Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

@ZeeGerman

To im je grb!

Ovo sranje sa tenkom me je toliko iznerviralo da razmisljam da li sutra da idem uopste. Jebo im pas mater svima redom!

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
6 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

@ZeeGerman

To im je grb!

Ovo sranje sa tenkom me je toliko iznerviralo da razmisljam da li sutra da idem uopste. Jebo im pas mater svima redom!

Pa nemojte. kao i svi drugi kojima ovaj tenk simbol gradjanskog rata postavljen ispred stadiona vredja moralna nacela.  Odbrana tih nacela zavredjuje vise od zelje da se gleda utakmica i novca datog za kartu.  Znam da klub nece da ukloni tenk jer ne sme od straha od bagre koja je tenk parkirala ispred stadiona (na placu koji je tek napravljen) i zbog manjka moralnog integriteta da uvidi koliko je to sa tenkom ruzno, uvredljivo i neprihvatljivo za pristojan svet, cak i po cenu da ih UEFA drasticno kazni.  (A jedna takva kazna bila bi pozeljna kao mlazevi hladne vode kojom se umiruju i otreznjuju pomahnitali.)  Danas ce mozda desetine hiljada sludjenih navijaca u transu da igraju oko tenka kao nekada narod Izrailjski oko Zlatnog teleta, ali isto tako Knjiga starostavna nam kaze kakva je bila sudbina onih koji su igrali oko Zlatnog teleta.  Ja zelim da verujem da vecina ljudi koji su nameravali da odu na utakmicu a koji u tenku vide nesto sto se u potpunosti kosi sa njihovim nacelima dobrog i casnog danas nece otici na utakmicu.  Poluprazne tribine Zvezdinog stadiona veceras bi pokazale da znacajan deo zvezdasa nije spreman da igra oko tenka po taktu koji mu diktiraju Delije. 

 

 

 

 

 

Edited by Dimitrije
Link to comment
8 hours ago, harper said:

Uvek sam mrzeo frazu da se istorija ponavlja ali kod nas se zaista cini istinitom ona fraza da se istorija uvek ponavlja kao farsa. Trebalo je samo dvadesetak godina da prodje pa da se pojavi nova generacija salonskih rodoljuba, patriota s daljinskim, oslobodioca srpskih zemalja od Srba koji su tamo nekada ziveli i slicne intelektualne balavurdije. Ne dade mi djavo mira pa sam prokrstario malo po navijackim sajtovima, utisak mi je da za nas, kao i za sve ljude koji nista nisu uspeli da nauce iz sopstvene nesrece i tragedije, nema spasa.

 

Da mi je dobrih godina u zivotu koliko sam se nagledao na Kosovu ovih "parkiraoca tenkova", vikend ratnika, bukaca i udaraca u sopstvene grudi i drugih "ne damo te zemljo Dusanova" kafanskih stratega. Zajednicko za sve njih je da su svi redom, dok su neduzni momci ginuli na mestima kao sto je Kosare, isli da tetki odnesu lek, najcesce po albanskim stanovima koje su pljackali i maltretirali neduzne Albance. Zatim su, negde do 20. maja 1999. godine, takodje svi redom natovarili svoj opljackani plen na kamione (usput su terali vojsku da ih im tovari) i zapalili u Srbiju podvijenog repa, da bi nama koji smo ostali da gutamo vatru koju su sami zapalili posle objasnjavali kakve smo mi lazne patriote i izdajnici Kosova, hvalili se svojim "uspesima" u nadiranju u talasima na neprijateljske polozaje sacinjene od tipovanih albanskih stanova, praznih ili punih sludjenih, uplasenih i ojadjenih Albanaca i okretali u javnosti jos jedan krug svog kukavickog nitkovluka, srebroljubnog patriotizma i jadnosti koja se samo u najludje optimisticnom scenariju moze nazvati ljudskom.

 

Evo ih sada isti ti bilmezi koji zive kao kraljevi od upravljanja navijacima parkiraju tenkove, "okrecu cevi prema Kosovu" i sludjuju ovu infantilnu balavurdiju s tribine praznim pricama o patriotizmu, srpstvu i njegovim tradicionalnim neprijateljima. Pa, jebo vam, bre, pas mater nitkovsku, dabogda vam taj jebeni tenk opalio u krvi i nesrece vazda gladnu guzicu. Jebem vam mater koja vas je okotila tako odvratne.

Svaka cast za post. Od A do Sh. Svaka cast. 

Link to comment
49 minutes ago, Tsai said:

Porazavajuce je sto je 51:49 a ne 91:9

:isuse:

Nije porazavajuce, naprotiv.  Rezultat 91:9 je nerealan jer kada bi tako bilo, ne bi bilo ni tenka ispred stadiona.  Rezultat 51:49, iako tesan, pokazuje da je vecina ljudi u Srbiji normalna i da osudjuje to sto su navijaci uradili.  U ne tako davna vremena, znacajna vecina bi podrzala navijace.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...