Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

ja verujem da markec nije u stanju da isporuči dovoljnu količinu fizike na terenu

a da deli lopte, pa to rade nathko, bambi, mađioničar

 

cigane smo demolirali kad je japanac prebačen na špica

dobar je on tek će da klikne

Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Znao sam da će utd da kiksne ali sam se nadao će to biti samo protiv nas. Ole, Boga pitaj da li će dočekati JNA, ali nakon ove sramne partije, bojim se da će da se peru protiv nas, doduše englezi su to, možda i zabatale LE

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

Postoji realna šansa da Klop ponovo otpusti trenera Mančester Junajteda, baš pred nas.

Link to comment

Nadam se da nece, ovako kako se Ole koprca u ligi, a gura ovaj tim za LE je sasvim ok za ono što nas čeka.

 

Optimizam je prisutan, samo da ne bude neko govance. 

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ubeđen sam da je redoran pričao o periodu dok je bio aktivni igrač

sve ovo posle nema veze s vezom, pitanje je dal je bio na 20 utakmica na jenea od kad je otišao u englesku

 

Da, dok je igrao u Partizanu 90-ih.

 

Savo nikada nije bio one-touch špic. On je imao tehniku, voleo je da primi loptu u 16 kad god može, obaška što se u ono vreme i dalje znalo igrati sa dva špica a Savo je više voleo da se igra sa svojim partnerom u napadu nego leba da jede. To je rezultiralo sa povećanim brojem prodatih lopti u izglednim situacijama unutar 16, a umeo je zicere da omaši tu i tamo. A pošto ima kratak fitilj, na zvižduke sa tribina bi pre ili kasnije otvoreno poslao publiku na troskoke i tako... Jedini je igrač kojeg ja pamtim, da su ga i sever i jug častili identičnom pogrdom. Ovi prvi čisto da ga uvrede a ovi drugi jer je nešto omašio ili izgubio loptu.

 

E, da, mislim da je i po ulasku u repku brzo dobio porciju posle par promašaja, a imao je i u Aston Vili incident sa sopstvenim navijačima što u Engleskoj manje-više udara pečat na karijeru. Fakat nije nikada imao dobru hemiju sa publikom jer publika retko vidi ono što vide treneri. Kada je završio EURO2000 kao najbolji strelac, Brian Little (njegov tada već bivši trener iz Vile) ga je pozvao i rekao da samo hoće da mu čestita jer sada ceo svet vidi ono što je on odavno video - da je Savo vrhunski igrač.

Link to comment

Što se tiče dileme Samuraj vs. Markec ja sam i dalje za Samuraja. Njegov doprinos ovom mlevenju protivnika na sredini je ogroman, sa njim na terenu bukvalno imamo igrača više u defanzivi. To je jako bitno za ovo što Savo pokušava da igra, a to što je Samuraj loš u tranziciji nije kraj sveta. Tranzicija nam je katastrofalna na timskom nivou pa nema smisla isticati samo njega kao problematičnog u tom segmentu igre.

 

U Evropi i domaćim utakmicama u kojima mora puno da se trči napred-nazad neka Savo samo forsira njega, proradiće i u napadu pre ili kasnije. Laganije domaće utakmice može da startuje Markec ali ne bih se na njega oslonio da se u 80. minutu vrati skroz do naše korner zastavice i pomogne beku kada je stani-pani.

 

Uzgred, neko će pre ili kasnije platiti za sve ove promašene zicere i namestiti nam se da mu zalilamo četiri gola za poluvreme. Neka to bude velikan iz Leskovcatm.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...