Jump to content

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Онда да навијам за ГС ако мислим да гледам Јокару а да имало одспавам прије посла

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • pbg12345

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ne bih voleo da igraju u 1 popodne. Oba tima bi bila grogi, utakmica usporena a publika gladna i smorena. Ova druga varijanta je pola 9 po njihovom, sto je najbolja opcija. 

Link to comment

Dobice Denver  rutinski u Nedelju ali  je razocaravajuce da  se niko sem Jokica  ne pojavljuje  kada treba da se zatvori serija. Jedino je on spreman  za najveca dela u toj ekipi. Bas mu fali jedan superstar da bi napali titulu.

Link to comment

Murray, a ne Jokic, im je zatvorio proslu seriju. A da ne pricamo da ih je jos par puta izvadio svojerucno u ovom plejofu kad je bilo gusto. Malo postovanja za ostale momke, ne igra Jokic ovo sam.

Edited by Joe D
Link to comment

Ja pisem o utakmicama  u kojima su trebali da zatvore seriju  u gostima . Tu se pokazuje gde se ko nalazi i ko je spreman za najveca dela.  Pa i  na tim utakmicama  koje spominjes Jokic im je svojim prisustvom omogucio sa se te utakmice privedu kraju , organizacija napada, asistencije, postavljanje dobrih pickov-a, kao sto su oni sa tnta- rekli posle jedne utakmice, Marej je vecears bio covek, ali sva  igra se  vrti oko Jokica .. Cim Jokic izadje  iz igre oni se raspadaju. Bez Jokica tesko da je ovo plej of ekipa i da bi Marej kao glavni covek ekipe mogao da ih odvede do nekog uspeha,   Jokic svima cini zivot laksim , zbog toga je jedan od MVP kandidata.

Edited by Micko8
Link to comment

Ma da, oni su samo ubacivali loptu u kos, lako je to. 

 

na primer, ovaj lagani sut koji je resio 7. utakmicu serije

 

Edited by Joe D
Link to comment

Koliko sam gledao ovu zadnju tekmu i jokic i marej i milsap su odigrali solidno i nisu se uprpili pod pritiskom. Problem je sto nije bilo nikog drugog da im pomogne. 

Link to comment

Ma kakvo igranje pod pritiskom u utakmici koju ne moras da dobijes. Pobedili su dve 4. utakmice u gostima kad su bili priterani uza zid. Pobedili su mec u kome su gubili 19 razlike 15 minuta pre kraja kad su bili priterani uza zid. Pobedili su sedmu utakmicu svoje prve plejof serije u karijeri(vecini njih). Mozda Denver nije pokaao da ima dovoljno talenta da osvoji titulu, ali zakljucak da ne umeju da igraju pod pritiskom nakon ovakvog plejofa moze se ivuci samo i guzice. Momci igraju sa mnogo karaktera, svi do jednog.

Link to comment
6 minutes ago, Shan Jan said:

Koliko sam gledao ovu zadnju tekmu i jokic i marej i milsap su odigrali solidno i nisu se uprpili pod pritiskom. Problem je sto nije bilo nikog drugog da im pomogne. 

Da jebe rak raka, 10/30 iz igre nikako nije solidno, plus nekoliko dubioznih odluka, kao ona 2-1 kontra na -6, Umjesto da poloze zicer I odrze prikljucak, ovi na drugoj strani ubodu 3 ode razlika nazad na 9.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...