Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Стварно ме изненађујеш бураз. Сад не би требало да примјећујемо згодне жене око нас јер се све може видјети на интернету. :unsure:

 

Ma dobre su, ali nisu jedine, nemojte me bacati u depresiju da mislim da se mora čekati kzš zarad para dobrih sisa :lol:

Edited by James Marshall
Link to comment
Jel si na kraju uzeo sezonsku?


Nisam. Sledeće godine ću poraniti sa kupovinom pa ću valjda naći neko od mesta koja mi se dopadaju. Za sada uzimam pojedinacne. Propustio sam zbog posla Suduvu i Radnički, a ni naredni period nije obećavajući. Sve mi se padne da sam kući kad gostujemo. Najkrivlje mi je za Kopenhagen. Dobar je protivnik i jak test za tim.
Link to comment
2 hours ago, Jozef K. said:

Odjaviše Ebisilia i zvanično.

 

Klasika naseg fudbala. Igrac koji nije ucestvovao u rezultatima svejedno jer je tim bio prejak za domacu ligu a preslab za Ligu Sampiona pa su umesto njega igrali razni dunsteri i fudbalski polufabrikati. Posto nije uticao na rezultat, u klubu verovatno smatraju da je ispalo svejedno sto nije igrao on, koji je bio jedan od najboljih i najatraktivnijih igraca u timu, vec neki Simici, Causici, Jovancici i Jovicici. Onda na utakmicu izmedju prvog i drugog tima u ligi prosle sezone dodje 5.000 ljudi na stadion i svi se pitaju zasto. Jebi ga, ne mozes zajebati ljude koji znaju sta gledaju, to sto dodje na stadion ili dolazi iz nekih drugih razloga umesto fudbala ili prosto imaju naviku da idu na utakmice iako moraju da gledaju razne menadzerske kombinacije od igraca kako se dodaju sa stoperima, umesto igraca koji ume da pokaze na terenu nesto zbog cega je vredelo doci na stadion.

 

Fudbal kod nas je zavrsio kao privatna stvar koja se odvija izmedju klubova, menadzera, organizovanih navijackih grupa i fudbalskog saveza, ovi drugi koji bi dosli na stadion da gledaju fudbal nikog ne zanimaju. Zato Ebesilio nije ostavio nikakav trag u Zvezdi jer nije ni igrao ali se mi zato jos uvek zabavljamo gledajuci Simic Veljka kako u panici broji koju nogu ce sledecu da pokrene dok trci jer, ako se zabroji, spotaci ce se i pasti sam od sebe. Na televiziji, naravno. Koja bi se budala cimala da ode na stadion da tako nesto gleda? Ima mnogo boljih komedija po beogradskim pozoristima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...