Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Svima smeta ozegovic (i meni smeta), ali kako vam bre ne smeta sadik? Decko je zalutao u fudbal potpuno, zuji okolo kao muva bez glave, nisam video jednom da je dobio skok, a ima dva metra, saplice se dok trci, pas mu je +/- 3m od igraca, sut nepostojeci. Bukvalno nista nema. Jedini nacin da on da gol je kao onaj protiv malatye, sa 3 metra u praznu mrezu, jebo takvog spica. Prvo sto sad tewba uraditi je da se dovede normalan centarfor, nista specijalno ne treba, samo da je normalan, sadik je potpuni promasaj. 

Link to comment
1 minute ago, MocaVukotic said:

Svima smeta ozegovic (i meni smeta), ali kako vam bre ne smeta sadik? Decko je zalutao u fudbal potpuno, zuji okolo kao muva bez glave, nisam video jednom da je dobio skok, a ima dva metra, saplice se dok trci, pas mu je +/- 3m od igraca, sut nepostojeci. Bukvalno nista nema. Jedini nacin da on da gol je kao onaj protiv malatye, sa 3 metra u praznu mrezu, jebo takvog spica. Prvo sto sad tewba uraditi je da se dovede normalan centarfor, nista specijalno ne treba, samo da je normalan, sadik je potpuni promasaj. 

+1 

Rikardo je za njih bio marko van basten

Link to comment

sadik jeste zalutao, možda, ali postoji nada da će mu neko pokazati pravac i izvesti ga na pravi put

 

ovo sebično govedo samo donosi nesreću svima oko sebe. jedini razlog za držanje u timu, ja se nadam, je da bi ga nekako zalivadili

Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Dje si dize :)

 

 

 

Grobare moj stari, jel te još lomi 37.2?

 

Ovo pretužno zlopaćenje večeras me podsetilo na PPP pa reko'  da se javim.

 

Link to comment

Jasno vec posle uvodnih minuta svake dosadasnje utakmice da sadik mora napolje, ali nema rezervnog spica koga savo moze da uvede osim ovog balvana ozegovica. Totalno smo se ukopali s napadacima, da smo imali bar jednog normalnog sve bi ovo lakse proslo. 

Link to comment
6 minutes ago, MocaVukotic said:

Svima smeta ozegovic (i meni smeta), ali kako vam bre ne smeta sadik? Decko je zalutao u fudbal potpuno, zuji okolo kao muva bez glave, nisam video jednom da je dobio skok, a ima dva metra, saplice se dok trci, pas mu je +/- 3m od igraca, sut nepostojeci. Bukvalno nista nema. Jedini nacin da on da gol je kao onaj protiv malatye, sa 3 metra u praznu mrezu, jebo takvog spica. Prvo sto sad tewba uraditi je da se dovede normalan centarfor, nista specijalno ne treba, samo da je normalan, sadik je potpuni promasaj. 

Sadik barem svaku loptu degažiranu, visoku primi i spusti nekom drugom ili sebi, radi presing, juri okolo i koristan je barem da tu loptu spušta. Ovo govno drugo je potpuno beskorisno, bezobrazno i iritantno glupo.

Šteta što je bagra rešila pošto-poto da proda Rikarda, on bi na ove dve utakmice uvalio barem 3 komada sigurno.

Link to comment

Cestitke @SNARC

Tragedija bi bila da smo ispali, dali smo gol iz prekida, mislim da drugačije ne bi ni mogli nakon njihovog vodjstva i svega ostalog na terenu u tom trenutku.

Poređenje Sadik - Ožegović

Sadik je nešto što ne može da se bavi fudbalom, potpuna katastrofa

A Ožegović je iritantan, sebičan, padavičar, glup, što kažete volina koja ne diže glavu da vidi gde su igrači kad ima loptu..

Najzalosnije je što je i takav bolji igrač od Sadika, jer Sadik nije ni fudbaler

Eto, toliko nam je napad jebeno užasan.

Napadač se mora dovesti, i pustiti neko dete iz omladinske škole, jer pored ove dvojice svakako ima mesto za neko naše dete.

 

Edited by Godfrey
Link to comment

dobro, ako ne želimo da se zlopatimo puno do polufinala LE i da nas izbacuje neki Lacio, PSV i slična buranija, jasno je da nam treba napadač komada jedan i desno krilo komada jedan. takođe valja primetiti da na desnom beku Miletić nema alternativu dok Tresko ne vozdigne Pešukića na nivo Majkona, što je opako teška rabota i realno će da potraje. te sitnice da rešimo i slavlje može da počne.

Link to comment

E da, i dokle misle da jedu govna sa ovom džiberanom sa imenima na ćirilici na dresovima. Iritantno je i debilno. Pa čak i oni tamo koji su počeli sa tom džiberanom više to ne rade.

Link to comment

Na na na na na na na na liga liga Europa :D

Bravo momci bravo Savo uradili smo nesto sto se je jos pre 4 meseca cinilo nemogucom misijom? ušli smo u LE.. Nisam gledao bio sam na poslu hvala kolegi Canetu kad sam video da je dosao njegov mms znao sam da smo prosli :fantom: .E sad vidim da hočete napadaca, Maribor če da ispadne od ludih Bugara pa ne bi bilo loše da nam Zahović dovede na Jna svog Luku. Za Sadika je Ulf Kristen lično.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...