Jump to content

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

7 hours ago, Bogotac said:

Nije mi jasno zasto smatraju mnogi da je GSW i dalje favorit 

 

Jer smo tako u mogucnosti. Ljudi ovdje misle da Baksi i Rokitsi imaju sanse te da su cak i favoriti, ko da nikad nba mec u zivotu nisu pogledali. Jos jedan lagani prsten za GSW. :fantom:

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • pbg12345

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Middle, neprikosnoveni kralj naknadne pameti. PPP ovakav, PPP onakav...ko neka baba, stalno ista zvaka.

A tri rezultata nisi pogodio u zivotu :rolleyes:

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Ne pricamo ovdje nego pisemo. Sve je na topiku. Jedino sam promasio da Denver ispada od SAS.

Kazem uopsteno, ne samo za basket. I jel prolazi Denver ili Portland, da ne trazim napisano¿

Link to comment
15 minutes ago, Djolle said:

Ne znam kako je Hjuston postao favorit još pre pete utakmice. Što reče LBJ RudyT, never underestimate the heart of a champion. 

 

Link to comment
37 minutes ago, Majo said:

Kazem uopsteno, ne samo za basket. I jel prolazi Denver ili Portland, da ne trazim napisano¿

 

Portland bre,middleta je samo malo pogrešio...prognozirao jednu pobedu Denvera...

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

Izgleda da se forumu zakacio jos jedan kladionicarski luzer, pa sad siri svoj luzeraj redom po sportskim topicima

 

Pa koliko je hajp oko toga Hjustona, spremaju se godinama za naslov i onda ne odigraju ništa. Daj dosta mi je toga pimpa Hardena i njegovih slobodnih bacanja. Oni su svoje završili, sada neka davaju 50 milijona dolara po sezoni veteranu C. Paulu.

Link to comment

Igras kod kuce protiv GSW bez Duranta, sa Karijem koji ima 0 poena u prvom poluvremenu, + 7 upotrebljivih igraca i nekako uspes da izgubis. Stvarno je Harden plejof choker, preuzeo titulu od 2011. Lebrona. Sad ce ESPN da krene o umoru jer je previse cepao u regularnoj sezoni, bljuc.

Link to comment

Jbg sad, nije Kari igrao prvo poluvreme protiv Bostona a drugo protiv Hjustona..

 

Da su imali sansu, imali su, da su antipropaganda kosarke, jesu.

Link to comment

za početak malo je neozbiljno da bilo ko ko sklapa tim za titulu, dovede  jednog Dantonija da ih vodi. simpatičan tip, ali nije za velike stvari

 

što nema veze sa noćašnjom utakmicom, GSW kad se vrati u splash brothers mode nije ništa manje zajeban nego sa Durantom

 

 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...