Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

ja se sećam da su mu to skandirali pederi sa zapada, pa su im ovi sa juga zviždali

al postoji mogućnost da sam neke detalje zaboravio

Link to comment

ma skandirali mu svi

 

jug je počeo da mu skandira kad je išao na drugu stranu ondašnje uprave, tj kad se pričalo da će da zameni zeku. a nisu ga ni voleli jer je bio istaknuti DS-ovac

 

i sad su ga dočekali na nož. ovi sa juga manje više, ali kimijevci su mu odmah skandirali da ide. nije da je baš stekao on mnogo prijatelja u i oko Partizana. a i na onoj skupštini je bio bjekovićeva tj nedićeva struja. zato sam se i začudio kad su ga angažovali, biće da niko drugi nije želeo da se prihvati tog posla

Link to comment

ubeđen sam da je redoran pričao o periodu dok je bio aktivni igrač

sve ovo posle nema veze s vezom, pitanje je dal je bio na 20 utakmica na jenea od kad je otišao u englesku

Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja se sećam da su mu to skandirali pederi sa zapada, pa su im ovi sa juga zviždali

 

jes bilo tako

Link to comment

Asano je stvarno loš u napadu,ali drži ga Savo zbog fenomenalne fizičke spreme i discipline.Mnogo pomaže u odbrani i verujem da će igrati do kraja svaki meč u LE.Za domaću ligu uvek pre njega Filip/Markec.

 

Bravo za Uroševića i Zdjelara.Nekako neprimetni,a svaki meč odigraju dobro.

 

Link to comment

Sve sto Asano ima, Lazar ima za klasu bolje. Usput je i dve klase bolji s loptom i u kombinatorici. Nema nijednog razloga da Asano startuje bilo koju utakmicu dok je u ovakvoj formi.

Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Asano je stvarno loš u napadu,ali drži ga Savo zbog fenomenalne fizičke spreme i discipline.Mnogo pomaže u odbrani i verujem da će igrati do kraja svaki meč u LE.Za domaću ligu uvek pre njega Filip/Markec.

 

Bravo za Uroševića i Zdjelara.Nekako neprimetni,a svaki meč odigraju dobro.

 

 

Primetan je Urošević već odavno. Defanzivno je sjajan bio u jačim utakmicama, ne sećam se da smo imali defanzivno boljeg beka ni desnog ni levog u skorije vreme. 

 

Miletić na desnom je i dalje najveća rupa u ekipi, a nemaš ni zamenu kvalitetnu. 

Edited by theanswer
Link to comment

Znao sam da će utd da kiksne ali sam se nadao će to biti samo protiv nas. Ole, Boga pitaj da li će dočekati JNA, ali nakon ove sramne partije, bojim se da će da se peru protiv nas, doduše englezi su to, možda i zabatale LE

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Imao je savo dosta problema s grobarima jos kao igrac, bilo je tu raznih skandiranja, pa njegovog gestikuliranja kad god da gol, pa onda jos jacih zvizduka, al da me ubijes ako mogu da se setim zbog cega se sve to desavalo, dal je dao neku neprimerenu izjavu pa ga uzeli na zub, ili je podbacio na nekoj vaznoj tekmi.... Davno je bilo, ko ce se setiti... 

Link to comment
2 hours ago, J.R. Cash said:

Sve sto Asano ima, Lazar ima za klasu bolje. Usput je i dve klase bolji s loptom i u kombinatorici. Nema nijednog razloga da Asano startuje bilo koju utakmicu dok je u ovakvoj formi.

 

+1 

Markec je par minuta nakon ulaska povukao odlicno kontru i dao pravovremeni pas Sadiku za 1na1 sa golmanom, ovaj naravno usro. 

Asano ne ume da uposli da mu zivot ovisi o tome. Ne ume ni Sadik, ono kad smo imali kontru 3 na 2 pa je dodao izmedju nasa dva igraca, takoreci nikome, hteo sam TV da razbijem. 

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

 

+1 

Markec je par minuta nakon ulaska povukao odlicno kontru i dao pravovremeni pas Sadiku za 1na1 sa golmanom, ovaj naravno usro. 

Asano ne ume da uposli da mu zivot ovisi o tome. Ne ume ni Sadik, ono kad smo imali kontru 3 na 2 pa je dodao izmedju nasa dva igraca, takoreci nikome, hteo sam TV da razbijem. 

Dao je sadik bambiju jednom lepo, ali da uglavnom zasere. Asano je zreo za klupu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...