Jump to content
IGNORED

Ronald Garos 2019


Cash

Recommended Posts

Svaka čast obojici.

Publika neka pusi qurac. Kad su ovako navijali za Wawu protiv Cipija sta li če tek biti protiv Noleta u finalu

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Arkadija

    128

  • Jumanji

    113

  • renne

    101

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko ga je iskenjalo na kraju. Ovo ako je zakacilo milimetar, na onom jednom usporenom snimku mi izgleda da je cist aut, pa je u gemu pre toga Cicipas one dve brejk lopte poslao po santimetar pored... Ne razumem ni zasto je pustio ovu poslednju, mogao je da dohvati i samo vrati u teren.

Edited by Malvo
Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Svaka čast obojici.

Publika neka pusi qurac. Kad su ovako navijali za Wawu protiv Cipija sta li če tek biti protiv Noleta u finalu

U najboljem slučaju, da mu aplaudiraju na svaku grešku.

Link to comment

Ne znam za 4 prva seta ali u petom je Cipi koliko se sećam dopustio sebi da uprska nekoliko zicera na bitnim poenima. U ovakvom meču to uglavnom mnogo košta. Imaće vremena da razmisli o tome. On je još zelen s Vava ipak ima ovaj slem. To je krucijalna razlika bila.

Ko zna šta će biti dalje, ne vidim da Fed može da dobije taj meč , Nadalovo stanje mi ni najmanje nije jasno , Vava će biti izmoren, nije on u cvetu mladosti.

Rekla bih da dosta toga ukazuje na to da će pobednik biti iz druge polovine žreba :D.

Link to comment

Pobedi Slonce. Muguruza je bas bas glupa igracica. Nikada vise ona nece uzeti Gren Slem, sto je uzela uzela je :D. Malvo je u analizi zaboravio da spomene odlicnu Cehinju Vondorusevu

Edited by Cash
Link to comment

Nisam zaboravio, rekoh da je verovatno najbolja igracica iz tog dela kostura, ali da je sva apaticna i bez kiler instinkta. Kad bude gusto, raspasce se. Ove godine je tako izgubila finala u Budimpesti i Istanbulu nakon sto je prvi set dobijala sa 6-1.

 

Sloance ide lagano do finala, gde ce uzeti bar set.

Edited by Malvo
Link to comment
44 minutes ago, dùda said:

Ne znam za 4 prva seta ali u petom je Cipi koliko se sećam dopustio sebi da uprska nekoliko zicera na bitnim poenima. U ovakvom meču to uglavnom mnogo košta. Imaće vremena da razmisli o tome. On je još zelen s Vava ipak ima ovaj slem. To je krucijalna razlika bila.

Ko zna šta će biti dalje, ne vidim da Fed može da dobije taj meč , Nadalovo stanje mi ni najmanje nije jasno , Vava će biti izmoren, nije on u cvetu mladosti.

Rekla bih da dosta toga ukazuje na to da će pobednik biti iz druge polovine žreba :D.

 

Nema sanse da dobije Nadala koji ce da se prosheta do polufinala, bukvalno duplo vise vremena ce provesti na terenu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...