Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

19 minutes ago, BlackGeorge said:

Izgleda da žele da dovedu Haskića, prošlu sezonu igrao u radničkom iz Niša. Pa da li su normalni? :laugh:

Šta će im taj raspadač? Pola golova iz penala...otprilike Ožegović nivo, kada su mu nameštali penale u čukaričkom da ga prodaju u Ukrajinu.

 

I onda se pojavio Iliev. :laugh:

Glupost cist. Vec imamo livadara brata gigaru, bolje nikog da ne dovode

Link to comment
10 minutes ago, ZokiAsov said:

Glupost cist. Vec imamo livadara brata gigaru, bolje nikog da ne dovode

 

Ne vredi... Napraviš dobar rezultat i odmah ga zasereš nekom Vazurinom kombinacijom. A o priči da ga kao želi Savo lično tek :puke:

Možda, ako su vazurini plaćenici sa tribine otišli do Bijeljine i uperili pištolje u slepočnicu njegovoj rodbini.

 

Ne može čovek ni pošteno da se raduje uspehu.

 

I Haskić je iz BiH, nije domaći igrač. Trošimo mesto stranca na Tončev/Vazurinu ragu.

 

Kakvi kriminalci bog te...

 

Obesiti onog govnara vazuru za jaja ispred JNA.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

za Haskića se pričalo i šuškalo i prošle sezone, nije to nista novo....i za jos nekog iz Reala, Crnomarkovic valjda, al taj je otisao negde

Edited by Ted
Link to comment

Bila neka priča da je Haskić grobar, pa se javljali konsternirani Tuzlaci da se zgražavaju i demantuju

Od ova dva klipana, vala, niko nije gori.

Smajić, Cavo, Luka Jović, hoće gol te ljude.

Sent from fav toy

Link to comment
Kolega Merkucio mozete da elaborirate ovih 12 bodova (4 pobede pretpostavljam)?

 

Astanu dobijamo obe. Dobro je što tamo igramo prvu da se zahukta mašina. Dobijamo AZ pred praznim tribinama. Sa Jedinstvom 3za3 i u zadnjoj protiv AZ dolazi do opuštanja i gubimo u rezultatski nebitnoj utakmici. Na kraju imamo isti broj bodova kao Mančesterovci ali zahvaljujući napadaču koga smo doveli u zadnjem momentu i povampirenom Sadiku imamo mnogo bolju gol razliku.

 

Edit: tek sad vidim izmenjen žreb. Sad može da se gađa i 15 bodova jer nema opuštanja protiv AZ a Astanu dobijamo lagano i sa pola snage.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
25 minutes ago, April said:

Bila neka priča da je Haskić grobar, pa se javljali konsternirani Tuzlaci da se zgražavaju i demantuju

Od ova dva klipana, vala, niko nije gori.

Smajić, Cavo, Luka Jović, hoće gol te ljude.

Sent from fav toy
 

Nije pienta u tome da li je grobar ili ne. Može da navija i za nju inglend petriotse što se mene tiče.

 

Poenta je što sa njim ne dobijamo centarfora upgrade u odnosu na Ožegovića. Pa šta će nam onda?

Bolje i taj Gigić da igra (gde je taj čovek?) ako ne planiraju ozbiljnog centarfora da dovode.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
17 minutes ago, BlackGeorge said:

Nije pienta u tome da li je grobar ili ne. Može da navija i za nju inglend petriotse što se mene tiče.

 

Poenta je što sa njim ne dobijamo centarfora upgrade u odnosu na Ožegovića. Pa šta će nam onda?

Bolje i taj Gigić da igra (gde je taj čovek?) ako ne planiraju ozbiljnog centarfora da dovode.

dal je grobar ili nije potpuno je irelevantno. da je Ožegol isporučio 15+ komada niko ne bi želeo da mu vidi leđa, pa taman da drži Džajinu sliku u dnevnoj sobi i farba zidove u crvno-belo.

 

ovaj Haskić se nadavao golova, ali iskreno nisam ga pratio uopšte. nit gledam Radnički niti nameravam, sve i da imam vremena, a nemam. nama treba nešto ekvivalentno Rikardu, cenim da bi se nadavao golova da je ostao.

Edited by Ted
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

 

 

ovaj Haskić se nadavao golova, ali iskreno nisam ga pratio uopšte. nit gledam Radnički niti nameravam, sve i da imam vremena, a nemam. 

 

1 hour ago, BlackGeorge said:

 

Šta će im taj raspadač? Pola golova iz penala...otprilike Ožegović nivo, kada su mu nameštali penale u čukaričkom da ga prodaju u Ukrajinu.

 

 

 

Link to comment

Kakav bre Haskić?!?! Pa ne možemo da oteramo ovog jednog debila, sad treba nekog drugog da dovodimo da nam kida živce? Jel taj beše igra u Kradničkom Niš?

Link to comment

ne znam koliko košta onaj Moldeovac, Ođiđibiđi šta god....ne bi nam bilo prvi put da kupijemo od onih koje smo izbacili. ne verujem da je skup, nije mator ima dobru statistiku koliko sam video pre no što smo igrali sa njima

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...