Jump to content
IGNORED

Ronald Garos 2019


Cash

Recommended Posts

U njenu odbranu, navodno je trazila da udje u salu koja je prazna, a ovi idioti su Tima sklonili i poslali u tu praznu :isuse:
A moguce verovatno, ko zna. Teznja za senzacionalizmom i pravljenje od svega slona, a sve pod velom one tupave politicke korektnosti, prave od ljude idiote i uvlace normalan svet u gluposti, jer danas svi reagujemo na sve odmah, posto smo tako u mogucnosti.
Naravno na to dodati i organizatore cesto nesposobne i vecito pune trikova i eto.
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Arkadija

    128

  • Jumanji

    113

  • renne

    101

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elem, dosta interesantna situacija kod zena.

Ocekivao sam da Osaka ne dominira na sljaci, a i da Pliskova ne bude potpuno motivisana i fokusirana, ali obe su se bas raspale. Pored toga, jos jedan favorit iz senke, Bertens, odustala u drugom kolu zbog povrede, Serena je povredjena u glavu i evo ispade i ona. Karolina i Angelina su vec neko vreme ostecene fizicki i mentalno, no i one se raspale bas pre nego sto su bilo sta odigrale.

Na kraju od favorita od favorita ostala samo - Simona. Koja ima dva problema: da je precesto pucala pod pritiskom, koji ce joj sad narasti kad se otvorio zreb, i da u poslednje vreme ima problema sa kondicijom i redovno gubi meceve u tri seta. Igra joj je takva da ne u svaki gem i poen, nego u svaki udarac, ulazi punom snagom, i tako prelako gubi energiju. U prva dva kola je bez problema dobila treci set, ali ta prica se ocigledno ponavlja, a u kasnim fazama turnria obicno nema lep kraj.

Drugi favorit je Stivens, koju sam i pomenuo pre turnira. Polufinale pre polufinala ce igrati danas protiv Muguruze Garbinj™. Ako je prodje, do finala ima put protiv igracica koji su taman nesto nizeg kvaliteta, a nemaju ni uspeha na velikim turnirima, sto naravno ne znaci da ih nece imati, ali mislim da nisu u stanju da idu daleko. Iz tog dela kostura mi se nekako nijedna ne izdvaja, nemaju istoriju dobrih igara u kontinuitetu. Ipak, jedna od njih ce morati da dogura daleko :Jova:. Eto, mozda ce Petra Martic stici do cetvrtfinala, nekako mi je najlakse da je vidim tu. Kanepi je preteska za sljaku, a i naigrala se u poslednje vreme, Sevastova nema firepower, a Vondrusova je, iako sa najvecim potencijalom, po stavu veoma slicna zemljakinji Pliskovoj, nema glavu da izgura GS do kraja. Muguruza je vazda oscilirala, ali u poslednje vreme se bas razlabavila i stvarno ne znam sta da ocekujem. Mogu da je zamislim da dobije Stivens i onda lagano pukne od Konte, npr.

U Simoninom delu zreba ce desiti interesantna situacija, posto je projektovano cetvrtfinale izmedju dve nesljakasice: Barti i Kiz. Australijanka je sada treci favorit, bije kao Sveti Ilija, stabilizovala je i igru u odnosu na stil koji fura  i naskidala se skalpova od pocetka godine. Ali sljaka nije njena podloga. Stavise, na sljaci nikad nije dogurala ni do polufinala nekog turnira. Kiz, sa druge strane, jeste, ali ne dajem joj neke sanse ako do trofeja treba da dodje preko: Barti, Simone i Stivens/Muguruze. Nije u stanju da odigra tako dobro u kontinuitetu.

Za kraj, treba ispratiti i malu osamnaestogodisnju Rumerikanku Anisimovu, koja je dosta zanimljiva ne samo zato je za temu o meraklijama. Visoka je, okretna i vizljasta, a udara jako i igra da osvoji poen vinerom. Rekao bih da podseca pomalo na Pliskovu, pomalo na Sarapovu. Simona ce je verovatno isprasiti u cetvrtfinalu. ali izgleda kao next big thing.

 

Moj tip: Stivens, ako pobedi danas :Jova:U suprotnom, ipak Simona.

Edited by Malvo
Link to comment

1/4 finale za Lajovica-Tipsarevica posle emocionalne klackalice u TB treceg. Duci se ne snalazi bas na mrezi i gresio je malo pri kraju ali je Jankela izvukao to. Bravo

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

vi pederi sa ES su se ladno prešaltali na meč Rođa-Majer, gde je sve jasno i dosadno, i na pola prekinuli prenos Cicipas-Vavrinka, koji je milion puta interesantniji. :blink:

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...