Jump to content
IGNORED

Ronald Garos 2019


Cash

Recommended Posts

13 hours ago, dùda said:

možda se nismo razumeli

izgledalo mi je pre da je zverev izgubio meč nego da ga je novak dobio

 

ali to je to valjda, winning ugly

 

zapravo me ovaj meč danas potsetio na neke noletove mečeve sa nadalom

zapne nole kao sivonja na početku, često i vodi, ponekad dobije i prvi set, a nadal se svo vreme brani i čeka i dočeka

tu je keč, ne može se ceo meč igrati tako oštro i tako precizno, a pogotovo ako je to još u tri dobijena

jer da bi dobio tako dobre defanzivce, moraš da budeš precizan do u milimetar, a i da to traje večno. nemoguća misija

ne jednom su tako izgledali novakovi mečevi protiv nadala

a onda je i novak umudrio, počeo da žvaće te neke semenke :tongue: i digao odbranu i izdržljivost na neverovatan nivo

 

prvi put viđeno protiv nadala 2011-te u IW 

 

Imao sam tokom meča juče asocijaciju, ali na Novakove poraze od Federera na USO u periodu od 2007. do 2009. godine, čak i SF W 2012. godine.

Direktno poređenje ipak nije moguće i išlo bi na štetu Zvereva: Novak je već imao iskustvo pobede nad Federerom na GS i bio osvajač GS i u svim pomenutim mečevima bio ravnopravan (ili gotovo ravnopravan) protivnik u većem delu meča, osim u samim završnicama setova. 

Edit: Ključ je verovatno u pripremljenosti i svesti o sopstvenim mogućnostima i dometima.

Edited by Ras
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Arkadija

    128

  • Jumanji

    113

  • renne

    101

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni zvuce zastrasujuce podatak da niko jos od klinaca rodjenih 90tih nema nijedan GS.

Dok kod zena lako moze da se desi da ima neko rodjen 2000tih. :)

Link to comment
Meni zvuce zastrasujuce podatak da niko jos od klinaca rodjenih 90tih nema nijedan GS.
Dok kod zena lako moze da se desi da ima neko rodjen 2000tih. [emoji4]

To im je osveta za naše devedesete [emoji12]

Sent from my SM-N950F using controlled substances...

Link to comment
9 hours ago, Jumanji said:

Uopste me ne bi iznenadilo da sutra matori dobije.

Mozda dobije jedno 3-4 gema po setu... On da podigne Soderlingu spomenik za zivota i glava da ga ne boli - ne bi video RG pehar da nije Soderlinga bilo... 

Link to comment
Mozda dobije jedno 3-4 gema po setu... On da podigne Soderlingu spomenik za zivota i glava da ga ne boli - ne bi video RG pehar da nije Soderlinga bilo... 
Ziva istina.
Link to comment
11 minutes ago, Jumanji said:
26 minutes ago, iDemo said:
Mozda dobije jedno 3-4 gema po setu... On da podigne Soderlingu spomenik za zivota i glava da ga ne boli - ne bi video RG pehar da nije Soderlinga bilo... 

Ziva istina.

#realno

Istina, hajp je nevidjen a Rafa ce, ako je covek™, da ga opere kako valja i trebuje - da ne ide (Fed) okolo i kenj@ kao da mu je 25 godina i kao da igraju na travi...

Link to comment

Nema veceg straha nego kad sam pre par sati hteo da pogledam kad se igra Fedal - i citam "retired" pored Nadalovog imena... Pa smrz'o sam se - srecom shvatim da j Indiana Wells u pitanju... 

Link to comment

Pobeda protiv Nadala u finalu RG bi verovatno bio najveci fuck you uspeh koji Novak moze da pokupi do kraja karijere, jedna od tri stvari nakon broja nedelja na prvom mestu i broja osvojenih slamova koja bi se racunala u GOAT status. Tako da, jebo Federera u finalu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...