Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

19 minutes ago, Milošica said:

Jedini koji se pobunio u svlačionici taj dan.

Jedna od najvecih sramota srpskog sporta.... ali okej za one realne TAJ DAN je trebalo da bude jasno sta ce se desavati u nasem fudbalu sve dok je bolesno govno na vlasti....

 

Planic moze za neku sicu, Dumbija nam treba...

Link to comment
22 minutes ago, Milošica said:

Jedini koji se pobunio u svlačionici taj dan.

 

1 minute ago, mozzer said:

Jedna od najvecih sramota srpskog sporta.... ali okej za one realne TAJ DAN je trebalo da bude jasno sta ce se desavati u nasem fudbalu sve dok je bolesno govno na vlasti....

 

Planic moze za neku sicu, Dumbija nam treba...

 

Može neko objašnjenje za nas neinformisane?

Link to comment

OFK Bgd protiv FKCZ 2:0 poluvreme 2:6 kraj.... na poluvremenu Terzic ulazio u svlacionicu OFK itd, jedini se Planic pobunio, brzo posle te tekme morao da ode u inostranstvo...

 

Ali ja ne bih o tome vise ovo je tema FKP

 

Saznao sam da smo bili pred potpunim raspadom da nismo usli u LE... cak ni svi sponzori i pomoc koju smo dobili od drzave ne bi nam pomogli... hvala Premijerki! Kakva ljudska gamad (i necu vise o politici)

Edited by mozzer
Link to comment
6 minutes ago, mozzer said:

OFK Bgd protiv FKCZ 2:0 poluvreme 2:6 kraj.... na poluvremenu Terzic ulazio u svlacionicu OFK itd, jedini se Planic pobunio, brzo posle te tekme morao da ode u inostranstvo...

 

 

Ako je Novi Sad inostranstvo, onda je svakako morao da bezi, posto je sledecu sezonu igrao za Vojvodinu.

Link to comment
13 minutes ago, mozzer said:

Saznao sam da smo bili pred potpunim raspadom da nismo usli u LE... cak ni svi sponzori i pomoc koju smo dobili od drzave ne bi nam pomogli... hvala Premijerki! Kakva ljudska gamad (i necu vise o politici)

jel ovo spada u kategoriju dobrih ili loših vesti?

da li to znači da ćemo se raspasti naredne godine ako ne uđemo u grupe LŠ/LE? ili one tamo?

neko bi pomislio da bi raspad ovakve organizacije u stvari bio i neki novi početak. kome se većina nas nada.

i sad ti meni reci, da se radujemo ili ne?

4 minutes ago, LeBron said:

Ako je Novi Sad inostranstvo, onda je svakako morao da bezi, posto je sledecu sezonu igrao za Vojvodinu.

što ne menja ni najmanje činjenicu da je sudska praksa ostala siromašnija za jedan vrlo interesantan slučaj

Edited by Ted
Link to comment
3 minutes ago, LeBron said:

Ako je Novi Sad inostranstvo, onda je svakako morao da bezi, posto je sledecu sezonu igrao za Vojvodinu.

Moja greska, ne Planic nego Dejan Drazic je morao da bezi (on je i dao 2.gol za OFK na toj utakmici)

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

jel ovo spada u kategoriju dobrih ili loših vesti?

da li to znači da ćemo se raspasti naredne godine ako ne uđemo u grupe LŠ/LE? ili one tamo?

neko bi pomislio da bi raspad ovakve organizacije u stvari bio i neki novi početak? kome se većina nas nada.

i sad ti meni reci, da se radujemo ili ne?

Zavisi kako pogledas. Dobro je jer nemamo definitivno nikakve veze sa ovom vlascu. Losa je sto je ovo nevidjen pritisak i atak na FK Partizan koji traje... i znamo do kada ce... potpuno bolesno... da li bi bilo drugacije da puste Nedice u Klub... ne znam, mozda... ako je to novi pocetak okej..  slicno kao sto Covicu ne daju pare.... sto nije pustio brata u Klub...

 

Meni je sve sto se tice domace lige odvratno dok su ova govna na vlasti,,, unistili su bre jednu FK Vojvodinu... upropastili ponizili... ali novosadjani cute... pa neka cute jbg...

 

Dakle zakljucak: Radujemo se jer smo Uspeli! Da udjemo u LE i prezivimo. I jos poptisali Pavlovica. Dakle Bolji Dani Dolaze...

Link to comment
29 minutes ago, mozzer said:

Zavisi kako pogledas. Dobro je jer nemamo definitivno nikakve veze sa ovom vlascu. Losa je sto je ovo nevidjen pritisak i atak na FK Partizan koji traje... i znamo do kada ce... potpuno bolesno... da li bi bilo drugacije da puste Nedice u Klub... ne znam, mozda... ako je to novi pocetak okej..  slicno kao sto Covicu ne daju pare.... sto nije pustio brata u Klub...

 

Meni je sve sto se tice domace lige odvratno dok su ova govna na vlasti,,, unistili su bre jednu FK Vojvodinu... upropastili ponizili... ali novosadjani cute... pa neka cute jbg...

 

Dakle zakljucak: Radujemo se jer smo Uspeli! Da udjemo u LE i prezivimo. I jos poptisali Pavlovica. Dakle Bolji Dani Dolaze...

Mislim da nije baš tako jednostavno. Ja bih najsrećniji bio da nemamo veze sa ovom vlašću. Niti sa bilo kojom narednom. Osim po liniji poreski obveznik - država. Ovde se više radi o tome da nemamo vezu kakva je očekivana/podrazumevana, nazovi kako hoćeš. Veći deo kuknjave ide po liniji da se komšijama nešto obezbeđuje u većoj meri nego nama. Ili samo njima a ne i nama. Vrlo retko, ako ikada, se postavlja pitanje a zašto bilo šta ide. I njima i nama. Po kom osnovu, kriterijumu. U pitanju su faktički udruženja građana, nisu ni direktni ni indirektni korisnici budžeta, ni javna preduzeća i javne ustanove, ni privredna društva čiji je osnovač država. Ništa. Evo sad će 30 godina kako je nestala država i sistem po kome je takav model bio održiv, podrzumevajuć, moguć.

 

Eto, neka ti udruženi građani udruže svoja sredstva pa neka finansiraju klubove. Neka animiraju navijače, kojih navodno ima više milona što ovde što preko, da uplate po 50 evra/dolara godišnje, biće para, taman da ih uplati 20% od te cifre. Ja bih prvi uplatio i mnogo više od tog iznosa, kada bi to bio organizovan i transparentan sistem.

 

Naravno, ništa od toga ne menja na činjenici da smo najbolji i da ćemo osvojiti titulu i igrati proleće u Evropi!!!!

Edited by Ted
Link to comment

Komsijama sve najbolje. Ja pricam samo o FKP.

 

Vucelic je ta veza sa vlascu koja ocito trenutno jako lose funkcionise (trenutno je vec 3.4 godine). Ja i ne trazim nista osim da se ne ubijaju da se ne prave namesteni napadi na Skupstini, da se ne dovode tzv splicani i izazivaju neredi na tribinama ubacenim frakcijama od strane db-a i policije. Ali verovatno previse trazim. Dakle do privatizacije... koja nece stici dok je ova vlast... a do tada...

 

Dumbija izgleda u Rizeu... naravno osvajamo titulu i zimujemo u EU!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...