Jump to content

Ronald Garos 2019


Cash

Recommended Posts

Jebem im organizaciju turnira. Đoković u 10 dana 4 meča protiv nekih bezveznjaka, i onda bi trebao igrati u 4 dana 3 teška meča protiv Zvereva Thiema i Nadala ako bude danas kiša. Ja bi se na njegovom mestu povukao sa turnira pa eto im njihov ženski tenis neka gledaju.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Arkadija

    128

  • Jumanji

    113

  • renne

    101

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Zed said:

Jebem im organizaciju turnira. Đoković u 10 dana 4 meča protiv nekih bezveznjaka, i onda bi trebao igrati u 4 dana 3 teška meča protiv Zvereva Thiema i Nadala ako bude danas kiša. Ja bi se na njegovom mestu povukao sa turnira pa eto im njihov ženski tenis neka gledaju.

 

Ajde se za početak povuci sa topika.

Šalim se malo, izvini, ali baš si nekako naporan i verujem da tvoji postovi ne postižu ništa osim što iritiraju veliku većinu ljudi ovde. Probaj malo kontrole...

Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

Ajde se za početak povuci sa topika.

Šalim se malo, izvini, ali baš si nekako naporan i verujem da tvoji postovi ne postižu ništa osim što iritiraju veliku većinu ljudi ovde. Probaj malo kontrole...

 

Dobro, nemoj mi se onda nervirati kad Đoković u finalu izgubi radi umora.

Link to comment
 
Dobro, nemoj mi se onda nervirati kad Đoković u finalu izgubi radi umora.
Planiram da stavim barem 50, 100e na Nadala ako bude to finale pa će me to poštedeti patnje.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment
29 minutes ago, Zed said:

Jebem im organizaciju turnira. Đoković u 10 dana 4 meča protiv nekih bezveznjaka, i onda bi trebao igrati u 4 dana 3 teška meča protiv Zvereva Thiema i Nadala ako bude danas kiša. Ja bi se na njegovom mestu povukao sa turnira pa eto im njihov ženski tenis neka gledaju.

i sta bi ti uradio?

 

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

i sta bi ti uradio?

 

 

A sada ništa, kasno je. Ma mene ni ne zanima ta prašina od turnira. I da bude best case scenarijo Nadal je favorit u finalu.

Link to comment
40 minutes ago, Zed said:

Jebem im organizaciju turnira. Đoković u 10 dana 4 meča protiv nekih bezveznjaka, i onda bi trebao igrati u 4 dana 3 teška meča protiv Zvereva Thiema i Nadala ako bude danas kiša. Ja bi se na njegovom mestu povukao sa turnira pa eto im njihov ženski tenis neka gledaju.

 

:isuse:

 

Zverev nije tezak mec :fantom:

Link to comment

Novak će da oduva Zvereva u 3 seta.

Polufinale igra u petak u prvom terminu i dobija 3:1, nakon dvočasovnog prekida zbog kiše.

Drugo polufinale se takođe prekida zbog kiše i mraka i nastavlja u subotu nakon ženskog finala. U tom meču Federer i Nadal se u kaljuzi F. Šatrijea mlate do ranojutarnjih sati u nedelju.

Nakon teško izvojevane, ali zaslužene pobede protiv velikog rivala, Federer ima vremena da se istušira, presvuče, doručkuje i finišira preostali komad torte koji mu je, od svoje rođendanske Rafa prosledio, i spreman je za ceremoniju krunisanja novog teniskog kralja.

Link to comment
.spreman je za ceremoniju krunisanja novog teniskog kralja..

Када Федерер оде у пензију, Новак и Рафа ће се врло брзо сморити од тениса без конкуренције..
Када се пензионишу и њих двојица овај шљам што остаје биће немогуће гледати..
Link to comment
Koji šljam?

Рецимо Циципас који са двадесет година после два сета преживљава прединфарктно стање, Зверева са IQ 50-70 за кога нисам сигуран да је још увек научио баш сва правила..
Остаће само пичкице..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...