Jump to content
IGNORED

Ronald Garos 2019


Cash

Recommended Posts

Zašto mora da govori francuski?
Da bi ga razumeli.


Kad im kaže: Stoko francuska, je8em vas u usta žvaljava kad ne možete da stavite je8eni krov i reflektor na Šatrijea... Je8enog. Merci."



Sent from my SM-N950F using controlled substances...

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Arkadija

    128

  • Jumanji

    113

  • renne

    101

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

 

Wilander kaze da ce biti sjajan mec, ali da je Novak veliki favorit protiv Tima. sad.gif Doduse, ako me secanje i slusanje na pola uha dobro sluzi, rekao je pre danasnjeg meca i da Zverev nema nikakve sanse protiv Novaka. Mozda mu krenulo. [emoji3]

 

Jaoo slusam ga pre meca i pitam se zastooo ...zastooo nisi stavila na mute nego slusas ovog baksuza, pogotovu do 4:5 ...ala sam ga psovala [emoji849] [emoji56]

Al sto kazes, mozda...

 

 

Kako je samo zanimljivo kada se citaju komentari posle svega [emoji41]

 

[emoji3][emoji3]

 

Idemo! Sve dozirano, pametno, taman kako je trebalo. Ocekivano Sasa posle ovakve dosadasnje polusezone nemoguce je bilo da podigne formu, a ima igru za Novaka -.- but some other time.

 

Sutra ce biti zez opasan sa vremenom, najavljeni i kisa i vetar, a najgore ce biti ono seckanje igre -.-

Tim je odlican, dobro tempirao formu, pa da vidimo...

 

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, renne said:

ne preterujmo

možda se nismo razumeli

izgledalo mi je pre da je zverev izgubio meč nego da ga je novak dobio

 

ali to je to valjda, winning ugly

 

zapravo me ovaj meč danas potsetio na neke noletove mečeve sa nadalom

zapne nole kao sivonja na početku, često i vodi, ponekad dobije i prvi set, a nadal se svo vreme brani i čeka i dočeka

tu je keč, ne može se ceo meč igrati tako oštro i tako precizno, a pogotovo ako je to još u tri dobijena

jer da bi dobio tako dobre defanzivce, moraš da budeš precizan do u milimetar, a i da to traje večno. nemoguća misija

ne jednom su tako izgledali novakovi mečevi protiv nadala

a onda je i novak umudrio, počeo da žvaće te neke semenke :tongue: i digao odbranu i izdržljivost na neverovatan nivo

 

prvi put viđeno protiv nadala 2011-te u IW 

Link to comment

može napadačka igra funkcionisati večno kao što je pokazao stanimal protiv djokold u finalu ovog turnira 2015 ili del pony protivu olderera na uso 2009

Link to comment

I sutra će biti neki kurac da Đuković i Tim neće završi meč. Neka Nadal i Federer pre njih neka igraju 3-4 sata i malo kiše i nema šanse da počnu pre 18 sati.

Link to comment
19 minutes ago, Zed said:

I sutra će biti neki kurac da Đuković i Tim neće završi meč. Neka Nadal i Federer pre njih neka igraju 3-4 sata i malo kiše i nema šanse da počnu pre 18 sati.

 

Mislis kad Nadal izblamira dedu za sat i po? 

Link to comment

Smaram istinu. Igra se od 1 do 9, znači 8 sati. Neka Nadal i Fedja igraju 3 sata, pola sata pauza, Đoković i Tim 3 sata. To znači da ne sme biti kiše više od 2 sata. A moguće i da bude i 4 sata igre u oba meča.

Link to comment
36 minutes ago, gone fishing said:

može napadačka igra funkcionisati večno kao što je pokazao stanimal protiv djokold u finalu ovog turnira 2015 ili del pony protivu olderera na uso 2009

 

Teoretski moze, nekada je mogla i u dugackim intervalima na nekim turnirima jer su podloge bile drugacije, danas moze otprilike toliko cesto koliko si uspeo primera da nadjes za poslednjih deset godina. Plus ovaj drugi primer nije najbolji jer je u pitanju bio mec u pet setova dva izrazita napadaca koji su tukli bez duse, pa ko pretekne. Uzasno je tesko danas dobiti mec na vrhunskom nivou with all guns blazing protiv igraca slicnog ili boljeg kvaliteta i jako se retko desava.

Link to comment

Ja bih uneo malo optimizma u diskusiju cinjenicom da je Novak 2016. osvojio RG pobedivsi Tima u polufinalu, a u finalu igraca koji ga je dobio u finalu Rima iste godine :fantom:

Link to comment
Just now, Tsai said:

Ja bih uneo malo optimizma u diskusiju cinjenicom da je Novak 2016. osvojio RG pobedivsi Tima u polufinalu, a u finalu igraca koji ga je dobio u finalu Rima iste godine :fantom:

 

i onda se raspao na dve god :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...