Jump to content

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • pbg12345

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav fail Hjustona! 

 

Sramotno prvo poluvreme u odbrani (skok, vracanje nazad, koncentracija kod preuzimanja) za ovakvu utakmicu i onda retard Gerald Green koji sjebava momentum na pocetku cetvrte. Cim se uslo u egal u zavrsnicu, bilo je jasno kako ce se zavrsiti.

 

I Chris Paul koji prima dve dager trojke na kraju.  Prvo zaspi u momentu kad se Steph oslobodio lopte i onda kasi na urucenju, a posle stantuje na Igoudalu sa Klaya.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Pretrcao sam ponovo preko poseda Warriorsa u prvom poluvremenu. 11 poena iz tranzicije, 10 iz ofanzivnog skoka i tri trojke Klaya gde ga odbrambeni igraci (po jednom Harden, RIvers i Paul) gube jer gledaju loptu u situaciji kada su na terenu uz njega jos Cook, Iguodala, Green i Bell. Neverovatan nivo osljarenja kod osnovnih zadataka u eliminacionoj utakmici.

Link to comment

Ma da, cim sam video da im kupe raznorazne lopte i onako par prodanih u prvom bilo mi je jasno da ce usrati.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

Lepo je videti ove hou cirkusante kako ispadaju. Istinskom kosarkoljupcu ne moze da ne bude drago zbog toga.

Ipak se ne mogu zaobici osnove igre i ispeglati glumom, prevarom i povremeno uspesnim akrobacijama.

 

Brada se polako ali sigurno pretvara u Westbrooka, D'Antoni je najobicniji indijanac a C3PO... well, ocigledno je da njegovi neuspesi nisu slucajni.

Link to comment
3 minutes ago, Djuro said:

Lepo je videti ove hou cirkusante kako ispadaju. Istinskom kosarkoljupcu ne moze da ne bude drago zbog toga.

Ipak se ne mogu zaobici osnove igre i ispeglati glumom, prevarom i povremeno uspesnim akrobacijama.

 

Brada se polako ali sigurno pretvara u Westbrooka, D'Antoni je najobicniji indijanac a C3PO... well, ocigledno je da njegovi neuspesi nisu slucajni.

Boli Bradu - 2018-2019 MVP, malo li je??

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...