Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

rutinska igra šampionske momčadi Partizana

 

sutra na žrebu biće strah neviđeni, strah od kuglice u kojoj piše ime Partizan

 

najbolji smo, igramo proleće u Evropi

Edited by Ted
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pučkousti zvao ćelavog

:fantom:

 

 

 

@SNARC onomad kad smo igrali sa laciom, moj prijatelj obećao sinu da će ime deteta biti ime igrača koji bude dao gol

mališa se dva dana drao po bloku

”rodiće mi pjera mamicaaa”

:lolol:

 

Moj brat se zove Nemanja..mnogo bi bilo :)

 

 

 

edit - Koji sesir je nas...i.imamo li sanse da nizom cudnih rezultata veceras avanzujemo ?

Edited by SNARC
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pučkousti zvao ćelavog

:fantom:

 

 

 

@SNARC onomad kad smo igrali sa laciom, moj prijatelj obećao sinu da će ime deteta biti ime igrača koji bude dao gol

mališa se dva dana drao po bloku

”rodiće mi pjera mamicaaa”

:lolol:

taj ga je mogao zvati samo da da autogol.

Link to comment

Partizan je bezveze iskomplikovao ovu utakmicu jer se previse povukao, a nema ekipu koja moze da drzi zonu ispred odbrane, narocito po bokovima. U takvoj situaciji se obicno desi nekakav baksuz kao sto je ona ruka Asana i karambol posle slobodnjaka koji je slucajno uterao loptu u gol. Realno, da nije bilo toga Partizan je morao ovo da resi i ranije jer ima i bolju ekipu i bolju igru od Moldea, a bolji je bio i veceras.

 

Retko gledam Partizan, nisam znao da je onaj Ozegovic onakva bezobrazna konjina od igraca. Za ono sto nije dodao loptu dva puta u kontri 2 na 1 leteo bi mi iz tima kao kufer.

Link to comment
6 minutes ago, Tresko said:

Kakva nevidjena Volina i beskorisna masa. Natho utrčava u prazno, samo da mu gurne loptu i gol, ali ne...........morončina ide da dribla.:laugh: Teraj se Cavo u kurac što ovoga stalno uvodiš, jebo te kurac.

Znači svaka tvoja reč o Ožegoviću je kao Njegoševa.

 

Kakva neinteligentna osoba!

Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

 

Moj brat se zove Nemanja..mnogo bi bilo :)

 

 

 

edit - Koji sesir je nas...i.imamo li sanse da nizom cudnih rezultata veceras avanzujemo ?

Trebalo bi da smo treci. Nek je ziv i zdrav naslednik

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...