Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tede, znaš ko je pokidao danas?

 

 

 

urošević

:fantom:

 

 

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

i još jedno zapažanje

 

kalaba je bolji igrač od blekija milenkovića

Plus milion.

Link to comment

Ali, kako smo ihu dzep stavili, pa to nije normalno. Ja se vopste ne secam Partizana da je igrao ovako disiplinovano, od prvog do poslednjeg minuta te da protivnik nije mogao da stvori i jednu pravu sansu osim prangijanja sa distance. Ostaje samo da popravimo realizaciju i mi smo bre top!

Link to comment

Odlična igra ali mora zadnjih 5 minuta stres. Ovo što smo omašili neka nam se vrati u engleskom Pančevu i na JNA. Nadam se da UTD neće da časti AZ večeras pa će protiv nas možda i da se opuste jednu.

Samo da Sadiku ovo digne samopouzdanje, I biće sve ok.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Neka neko javi drugovima gore da je krajnje vreme da se otkupi ugovor brata Umara od Rome. Na leto će nam tražiti jedno 5 miliona, moraćemo pola para od Kalabinog obeštećenja da im damo.

Nemoj da bude da nisam na vreme upozoravao.

 

Link to comment

Savo umesto po nulu otišao po tri boda i za taj stav je nagrađen sa tri boda umesto sa kalabasterom. Dobrim delom i zbog toga što nije probao da uzme bodove na "ura" nego na trčanje, disciplinu i temeljnu razgradnju protivnikove igre.

 

Da mi je neko rekao da će naše fedajine u ovakvu mašinu da pretvori čovek koga sam pre 25 godina sa tribine častio sa: "Savo majmune!"...

 

Dajte katran i perje, i dajte taj Mančester!

Link to comment
11 minutes ago, ZokiAsov said:

Fiksno je obestecenje 1.6 ili 1 suma

 

Vec je sam zaradio danas 560 000. Nek drkne Mancester dvaput, otkupi samog sebe...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...