Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

To bi bio spektakularno dobar potez. Valjda i najbolje moguće rešenje. Hotsport to povezuje sa prodajom Bena, ali bi bilo dobro da se sačeka kraj kvalifikacija. 

Link to comment

Prosto mi neverovatno deluje da moze da se vrati posle svih ponizavanja koje mu je klub napravio, ali realno bi nam leg'o ko Terzi samar.

Link to comment

Sledeći na Terzinoj šoping listi... [emoji7][emoji7][emoji7] Ima Vučić kinte... e45a8a40e9ecc2db1930f5704155aff1.jpg

Bilo bi lepo... [emoji39]

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, madball said:

Prosto mi neverovatno deluje da moze da se vrati posle svih ponizavanja koje mu je klub napravio, ali realno bi nam leg'o ko Terzi samar.

 

Da, ako su se ove dzukele s Terzicem na celu o nekoga ogresile, ogresile su se o ovog fenomenalnog momka, treba zaista biti ili veliki covek ili velika budala pa preci preko toga i vratiti se ponovo u sake istim nitkovima.

 

S druge strane, potrebna je Terzi jedna ovakva vest imajuci u vidu da on i Stojic upravo pljackaju klub u iznosu od 400.000 evra i 20% od sledeceg transfera Radu za Njegosa Petrovica, pa ako moze da se ne prica previse o tome. Terzicev modus operandi, na svakog dovedenog igraca obavezno napravi najmanje po jedan transfer za sebe i drugare. Pola pije, pola Sarcu daje.

Edited by harper
Link to comment
Kakav Lazovic ne sprdajte se. Moze da bira klub u Italiji...
Izgleda da ne može. Doduše, to zaključujem na osnovu teksta koji je već pomenut - ima ponudu Verone, Djenove na 2 sezone, a očekivale su se ponude jačih timova, koje su izostale (pominju Lacio i Atalantu koji su se interesovali). Navodno će se sve znati za max 2 dana, Zvezda nudi 600k+bonuse u prvoj, progresiju plate, kao i transfer fee za dolazak bez obeštećenja.


Nevezano za ovu priču, nisam bas ispratio istorijat i delovanje izvesnih Nedića na političko-sportskoj sceni, znam da se godinama pominju kao struja u upravi Partizana, ali pojma nemam kome pripadaju, jesu li "dobri" ili "loši"... Pa me interesuje otkud jedan od njih u avionu za Helsinki odmah iza Zvezdinih rukovodilaca?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment

Direktor Superlige Srbije prihvatio je molbu našeg kluba da utakmica 3. kola domaćeg takmičenja između Voždovca i Crvene zvezde bude odložena.

 

Ako dodje Laza, to ce biti vrhunsko pojacanje.

Link to comment

– Operacija je protekla u najboljem redu, doktor je učvrstio ligament kolena i očistio meniskus i njegova je procena da će Jovičič sa treninzima krenuti za tri do četiri meseca, a povratak na teren ga očekuje februara kada počne drugi deo sezone. Branko će u narednih mesec dana ostati u Rimu na rehabilitaciji, a nakon toga vraća se u Beograd. Oporavak kod kuće teći će pod palicom Andree Milutinovića koji je tokom karijere radio u Metalistu i Interu iz Milana – rekao je za HotSport Ivan Dudic

Link to comment

ove godine Laza treba da potpiše najveći ugovor u karijeri. svaka mu čast ako uopšte razmišlja o Zvezdi, mada bih možda čak više voleo zbog njega da se on lepo naplati maksimalno za sve ovo što je igrao u italiji do sada, pa onda nek se vrati

Link to comment

Ne znam kako ih nije sramota da odlazu a pred Suduvu i Helsinki pricaju da je njihova prednost sto im je prvenstvo u toku... I sad kad i sami imamo priliku da kroz utakmice podizemo igru i damo sansu vecem broju igraca mi odlozimo. Treba to zabraniti pa neka se napregnu i sastave neki tim od tih 30-ak igraca.

Link to comment
53 minutes ago, Segundo said:




Nevezano za ovu priču, nisam bas ispratio istorijat i delovanje izvesnih Nedića na političko-sportskoj sceni, znam da se godinama pominju kao struja u upravi Partizana, ali pojma nemam kome pripadaju, jesu li "dobri" ili "loši"... Pa me interesuje otkud jedan od njih u avionu za Helsinki odmah iza Zvezdinih rukovodilaca?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

 

Nedić je druga frakcija, ona koja je bliska Bjekoviću npr aka bliska Raji Božoviću aka bliska Ostoji aka drži košarkaški klub. Uz to, bliski su i Vučku, Nevolji i toj ekipi koja kontroliše Jug mada to i nije toliko sad kristalno jasno jer i tamo imaju dve frakcije na Jugu. I nije ovo prvi put da Nedić putuje sa Zvezdom, išao je i prošle godine na LŠ. 

Link to comment
 
Nedić je druga frakcija, ona koja je bliska Bjekoviću npr aka bliska Raji Božoviću aka bliska Ostoji aka drži košarkaški klub. Uz to, bliski su i Vučku, Nevolji i toj ekipi koja kontroliše Jug mada to i nije toliko sad kristalno jasno jer i tamo imaju dve frakcije na Jugu. I nije ovo prvi put da Nedić putuje sa Zvezdom, išao je i prošle godine na LŠ. 
Pa veselo [emoji16]
Hvala.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

 

Nedić je druga frakcija, ona koja je bliska Bjekoviću npr aka bliska Raji Božoviću aka bliska Ostoji aka drži košarkaški klub. Uz to, bliski su i Vučku, Nevolji i toj ekipi koja kontroliše Jug mada to i nije toliko sad kristalno jasno jer i tamo imaju dve frakcije na Jugu. I nije ovo prvi put da Nedić putuje sa Zvezdom, išao je i prošle godine na LŠ. 

 

 

 

I nije mu prvi put da putuje sa Zvezdom na njihove utakmice, stalno je tu. Ima snimak iz Liverpula sa čelnicima Zvezde kako navija.

Ti Vučićevi ljudi, bilo da su predsednici klubova ili vođe navijačkih grupa... imaju viši cilj, ne ove naše male, prizemne, klubaške. Oni rade za interese Srbije. A ti interesi se poklapaju sa interesima Vođe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...