Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Da odmah prekinemo spekulacije: Strahinja Pavlović je apsolutno zdrav i nema nikakvih medicinskih problema. Prošao je sve testove i u Srbiji i u Italiji i dobio dozvole, ali nije došlo do finansijskih dogovora, najpre između Partizana i Lacija, kao i rimskog kluba i samog fudbalera. Plasirali smo se u Ligu Evrope i to je izgleda uticalo na stav Italijana, a mi nismo želeli da odustanemo od pređašnjeg dogovora“, rekao je Vazura za Telegraf.

 

Već početkom naredne sedmice Strahinja će potpisati novi ugovor sa Partizanom i to na pet godina. Očekujemo od njega u budućnosti da doprinese klubu i u rezultatskom i u finansijskom smislu“, poručio je Vazura.

Link to comment
14 minutes ago, Ted said:

Koliko vam je igrača potrebno za igranje na tri fronta.

"Ne znam što vas to zanima. Ne radi se samo o broju igrača, nego o kvalitetu, treba nam kvalitet koji može da nam donese dovoljno da možemo da igramo sve te utakmice. Nije u pitanju samo broj, mi već imamo 28-29 igrača i sedam-osam na koje ne računam", kaže Milošević.

:laugh:

Kako se posrao na Vazuru.

 

Edit; znači ipak Lacio tvrdio pazar, sa Pavlovićem sve ok. Dobro.

 

A ipak nije ok? Jbt...šta je ovo kontradiktorne izjave iz kluba.? Kakvi smećari.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Debeli Vuletic izjavi da su znali od januara da Pavlovic ima odredjene probleme sa srcem, padne na testovima za Juventus pre mesec dana, ne objavi se nigde, probaju sa Lacijom, takodje padne na tri puta ponovljenom testu.

Vazura izjavi da je potpuno zdrav, ali da je Lacio hteo da smanji cenu.

 

Ne daj Boze da se decku nesto desi, tacno bi trebalo pobiti govna onda.

Link to comment

Mandarić potvrdio da jurimo Banjka iz Olimpije. Traži 2milke i/ili procenat prodaje. Na kraju mi sve smrdi da ćemo da završimo sa Haskićem umesto ili uz Oževola.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

poznata je činjenica da je Terza partizanovac, no sad ima šljaku u drugoj firmi pa nije zgodno da se eksponira....al može da odradi po koji poslić

 

poslednji put kad sam čuo za ovoga igrao je u Rumuniji za ono što je nekad bila Steaua

Link to comment

pa verovatno manje košta od onog višemilionskog kameruno-slovenca ili imaju neki dil sa Điđijem....a možda je i Điđi naš :)

 

plus ima i pasoš Srbije pa se više uklapa

Edited by Ted
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

nema Pavlović nikakav problem, potpisuje novi ugovor na pet godina, zaobilazi ogavni Lacio, a kada jednog dana ode otići će svakako u bolji klub

+1

 

+1 i nakomentar za DrTvorzana  - sve tacno od reci do reci

 

I da pozovem Doumbiju da nam se pridruzi ;) Planic - Steaua je ispala iz Evrope i trenutno je poslednja u prvenstvu Rumunije...

Link to comment
Just now, mozzer said:

+1

 

+1 i nakomentar za DrTvorzana  - sve tacno od reci do reci

 

I da pozovem Doumbiju da nam se pridruzi ;) Planic - Steaua je ispala iz Evrope i trenutno je poslednja u prvenstvu Rumunije...

 

Da, ali kako pregovarati sa onim idiotom Điđijem? Tu je potrebna neviđena veština komunikacije..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...