Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

trebalo je danas da odem po rođaka iz australije na aerodrom, dolazi svega jednom u 7 godina otprilike. usput da povedem starijeg sina u muzej vazduhoplovstva jer sam mu obećao neki dan i sav je euforičan oko toga. onda se setih da igramo od 16.50h a ovaj sleće u 18h. poslao sam kolegu iz firme da ode a sina danas izbegavam. jebem te živote. nemoj da se desi da izgubite danas!!! NAPRED PARTIZAN!

Link to comment

Ma dobijamo ove. I meni malo termin predstavlja problem, jebao ih Kazahtstan, neka igraju Aziju.

Kvota na nas se strmoglavila sa 4,33 na 2,87..znao sam, ali ne kupih na vreme :(

Edited by Godfrey
Link to comment
18 minutes ago, ZokiAsov said:

Partizan daje tri u prvom kvota 95, da ne bude da nisam reko

 

Od ovih zemaljskih kladiona, ja za 3+ Partizan u prvom nadjoh najvecu u Maxbetu, 45 (4+ je 80), gde si iskopao 95? Ili je to kvota da Partizan daje tacno 3 gola u prvom?

Edited by Nesh
Link to comment
8 minutes ago, Nesh said:

 

Od ovih zemaljskih kladiona, ja za 3+ Partizan u prvom nadjoh najvecu u Maxbetu, 45 (4+ je 80), gde si iskopao 95? Ili je to kvota da Partizan daje tacno 3 gola u prvom?

Sad vidim i ja 45. Drugar juce uplatio u mocartu po 95. Kvota je pala duplo, tako da sigurno dolazi 

Link to comment
8 minutes ago, ZokiAsov said:

Sad vidim i ja 45. Drugar juce uplatio u mocartu po 95. Kvota je pala duplo, tako da sigurno dolazi 

 

Uf, mnogo oborili...Ma dobro, ne mari ni 45, nek uvaljaju oni 3 komada, necemo da se ljutimo. :D

Link to comment

Mislim da gubimo, ali svaka čast SavU na sastavu tima. Pokazao je za sad da nije rob nekim shvatanjima i da kada pogreši negde hoće to vremenom da nadomesti. Cela ta priča oko njega je ogromno premašivanje očekivanja. Jeste da su mi očekivanja od njega bila možda i ispod nule, ali se baš posrao po većini nas. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...