Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

4 minutes ago, ZokiAsov said:

Grupa po meri.  Az i Junajted smo vec pobedjivali, jedina nepoznanica je ta astana, al mislim da su i oni kerov kurac

 

 

+1

 

Najbolji igrač Astane naš Rukavina.

Link to comment
Just now, twisted said:

I Rusima je ćirilica nacionalno pismo, ali u medjunarodnim utakmicama su imena na dresovima ispisana latinicom. Čak ni ultradžiberana koja je počela to džiberisanje više to ne radi.

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

uzima partizan dva solidna boda u ovoj grupi.

3-4 (za koeficijent), a mozda i svih 5 uz 2 solidna pojacanja

Edited by mozzer
Link to comment
Just now, Tresko said:

I Rusima je ćirilica nacionalno pismo, ali u medjunarodnim utakmicama su imena na dresovima ispisana latinicom. Čak ni ultradžiberana koja je počela to džiberisanje više to ne radi.

 

 

nisam ja neki ultra nacionalista, ali ti što se stidiš svog pisma to je meni tako pase

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

uzima partizan dva solidna boda u ovoj grupi.

 

Uzima Partizan prvo mesto u ovoj grupi, bogami.

E sada koliko će to biti bodova, ne znam. A nije ni bitno.

Link to comment
9 minutes ago, mozzer said:

3-4 (za koeficijent), a mozda i svih 5 uz 2 solidna pojacanja

Prvih 4 boda su zagarantovana ulaskom u LE (recimo pobeda i jedna nerešena). Svaki sledeći bod ili tri se dodaje na ta 4.

 

Navijaš za Partizan.

 

Znači napad na prvo mesto.

 

Tede, šta je ovo?

Opet defetizam...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
3 minutes ago, twisted said:

nisam ja neki ultra nacionalista, ali ti što se stidiš svog pisma to je meni tako pase

nije u pitanju stid, nego jako prakticna stvar - da i drugi mogu da razumeju sta pise na dresovima.

 

meni je prosle nedelje zasmetalo u prenosima kosarke iz kine sto je kompletna grafika na kineskom pismu, a jedva vidljivo ispod na engleskom - kapiram da ni se isto osecao neki englez ili holandjanin kad vidi nase pismo na dresovima. naravno da je cirilica ok za domaci sampionat.

Link to comment
5 minutes ago, twisted said:

 

 

nisam ja neki ultra nacionalista, ali ti što se stidiš svog pisma to je meni tako pase

Kad bi oni to radili stvarno zato što se ponose svojim pismom, razumeo bih. Ali, ti koji su to smislili ne znaju više od polovine slova ćirilice, i sigurno mešaju I i N ćirilice i latinice, i to rade samo da bi bili veći džiberi od ultradžibera. 

I drugo, ćirilica nije pismo Natha, Asana, Sadika ili Sume.

Link to comment
Just now, MayDay said:

Jedva cekam da idem da gledam Partizan - Manchester, iako ce ManU verovatno poslati neku drugu postavu. :( 

 

dobićemo i prvu i drugu i treću postavu, svejedno je

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...