Jump to content

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

3 hours ago, mozzer said:

Hbt da li ce NEKO da objavi sta se desava sa Strahinjom Pavlovicem, u petak i subotu su pljustale vesti da u Ponedeljak ide na dodatne preglede... da li ce 1 hbni novinar ili bilo ko da pruzi tu informaciju, sta je bre ovo sta se desava u ovoj zemlji ovo bre nije normalno... valjda je dobro decko

Negde u prolazu sam pre par dana cuo da nije prosao medicinske preglede u Laciju i to je to od informacija.

Link to comment
1 hour ago, Lord Stef said:

Negde u prolazu sam pre par dana cuo da nije prosao medicinske preglede u Laciju i to je to od informacija.

Nije to u prolazu, pisalo je u SVIM sportskim portalima i novinama. I da ce u Ponedeljak znati konacnu odluku posle detaljnih testova... Danas je Utorak a utakmica je u Cetvrtak... vrlo sam blizu da potpuno prestanem da pratim sport u ovoj izguzvanoj propaloj drzavici

Edited by mozzer
Link to comment

Ajd i ja da se upišem

 

Prva ikad OFK-Radnički 0:0

Stanovali u Dimitrijali, bilo blizu, za OFK igrali Borota, Zec,Sredoje, Turudija, Petković, Skoblar, za Radnički branio Pantelić. Bila loša tekma, ali lep dan i pamtim svaki sekund

 

Prva na JNA septembar '74., Partizan-Hajduk 2:3

Na poluvremenu 2:0 za nas, Moca pokidao, dao 2 komada, onda krene neki pljusak i oni nam za 20minuta spakuju tri komada. Nismo mi tad imali loš tim, Blagoja Istatov, Golac, Kozić, Kunovac, Moca, Paja Grubješić, Zavišić i tako, ali Ivićev Hajduk... Rizah Mešković, Buljan, Holcer, Perunović, Oblak, Jerković, Žungul, Šurjak, Dražen Mužinić... prosto su bili bolji.

Svih 5 golova su bili na suprotnoj strani od moje. Posle s tatom pešaka do Dimitrijale, uz obaveznu priču o Bobeku i Vukasu.

 

E, da mi se opet popričat s mojim starim...

 

Sent from fav toy

 

 

 

 

Link to comment

Uf, bio sam u tripu da si nesto malo stariji od mene, ali ti si gledao partizan pre nego sto sam se ja rodio😁

 

Btw, dimitrije je pricao da je gledao bobeka uzivo :Hail:

Link to comment
23 hours ago, bradilko said:

idi bre dansvere pa ti si 1 tinejdzer :D

toliko sam mator i izlapeo da ne mogu da se setim koja mi je prva medjunarodna i domaca. cini mi se da je bio neki dvomec i da je neki madjarski klub (generacija varga, zivkovic, stevanovic)

 

To će biti Videoton. Petardirali nas u Mađarskoj kao jazavce, u revanšu mislim da su baš Varga i Živković dali golove za 2:0 ali to je bilo to. Nije se ponovio QPR. Evo poučne priče o gostovanju u Mađarskoj.

 

Videoton je sledeće godine igrao finale Kupa UEFA a u polufinalu je izbacio našeg Želju (vodio ga Ivica Osim) u onom legendarnom revanšu na Grbavici. Doneli 3:1 iz Mađarske, na Grbavici odmah primili gol, Željo ih davio, lomio, napadao, i negde pred kraj pogodio za 2:0. Ovi krenu sa centra bukvalno svi u napad, niko ne ostane na svojoj polovini, Željosi se pogube i prime gol. Težak bedak.

Link to comment

"Trebalo je tu noć ostati u Sekešfehervaru. Da vam automobil (uslov je samo naša registarska tablica) bude išaran brojem 5, da vam pod oba brisača bude ostavljena ceduljica na kojoj je bio ispisan broj 5, da vam sutradan portir ljubazno otvori vrata i pokazujući na kofer, upita: 'Je l' stalo svih pet?'".

ovo je bilo dobro oca im njihovog.

al bio je opak taj videoton. valda ih je real pobedio u finalu. samo ne znam da li je to bilo iste sezone kad je rijeka razbila kući real ali su ipak ispali uz grozno suđenje u madridu. baš se sećam da sam posle tog meča imao osećaj strašne nepravde čija je bila žrtva bila rijeka.

ipak mislim da je ranije bilo ovo što sam gledao. nekakv turnir je bio u pitanju.

nije bitno, ko će se setiti posle toliko godina. bar sam se načitao lepih postova i vratio u detinjstvo

 

Link to comment

Ima na ytubetu ta tekma sa kantride, ugazili su real kao neke juniore, 3:1 je bilo. A tamo sa 9 igraca, 2 crvena je li, dal je bio i neki izmisljen penal, uglavnom 3:0 za real, mislim da je u pitanju ista sezona kad su igrali partizan i videoton

Link to comment
6 minutes ago, MocaVukotic said:

Ima na ytubetu ta tekma sa kantride, ugazili su real kao neke juniore, 3:1 je bilo. A tamo sa 9 igraca, 2 crvena je li, dal je bio i neki izmisljen penal, uglavnom 3:0 za real, mislim da je u pitanju ista sezona kad su igrali partizan i videoton

 

Tekma kad je neko iz Rijeke dobio crveni zbog prigovora..a u pitanju je lik koji je gluvonem ?

Link to comment
22 minutes ago, MocaVukotic said:

Damir desnica, da

posle on slomio nogu gracanu na prvoj utakmici koju je ovaj zaigrao za hajduk. a to se cekalo tad gde ce ko preci, cekaju se ujutro novine, hoce li ovaj tamo ili ce ga kidnapovati konkurenti, pa navijaci cekaju ispred saveza do kasno u noc da taj neki buduci veliki igrac potpise..

10 minutes ago, Glass Joe said:

i Partizan Videoton, i Videoton Zeljo i Rijeka Real - sve je to ista sezona 84 / 85

kakva je to bila liga..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...