Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Apollo Creed said:

ÐÐ¾Ð³Ð»ÐµÐ´Ð°Ñ ÑÐ»Ð¸ÐºÑ Ð½Ð° ТвиÑеÑÑ

 

Bog joj dao zdravlja!

+1000

 

I da vas još dugo ovako bruka..

 

p.s. Mogao bi Lola da je omlati, da vratimo dug za Snežu

Link to comment
10 minutes ago, April said:

 

 

p.s. Mogao bi Lola da je omlati, da vratimo dug za Snežu

 

pa ne bi me cudilo da jeste. ja sam reko zeni da se prevara sa lolom i sa jaricem ne racuna, to svaka zena prodje pre ili kasnije. 

Link to comment
14 minutes ago, harper said:

 

Kakvog seksizma, jebo te? Sta cemo sad, svaku zgodniju devojku s impozantnim grudima da krijemo po stalama ili pokrivamo satorskim krilom? Leto je, Nikodije, vrucine, opusti se malo, kao sto je dama opustena.

 

ma zajebavam se bre, nemam nista protiv ove dame od stila, samo kazem, cudi me da se neke feministkinje nisu oglasile, posebno jer doticna dobija sve vise prostora. ili sam mozda propustio.

Link to comment

Mene više čudi ovoliko oduševljenje jednim parom sisa u majici, kad se trenutno na internetu može naći na izvolte bukvalno šta god ti padne na pamet. Kao da je 1959. a ne 2019.

Link to comment
1 minute ago, April said:

Nisi u pravu, ovo je baš jedra i jebozovna snajka, te na internetu nemaju 50 kila sa krevetom.

Terzinjo objasnio.

 

+1

Само неискусан омладинац може да постави такво питање.

Link to comment
29 minutes ago, April said:

+1000

 

I da vas još dugo ovako bruka..

 

p.s. Mogao bi Lola da je omlati, da vratimo dug za Snežu

 

Tumba se vratio u grad... samo kazem

Link to comment

Pipkali bi mnogi, vidi se bre da ume da nosi svoje darove. Ima tu jos nesto osim lepih oblina. 

 

Inače sam sasvim siguran da je u pitanju priroda. Majka priroda, srpska žena, crkva i novak đoković. :D

 

 

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Mene više čudi ovoliko oduševljenje jednim parom sisa u majici, kad se trenutno na internetu može naći na izvolte bukvalno šta god ti padne na pamet. Kao da je 1959. a ne 2019.

 

Стварно ме изненађујеш бураз. Сад не би требало да примјећујемо згодне жене око нас јер се све може видјети на интернету. :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...