Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

2 hours ago, *edited by mod said:

Auuuu pa to se onda stvarno ide. Tekma u četvrtak, slavlje proleća do nedelje.

Jel ima šanse da nam ublaže kaznu ili je to sve već gotovo?

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

objašnjavao profa nešto na tw

mislim da je ostalo da odgovore na našu žalbu(drugostepeno!?)

Link to comment
5 hours ago, BlackGeorge said:

Alkmaar je kesa. I to ona iz maksija.

Molde je za njih Barselona.

Najrealnije. Ako cemo od njih da strepimo onda sve u kurac. Babumakar se sa njima samo tako posprdao. I Junajted gubitnici, ako nas dobiju ovde neka se samoubijemo. To su klosari samo takvi...

Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

Danilo Pantic kod celavog u madzarskoj

jos 1 metak manje.

prelazni rok je kod nas kao ruski rulet. vise se molimo da neki ne dodju

Link to comment

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/mesadero-definitivno-propao-transfer-u-lacio-strahinja-pavlovic-ima-pravo-zalbe/336323

 

Propao transfer Pavlovića u Lacio. Kažu da ima neki mali problem sa srcem (ekg pokazao). Neravnomerni otkucaji srca. Iz istog razloga je i transfer u Juventus otpao ranije.

 

Čekamo da se javi neko iz uprave da to potvrdi ili demantuje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/mesadero-definitivno-propao-transfer-u-lacio-strahinja-pavlovic-ima-pravo-zalbe/336323

 

Propao transfer Pavlovića u Lacio. Kažu da ima neki mali problem sa srcem (ekg pokazao). Neravnomerni otkucaji srca. Iz istog razloga je i transfer u Juventus otpao ranije.

 

Čekamo da se javi neko iz uprave da to potvrdi ili demantuje.

jebeš transfer, nadam se da nisu ozbiljniji problemi u pitanju i da mu neće uticati na karijeru, odnosno da će moći da igra.

 

a ako bude odigrao sezonu onako kako je počeo, zabošće sledećeg leta bolji tranfer od Lacia.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

jebeš transfer, nadam se da nisu ozbiljniji problemi u pitanju i da mu neće uticati na karijeru, odnosno da će moći da igra.

 

a ako bude odigrao sezonu onako kako je počeo, zabošće sledećeg leta bolji tranfer od Lacia.

Pa sad, ako je ovo pisanje tačno, ekg da nije prošao i u juventusu a ne samo laciju, mislim da mu je onda zdravlje najpreče.

 

Džaba ti sve, neka se podvrgne dodatnim testovima da se vidi da li mu igranje fudbala ne ugrožava zdravlje. Jebo vazuru i njegov novčanik čuvaj zdravlje dečko.

 

U Italiji su sada stroge medicinske kontrole. Ako, i treba da budu i kod nas. Ali to lopovima ne odgovara.

Link to comment

Koliko vam je igrača potrebno za igranje na tri fronta.

"Ne znam što vas to zanima. Ne radi se samo o broju igrača, nego o kvalitetu, treba nam kvalitet koji može da nam donese dovoljno da možemo da igramo sve te utakmice. Nije u pitanju samo broj, mi već imamo 28-29 igrača i sedam-osam na koje ne računam", kaže Milošević.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...