravno, prica za sebe. Tu su mnoge sanse propustene, ne samo da se napravi jos jaci tim.

Edited by harper
Link to comment
24 minutes ago, Milosh76 said:

Prosle godine protiv Trnave je bilo jos gore, oba puta 1-1 i tek posle produzetaka 2-1 na misice u gostima... Ovih mesec dana je presudno i za klub i za finansije i za transfer politiku. Imamo zagarantovane 4 utakmice u Evropi i sansu da udjemo u Grupe. Ako ne uspemo, najbolji igraci skoro 100% odlaze i ostaje krater i bar 30% slabija ekipa koja ce se muciti i da osvoji novu titulu.

 

Mislim da su i Milojevic i igraci toga svesni i da cemo u utorak gledati mnogo motivisanije igrace koji ce dati sve od sebe da obezbede plejof za LS i sigurne grupe LE.

 

Igrali su sinoc lose, bezidejno, bezmudo, bez ikakve zelje da se pokrenu i krenu makar malo u napad.

 

U svakom slucaju, cilj je ostvaren, a za ove 2 godine u Evropi smo naucili da Milojevic igra na rezultat, a da ga umetnicki dojam ne interesuje previse.

 

Nismo mi jos stigli do Trnave, to je bilo trece kolo a nas ove godine u tom kolu ceka Kopenhagen.

 

Nije toliki problem u ovim utakmicama koje smo odigrali, izgledali smo mi protiv Spartaksa prosle godine jos gore nego ove protiv Suduve i Helsinkija, problem je to sto se ne nazire da ova ekipa moze da se podigne na nacin na koji se podigla ta proslogodisnja, a jos manje nego ona od pre dve godine. Vrlo je indikativno da u kvalifikacijama igramo svake godine sve losije i losije.

Link to comment

Milunović, Babić, Gajić, Ivanić, Ben, pa i Pankov, pre toga Rodić, Borjan itd, sve igrači kakve bi baš trebalo da dovodi klub koji koristi dobru startnu poziciju da se obezbedi za budućnost. o Marinu da pričamo

 

 

Edited by levi
Link to comment
20 minutes ago, levi said:

Milunović, Babić, Gajić, Ivanić, Ben, pa i Pankov, pre toga Rodić, Borjan itd, sve igrači kakve bi baš trebalo da dovodi klub koji koristi dobru startnu poziciju da se obezbedi za budućnost. o Marinu da pričamo

 

 

 

Nisu oni problem. Problem su Causic, Simic, Vukanovic, Vidic, ranije Bainovic, Milosevic i gomila slicnih igraca koji se dovode za ozbiljan novac a jasno je u trenutku kad se dovode da ne mogu da doprinesu kvalitetom. To su sve sitni transferi u odnosu na ove najvece ali ih mnogo ima i tu se trose najvece pare bezveze.

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

cenis da ce ovim igrama privoleti nekog da se zajebe pa ga kupi? :D

tesko

Mi ovakvog Zuleta možemo samo Tončevu da zavaljamo....i to samo na pozajmicu.

Link to comment
Just now, simple red white said:

Mi ovakvog Zuleta možemo samo Tončevu da zavaljamo....i to samo na pozajmicu.

 

Mozemo i Apoelu dzabe ali za 50% od sledeceg transfera. Koji se nikad nece desiti.

Link to comment

    Da, stvarno bi već trebali da razbijemo mit o tome kako je Milunović katastrofalan igrač koji igra užasno. Od početka sezone je sve utakmice odigrao odlično. Kako će biti ubuduće nemam pojma, ali je za sada tako. Imam utisak da ljudi  kada vide sastav pre meča odluče kako će ko odigrati i od toga ne odstupaju bez obzira na stvarne okolnosti. Slično je i sa Jevtovićem, niko ne sme da napiše da momak nije uradio apsolutno ništa na 6 utakmica osim centaršuta Pavkovu za gol protiv Radničkog, a razlog je što je deklarativno proglašen za žrtvu pikslarenja. 

 

   

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Mozemo i Apoelu dzabe ali za 50% od sledeceg transfera. Koji se nikad nece desiti.

 

da ta opcija postoji odavno bi on bio na kipru... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...